Grand Prix of Figure Skating Final 2015/16

Jak w temacie. Juniorskie i seniorskie.

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#151

Post autor: olcia »

Alex miał ponoć zatrucie pokarmowe. Tym bardziej ukłony dla nich, byli cudowni.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#152

Post autor: yenny »

Nadrobiłam całe tańce. I uważam, że Maja i Alex powinni być na drugim miejscu. Po ich programie pobeczałam się razem z nimi. Piękny program. Poza tym zauważyłam, że Marina Zujewa wygląda na strasznie zmęczoną, postarzała się znacznie. Jeszcze niedawno wyglądała zupełnie inaczej. Mam nadzieję, że to efekt zmiany strefy czasowej.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#153

Post autor: mavie »

Mnie panowie wczoraj zaszokowali, tyle pięknych i udanych programów na jednych zawodach. Tak jak nigdy nie rozumiałam fenomenu Chana, tak wczoraj oglądałam go jak zahipnotyzowana, super że wrócił do startów, oby poprawił skoki, ja będę mu kibicowała. Shoma kolejna gwiazda wieczoru, bardzo ale to bardzo mi się podobał. Yuzuru to klasa sam dla siebie, choć mi się bardziej podobał podczas występu w Japonii. Javier niby nie jest takim artystą jak Patryk czy Yuzuru, ale bardzo doceniam różnorodność jego programów i dostosowanie ich do jego osobowości.
Panie widziałam przed panami i dzięki temu miałam dobry odbiór ich programów. Najbardziej podobał mi się Ashley, Mao natomiast wymęczyła mnie w swoim programie. Młode Rosjanki świetnie skaczą i ładnie jeżdżą, ale od kilku sezonów mam wrażenie jakby jeździła wciąż ta sama dziewczyna w różnym przebraniu.
Ogólnie piękny był ten GPF, ale nadal zabrakło w nim kilku wielkich wielkich nazwisk: Liza, Francuzi w parach tanecznych, Tania i Max, Pluschenko (czy on nadal zamierza startować w tym sezonie?).


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#154

Post autor: yenny »

No i teraz zostało nam czekać na ME. A wcześniej ewentualnie śledzić mistrzostwa poszczególnych krajów.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#155

Post autor: mavie »

Niewątpliwe rywalizacja pań i par sportowych na Mistrzostwach Rosji będzie bardzo ciekawa.
A wracając do GPF to czy ktoś może napisać, o której zaczynają się pokazy mistrzów?


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#156

Post autor: handomi »

Chyba za 5 min o 11:45


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#157

Post autor: justyna »

Bez Mao i Shibsów. Alex musi odpocząć po zatruciu, więc nie wystapią


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#158

Post autor: Kathiea »

Mao tez ponoć chora :(


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#159

Post autor: handomi »

Bonus na zakończenie gali od Hanyu. Nowa zabawka, którą ponoć szykuje do zawodów :mrgreen:


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#160

Post autor: Kathiea »

Już w tym sezonie? 330 pkt, to dla niego za mało? xD Szczerze, to sądziłam, że poczeka z tym do następnego sezonu co najmniej.


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#161

Post autor: handomi »

Kathiea pisze:Już w tym sezonie? 330 pkt, to dla niego za mało? xD Szczerze, to sądziłam, że poczeka z tym do następnego sezonu co najmniej.
Raczej od następnego


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#162

Post autor: Kathiea »

A, to zrozumiałe w takim razie :)


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#163

Post autor: handomi »

Cóż.. Chan już rzucił komentarzem, że to jest max co Hanyu może zrobić i teraz go będzie gonił . Hanyu ma chyba odmienne zdanie na ten temat :lol:


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#164

Post autor: justyna »

Jak Yuzu wrzuci do programów jeszcze Ritbergera to się Kanadyjczyk zdziwi... Swoją drogą dowiedziałam się dziś że trenerka Chana właściwie jest specjalistką od tańca i matką jego dziewczyny. Może stąd kłopoty, że jest nie najlepiej trenowany po powrocie"?


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#165

Post autor: handomi »

justyna pisze:Jak Yuzu wrzuci do programów jeszcze Ritbergera to się Kanadyjczyk zdziwi... Swoją drogą dowiedziałam się dziś że trenerka Chana właściwie jest specjalistką od tańca i matką jego dziewczyny. Może stąd kłopoty, że jest nie najlepiej trenowany po powrocie"?
Wwidać taka trenerka mu odpowiada. Nie pamiętam jak to było z Krall, ale to chyba ona zerwała z nim współpracę ?


Problem z nim jest taki, że dużo gada, w zasadzie tylko gada, a nie widać przełożenia na realne działania. Mówi o dołożeniu drugiego 3A do programu, a jak narazie jego program technicznie jest słabszy od tego przed przerwą zarówno skokowo jak i w elementach łączących. Na początku jego programu długiego nie ma nic poza najazdami do skoków, ale dobrze pokrywa taflę i to się aż tak nie rzuca w oczy, ale jak się przyjrzeć to tam nie ma nic.

Ciężki z niego przypadek. Mam wrażenie, że spoczął na laurach po tym jak zaczął wygrywać na początku 4-letniej drogi do Igrzysk. Twierdził, że jego program technicznie mu wystarczy żeby wygrać i się przeliczył. Nie pracował nad nowymi elementami żeby w razie czego je mieć i teraz taki efekt. Najmłodszy już nie jest, jak dołoży drugiego 3A i uda mu się obydwa skoczyć to i tak wystarczy jedynie na pokonanie Fernandeza .
Mówi o 4S, ale jakoś ciężko to widzę szczególnie z takim trenerem


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”