V/T

Filmiki, zdjęcia, fan arty - wszystko co związane z naszymi ulubieńcami

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#421

Post autor: kasik8222 »

Today our family turn one month! And I promise this months is the best in my whole life, cause I'm husband of most wonderful lady on the universe!


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#422

Post autor: LittleLotte »



Krótki wywiad z Tanią i Maxem przed Nebelhorn. Tania poprawiła angielski :D


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#423

Post autor: kasik8222 »

Przeglądając ostatnio instagram Tatiany doszłam do wniosku, że jak moja ulubienica wrzuci na konto następną serię zdjęć Putina to idę popełnić harakiri :29:


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#424

Post autor: kasik8222 »

Fajny dokument o V/T, wiele ciekawych ujęć, wszystko niestety po rosyjsku



justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#425

Post autor: justyna »



A tym czasem na czymś w stylu balu mistrzów sportu. Derp xD


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#426

Post autor: kasik8222 »

Rewelacyjny występ w SP na mistrzostwach Rosji


[ Dodano: 2016-05-16, 13:33 ]
Tania i Max prawdopodobnie odpuszczą sobie pierwszą część przyszłego sezonu i wystąpią tylko na ME i MŚ.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#427

Post autor: Kathiea »

Dziwny ruch z ich strony szczerze mówiąc, i trochę niefajnie, że z góry zakładają, że będą startować na ME i MŚ. Co prawda ciężko mi sobie wyobrazić ich poza najlepszą trójką w Rosji, ale nigdy nic nie wiadomo, a oni trochę kuszą los :P Niemniej mam nadzieję, że dłuższa przerwa sprawi, że ich forma będzie dużo lepsza niż ta, którą zaprezentowali na tegorocznych MŚ.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#428

Post autor: kasik8222 »

Są już coraz starsi, a kontuzje ich nie omijają. W tym sezonie startowali wcześniej, bo wiedzieli, że po takiej przerwie, ponad rocznej, to najlepsza opcja i każde zawody wdrażają ich w zapomniany rytm. Mnie cieszy, że w ogóle jeszcze jeżdżą, a co ma być to będzie. Miniony sezon nie był zły. MŚ nie wyszły, to fakt, ale zdobyli złoto ME, które były ich głównym celem, mieli dobre, trudniejsze, programy i nie mam poczucia, że spoczęli na laurach.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#429

Post autor: Poice »

Nie jestem zaskoczona. Ponoć ich występ na Mistrzostwach Świata był trochę pechowy, bo przed samymi zawodami Tania złamała łyżwę, a do tego dokuczały im mniejsze kontuzje. Mam jedynie nadzieję, że wystąpią na jakichś mniejszych zawodach, tak na przetarcie.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#430

Post autor: LittleLotte »

Luuuudzieeee...
https://figurkashop.com


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#431

Post autor: yenny »

:17:
No cóż, dla fanów nie ma rzeczy związanej z idolami jakich by nie chcieli, a zarobić można na wszystkim. Ja tam jako młoda dziewczyna biegałam w koszulce Metallicy i AC/DC ;) , robiło się też swoje farbą akrylową. trzeba było sobie radzić, o piractwie wtedy nie słyszeliśmy.
A na tej stronce widziałam też chyba koszulki Kseni i Fedora, w pracy jestem, nie mogę powiększyć, więc ręki sobie uciąć nie dam.

Dziś jak pisałam, zarabia się na wszystkim - tu https://www.etsy.com/market/yuzuru_hanyu

W każdym razie ja nie potępiam :) Sama bym pośmigała w koszulce z Tatianą (z Maksem jakby mniej)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#432

Post autor: LittleLotte »

Tak, tak, są z Ksenią i Fedorem.
Ja też bym śmigała, jeno te 40 euro za T-shirt... Mimo całej mojej miłości... Muszę nazbierać :)
Ano, i T-shirtów raczej nie noszę, ale może bym zmieniła zdanie :P


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#433

Post autor: yenny »

Tanie nie są. Ale jak teraz nie zarobią, to kiedy ;)
Za chwilę pewnie dziecko, może sportowa emerytura i ew. występy w rewiach, ale to już nie te zarobki co kiedyś.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#434

Post autor: kasik8222 »

Tania i Max będą mieli córeczkę.


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#435

Post autor: joasia »

Tanieczka urodziła córeczkę, a Maksim wyznał, że emocje z tym związane są silniejsze niż zwycięstwo na olimpiadzie. Gratulacje! Fajnie że się zdecydowali na małżeństwo i rodzinę super!


joasia
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Dział medialny”