Pary sportowe

25-31 styczeń, Bratysława, Słowacja

Moderatorzy: Hortensja, Kathiea

justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#31

Post autor: justyna »

Steuer nie miał jak dostawać od nich pieniędzy, bo nie mogli legalnie zarabiać. Niemiecka Federacja Łyżwiarska nigdy nie była z nim po drodze, bo był informatorem Stasi. Dlatego nie chcieli go finansować. (uwaga plota) podobno Aliona z resztą przez jakiś czas z Ingo sypiała i o to też się mocno pożarli. Bardzo Ingo nie spodobało się to, jak Bruno bardzo zmęczony tą całą sytuacją spakował manatki i z dnia na dzień pojechał do Francji. Aliona z resztą za nim i z sukcesem przekonała go, żeby jednak wrócił. W każdym razie Konig kasę pracę od federacji dostawał, więc się przenieśli do niego i tak zostało


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#32

Post autor: mavie »

Ja też uważam, że wszystkie PCS poza Transitions na poziomie ponad 9 punktów to dla reprezentantów Niemiec duża przesada.


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#33

Post autor: Rob »

Dostali tyle,tylko po, zeby zostac na pudle,lets face it.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#34

Post autor: kasik8222 »

Mavie, dla mnie perełką jest "Masqerade Waltz". Fakt, że LP jakoś nie powalają chociaż akurat lubiłam "The Black Swan"


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#35

Post autor: kasik8222 »

Zawody były ciekawe chociąż mało kto się tego spodziewał. Mnie akurat najbardziej podobali się Kristina i Alexei. Taką kreatywność powinno się nagradzać, a nie program o niczym pozujący na coś niby nowoczesnego jak u S/M (a jak kibicu nie kumasz koncepcji to masz pecha albo się nie znasz).


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#36

Post autor: Kathiea »

handomi pisze:Ci, którzy nabijali się z Massota przed startami tej pary powinni się schować, bo gość jest naprawdę świetnym partnerem. Zdarzyły się potknięcia dzisiaj, ale twisty i podnoszenia są mega. Skokowo też jest stabilny. Jak popracują nad programami to wcale się nie zdziwię jak ustrzelą w kolejnych sezonach mistrzostwo i Europy i.. świata ;)
A trenują aż trzy elementy poczwórne.
Twist świetny, ale podnoszenia? Przecież aż dwóch im dzisiaj nie zaliczono, zresztą było widac gołym okiem, że coś tam nie zafunkcjonowało im. A te PCS i GOE to żarty. Oprócz podnoszęń były tez wyrzucany wylądowany wyraźnie na dwie nogi, ale negatywnego Goe przy tym elemencie nie uświadczysz... Generalnie współczuje T/M bo to oni powinni dziś zgarnąć srebro, ale sędziowie tak zmanipulowali wynik,z ę się płakać chce. Zaczynam rozumieć przeciwników IJS, bo żeby na takim poziomie zawodów były takie przekręty...


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#37

Post autor: Svietka »

Tak Aliona Bruna w końcu poklepywala po plecach jakby chciała powiedzieć "no już ok dobra nie będę bić..."
Tania i Max byli super nie będę im żałować. A na MŚ się zobaczy jak to będzie...
Valentina dałaby radę w tańcach także doszlam do wniosku.
Piszę z tel. Więc dlatego tak zdawkowo. W ogóle to nie wierzę że to już koniec... :( jak żyć bez mistrzostw.
Jak już wrócę i się ogarne to zdam relację obszerniejsza.


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#38

Post autor: handomi »

Kathiea pisze:
handomi pisze:Ci, którzy nabijali się z Massota przed startami tej pary powinni się schować, bo gość jest naprawdę świetnym partnerem. Zdarzyły się potknięcia dzisiaj, ale twisty i podnoszenia są mega. Skokowo też jest stabilny. Jak popracują nad programami to wcale się nie zdziwię jak ustrzelą w kolejnych sezonach mistrzostwo i Europy i.. świata ;)
A trenują aż trzy elementy poczwórne.
Zaczynam rozumieć przeciwników IJS, bo żeby na takim poziomie zawodów były takie przekręty...
6.0 było najgorszym możliwym system. Obecny jest dobry, tylko sędziowie do bani. Widać podczas tych mistrzostw Europy, że sędziowie pompują ponad granice rozsądku i dobrego smaku swoich europejskich faworytów przed mistrzostwami świata. ;)

Jedynie pary taneczne sensownie sędziowane.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#39

Post autor: Kathiea »

Tylko, ze ME to nei jakieś tam domowe zawopdy, gdzie pompowanie jest wręcz tradycją. To sa Mistrzostwa ISU. teraz się mówi,z e nie powinno sie brać pod uwagę wyników z krajówek, bo wiadomo,z e zawyżono. Jak na mój gust można to samo powiedziec o kilku konkurencjach z ME i napawa mnei to dużym niesmakiem.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#40

Post autor: kasik8222 »

Jaką rolę pełni Mariusz Siudek u James/Cipres? Pytam, bo oczywiście od Przemka Babiarza się tego nie dowiem.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#41

Post autor: Kathiea »

Tez jestem ciekawa. Może konsultant?


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#42

Post autor: yenny »

Hej. Ma ktoś link do programu dowolnego Aliony i Bruna Bratysławy? te które są na YT albo nie działają, albo się w pierwszej minucie samoczynnie wyłączają 8/ Tylko w przypadku ich programu jest taki problem, wszystkie inne pary obejrzałam bez problemu.
Z góry dzięki za działający link.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#43

Post autor: kasik8222 »



Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#44

Post autor: yenny »

Dzięki Kasia. To działa.
A TArasową uwielbiam. Jej teksty są nieziemskie. "Alionka, kakaja ty krasawica" "idealne papadanie drug druga" :D Boskie. No i kobieta wie o czym mówi, nieźle znam rosyjski, więc słucham jej z przyjemnością. I jest niesamowicie obiektywna. Podziwiam ją za to, ze tak samo podnieca się zawodnikami z Rosji, jak i innymi.
Jaka różnica pomiędzy paplaniem w kółko w o jednym na rai, albo gadaniem głupot w TVP. Oglądałam głownie na eurosporcie i w necie, ale trafiło się i rai i tvp sport i stwierdzam, że poziom komentarza w telewizji polskiej jest beznadziejny. Na eurosporcie pan Jacek ratuje sytuację, pani Magda tez fajnie komentuje, natomiast pan Marek jest średni... O rai już pisałam, wieczne "Annalucacarolajna", ale pan Babiarz z os. towarzyszącymi bije ich wszystkich na głowę. Na minus oczywiscie.

O samych programach jutro, obowiązki rodzicielskie wzywają ;)
Last edited by yenny 8 lat temu, edited 1 time in total.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#45

Post autor: Kathiea »

Ktoś się orientuje czemu A/R nie zaliczono jednego podnoszenia? Wiem, że na początku im zaliczono, a potem gwałtowanie spadło im TES i podejrzewam, że to z tego właśnie tytułu, ale z racji, ze nie jestem specjalistką, to nie potrafię się zorientować, co źle zrobili.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Europy 2016”