Transmisje TV

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#31

Post autor: Poice »

Po niezbyt obszernej transmisji z NHK czeka nas miła niespodzianka dotycząca GPF! Zarówno Eurosport, jak i TVP Sport (tak dla odmiany nie pokażą tylko gali xD) szykują nam sporą dawkę łyżwiarstwa!

GPF

CZWARTEK 10.12.2015r.
Eurosport 2
19:45
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix, Finał Grand Prix - Ceremonia otwarcia (45min) (!!!!!- chyba pierwszy raz pokażą NAWET ceremonię otwarcia!) LIVE
20:30
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix, Finał Grand Prix - Pary sportowe, program krótki (60min)LIVE
21:30
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix, Finał Grand Prix - Soliści, program krótki (60min)LIVE

PIĄTEK 11.12.2015r.
Eurosport 2
03:15
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix, Finał Grand Prix - Soliści, program krótki (45min)
04:00
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix, Finał Grand Prix - Pary sportowe, program krótki (60min)

TVP Sport
23:25-00:30
Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix: program dowolny par sportowych

SOBOTA 12.12.2015r.
Eurosport 2
05:00
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix, Finał Grand Prix - Taniec krótki (45min)
05:45
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix, Finał Grand Prix - Pary, program dowolny (45min)
09:00
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix, Finał Grand Prix - Pary, program dowolny (60min)
20:45
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix, Finał Grand Prix - Soliści, program dowolny (90min)LIVE
22:15
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix, Finał Grand Prix - Solistki, program dowolny (60min)

[s]TVP Sport
20:55-22:30
Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix: program dowolny solistówLIVE
23:30-00:30
Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix: program dowolny par tanecznych
00:30-1:25
Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix: program dowolny solistek[/s]

NIEDZIELA 13.12.2015r.
TVP Sport
23:25-00:55
Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix: pokazy mistrzów
Last edited by Poice 8 lat temu, edited 2 times in total.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#32

Post autor: Kathiea »

Prosze, proszę :D Może nawet oglądnę program dowolny par sportowych na TVP Sport :D


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#33

Post autor: Poice »

O 17 miał być skrót z NHK na Eurosporcie, ale oczywiście mecz snookera się przeciągnął....Ciekawe czy cokolwiek pokażą...a jest to jedyna w tym tygodniu jakakolwiek wzmianka o łyżwiarstwie na Eurosporcie :(


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#34

Post autor: Kathiea »

Ja nagrywam, zobaczymy, co z tego będzie.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#35

Post autor: yenny »

Mam urlop 11tego grudnia :32: Jejku, jak się cieszę :lol:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#36

Post autor: handomi »

yenny pisze:Mam urlop 11tego grudnia :32: Jejku, jak się cieszę :lol:
ja też się muszę o to postarać :mrgreen:


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#37

Post autor: Poice »

Kathiea pisze:Ja nagrywam, zobaczymy, co z tego będzie.
Ja również dałam radę nagrać wszystko - na całe szczęście przedłużyli transmisję i pokazali wszystkich czołowych zawodników :)


Zaktualizowałam niedzielną transmisję z GPF - nic nie pokażą na Eurosportach, ale późnym wieczorem będzie transmisja z gali na TVP Sport (przynajmniej raz przyda się ich mania pokazywania gal xD)

W ogóle mam problem z programem dowolnym solistów - i Eurosport i TVP Sport będą pokazywać tę część konkurencji na żywo :( Zapewne wybiorę Eurosport, bo nagrywam wszystko co możliwe przez cały sezon, no ale fajnie byłoby porównać co mieli do powiedzenia inni komentatorzy ;)


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#38

Post autor: Kathiea »

Musiałabyś jedną gale oglądać, a drugą nagrywać :D Czyli Europsort nie pokazuje tańców dowolnych? No cóż, robią przysługę TVP Sport :P I fakt, wreszcie przyda się ich mania Gal ^^ Mam nadzieję, że będzie jakaś bitwa na quady, bo z Boyangiem może być prawdziwie epicka! (choć tego pewnie nie pokażą w TV :( )


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#39

Post autor: Poice »

Te transmisje z TVP Sport 12 grudnia w nocy to dla mnie będzie męczarnia...w niedzielę 13 grudnia mam na 8 do pracy.... :tired:

Kathiea pisze:Musiałabyś jedną gale oglądać, a drugą nagrywać :D Czyli Europsort nie pokazuje tańców dowolnych? No cóż, robią przysługę TVP Sport :P I fakt, wreszcie przyda się ich mania Gal ^^ Mam nadzieję, że będzie jakaś bitwa na quady, bo z Boyangiem może być prawdziwie epicka! (choć tego pewnie nie pokażą w TV :( )

Chciałabym zobaczyć w bitwie 4Lz Boyanga i 4R Yuzuru <3 Chociaż u Boyanga akurat to 4Lz jest nieziemsko stabilny, więc to raczej taka nierówna walka ;)


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#40

Post autor: Kathiea »

Jak Yuzu będzie w takiej formie jak na NHK, to żadne 4R mu nie straszne :D


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#41

Post autor: Poice »

Łyżwiarstwo zniknęło z ramówki TVP Sport - zamiast GPF pokażą boks....Natomiast transmisja z Barcelony będzie na ich kanale internetowym.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#42

Post autor: Kathiea »

Jaja sobie robią? :sad: Po co im te prawa do transmisji były, to ja nie wiem.


Edyta
Posty: 17
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#43

Post autor: Edyta »

http://livetv.sx/pl/eventinfo/368147_gr ... |406|18|pl
Transmisja na żywo z rosyjskiej telewizji, aktualnie Sd par tanecznych :)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#44

Post autor: yenny »

Dzięki. Ale to chyba SD nie FD :)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Edyta
Posty: 17
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#45

Post autor: Edyta »

Tak, pomyłka była.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”