Programy

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#211

Post autor: Poice »

Uważam podobnie jak Kathiea^^ Widać, że Bolero jej lepiej leży, więc może odzyska pewność siebie i stabilność skoków z zeszłego sezonu.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#212

Post autor: justyna »

Julka Lipnicka zapowiada zmiany przed Mistrzostwami Rosji w obu programach. Niestety nie wiem o co dokładnie chodzi


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#213

Post autor: Poice »

justyna pisze:Julka Lipnicka zapowiada zmiany przed Mistrzostwami Rosji w obu programach. Niestety nie wiem o co dokładnie chodzi
Zobaczymy...tak naprawdę to nie ma nic do stracenia - albo pojedzie tak, że szczęki nam opadną, ale skończy poza czołową piątką. Życzę jej powodzenia i oby udało jej się stanąć na podium!


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#214

Post autor: mavie »

Wreszcie swoje programy zaprezentowali Gabrielli Papadakis i Guillaume Cizeron. Jestem oczarowana, wreszcie SD, który mi się podoba i do tego śliczny FD.



Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#215

Post autor: Kathiea »

A ja mam dość letnie uczucia, co do programów Papadakis/Cizeron w porównaniu z zeszłym rokiem.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#216

Post autor: LittleLotte »

Ja na razie też mam letnie uczucia. Bardzo letnie.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#217

Post autor: yenny »

Hej.
O ile w SD muzyka jest bardzo piękna, dramatyczna i stopniująca napięcie i w związku z tym w programie coś się dzieje, tak FD dla mnie niczym niemal się nie różni od zeszłorocznego. Ładny, ale bez szału.
Zobaczymy co będzie na ME. Na razie bardziej podoba mi się program Kaitlin i Andrew.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#218

Post autor: Poice »

Widzę, że jestem w mniejszości, ale jestem zakochana w obu programach :) Oryginalny SD i piękny, subtelny taniec dowolny. Jestem zdecydowanie na tak ;)


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#219

Post autor: LittleLotte »

Moim zdaniem ich SD nie jest wcale a wcale oryginalny, równie klasyczny, co Kaitlyn i Andrew, a przez to nieprzystający do tak dramatycznej muzyki. Kiedy go oglądałam, miałam wrażenie, że gdyby podłożyć im każdego innego walca, to program niewiele by się zmienił. Ale cóż, jak powiedziała Yenny - zobaczymy na ME, na razie to jest ewidentnie nierozjeżdżone.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”