Solistki

25-31 styczeń, Bratysława, Słowacja

Moderatorzy: Hortensja, Kathiea

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#46

Post autor: yenny »

Wiecie, bardzo lubię Ewgienię, jej styl, to jak lekko jedzie, jak interpretuje,jak pięknie i z jaką łatwością skacze - widzę w niej magię, przekonuje mnie jej styl jazdy ... ale ... ta jej wygrana po bardzo wyraźnych błędach sprawia, że nie mogę się cieszyć z jej zwycięstwa. Jeden błąd jeszcze byłby ok, bo miała skoki lepszej jakości niż Elena. Ale dwa? :-/

Szanse na MŚ w walce z nią ma tylko Elena. Gracie IMO jest zbyt niestabilna psychicznie by nawiązać walkę. No, chyba, że coś się zmieniło w jej psychice. W ostatnim czasie zbyt rzadko udawało jej się dobrze pojechac oba programy. No, chyba, że sędziowie będą łaskawi dla niej, nawet jak popełni błędy. Ale moim zdaniem nie ma szans. Inne dziewczyny? Mao musiałaby dać z siebie wszystko, skoczyć czyściutkie aksle, bo nie dostaje takich komponentów :? ,Anna może na MŚ nie pojechać. Inne zawodniczki nawet nie zbliżają się do wyników Ewgienii. Więc moim zdaniem tylko Elena ma szansę.

Dziś jak wstalam moją pierwszą myślą było, czy Anna daje radę się ruszać. Jej wczorajsze upadki ... straszne :16:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#47

Post autor: Svietka »

Yenny daje radę, dzisiaj na małej ceremonii medalowej wyglądała bardzo dobrze, rozdawala autografy i uśmiechy ;)


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#48

Post autor: Kathiea »

Też bym wzięła autograf od Anny xD Ja do samej Evgeni też ogólnie nic nie mam. Fajna dziewczyna. To sędziowie sprawiają, że ludzie przecierają oczy, ona sama chyba jest często zdziwiona takimi, anie innymi ocenami. Chyba powinna być jakaś weryfikacja sędziów czy coś....


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#49

Post autor: yenny »

Dzięki Svietka. Jejku, czy ja kiedykolwiek dam rad pojechać na taką imprezę? Zawsze coś jest na przeszkodzie, a do tego jakbym kierownictwu powiedziała, że chcę urlop w końcu stycznia to :razz:

No tak, to wina sędziów, niestety często przenosimy odpowiedzialność na zawodników. Dużo zależy tez od ich zachowania. W tym wszystkim to tych młodych dziewczyn najbardziej mi żal, napierw w jednym sezonie zgarniają wszystko co mogą i są na szczycie, a za rok już nie bywa tak różowo, własne ciało zdradza, nie pozwala skakać i jechać tak jak to wcześniej bywało, do tego pojawia się kolejna zawodniczka, młoda i równie skoczna i ona jest numerem 1.

Podczas tych mistrzostw niewiele na żywo mogłam obejrzeć, ale dużo myślałam o zwodnkach o zawodniczkach, w tym o Elizawiecie Tutkamyszewej. U niej to jest sinusoida, ze szczytu w przepaść i za rok to samo... :17:
Przypomniała mi się Michelle Kwan, jak ona weszła na szczyt jako nastolatka przecież to długo, długo z niego nie schodziła. I nawet pomijając system 6,0 i ówczesne zwyczaje "betonowania" zawodników, byłą klasą samą w sobie. Nigdy nie byłam jej wielką fanką, bo nie przepadam za amerykańskim stylem solistek ale dziś o niej mówi się tylko w superlatywach, a jak za kilka lat będziemy mówić o Adel, Julii, Lizie. O Jewgienii nie wspominam na razie, zobaczymy co będzie za rok czy dwa.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#50

Post autor: mavie »

Mnie zastanawia jeszcze jedno, jeśli wyjazd Anny na MŚ jest niepewny, to kogo Federacja Rosyjska miałaby wysłać do Bostonu? Wybór jest duży, ale która z dziewczyn jest w lepszej formie. I taki mały off-topic Adelina wystąpi w tegorocznym Kings on Ice :)


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#51

Post autor: justyna »

Z tego co wiem to trzecie miejsce miałoby się zdecydować na Pucharze Rosji. Główna walka z tego co widziałam jednak pomiędzy Julią a Lizą, bo Adelina na Puchar Rosji nawet nie jedzie


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#52

Post autor: Kathiea »

No, ja też nie bardzo widzę lepszej zawodniczki niż Anna na ten moment. Nie wiem, co się stało z Lizą w tym sezonie, bo ona już nie jest 15-16 latką, żeby zwalać to na dojrzewanie i w zeszłym sezonie zdawało się, że tylko Mao będzie w stanie jej zagrozić, a tu klops. Niemniej w przyszłym sezonie sprawa pewnie będzie otwarta.


Tatia
Posty: 2
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#53

Post autor: Tatia »

Jak dla mnie Radionova powinna wygrać, Medvedeva ma ładniejszy program, ale były błędy, a Elena bardziej na to zasługiwała, choć osobiście wolę Evgenie w ich własnej rywalizacji. Anna zdecydowanie gorzej wypadła, ma ambicję i ładnie jeździ, ale coś nie wychodzi i to zraża. Nie jestem pewna czy nawet zasługiwała na trzecie miejsce. :roll:
Podobał mi się program krótki Roberty, choć dowolny jakoś mnie nie powalił, z Kuchvalską było na odwrót bardziej podoba mi się dowolny, a wiadomo, że jednak bardziej liczy się ten drugi program, więc...
Zgadzam się z tym, że Elena ma teraz ładniejszą sukienkę. Zauważył ktoś, że podczas ceremoni miała podobny naszyjnik jak Rose z Titanica? Biorąc pod uwagę muzykę do jej programu to to nie jest przypadek.
Ps. To mój pierwszy post na forum, więc chciałam się przywitać :09:


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#54

Post autor: kasik8222 »

Witamy :08:


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#55

Post autor: yenny »

Witaj Tatia :)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#56

Post autor: justyna »

Hej Tatia ;) Tak to była replika serca oceanu


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#57

Post autor: Poice »

justyna pisze:Jeśli chodzi o to to jestem ciekawa jakim okiem na MŚ sędziowie spojrzą na Polinę Edmunds. Na Mao też niestety bym nie liczyła, bo skoki.
Edmunds chronicznie nie dokręca skoków i skacze lipa (albo flutza? - nie pamiętam). Sędziowie na międzynarodowych zawodach wielokrotnie to wyłapywali, a potem Polina robiła wielkie oczy jak widziała końcową ocenę....Z Amerykanek największe szanse daję Gold. Swoją drogą może lepiej założyć oddzielny temat odnośnie naszych przemyśleń dotyczących MŚ?

P.S.
Tatia, witamy :)


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#58

Post autor: ivi »

Ja jestem zmęczona tymi zwycięstwami dziewczynek. Zgadzam się z opiniami, że powinno się podwyższyć wiek dopuszczający do zawodów seniorów.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#59

Post autor: Kathiea »

Poice pisze:
justyna pisze:Jeśli chodzi o to to jestem ciekawa jakim okiem na MŚ sędziowie spojrzą na Polinę Edmunds. Na Mao też niestety bym nie liczyła, bo skoki.
Edmunds chronicznie nie dokręca skoków i skacze lipa (albo flutza? - nie pamiętam). Sędziowie na międzynarodowych zawodach wielokrotnie to wyłapywali, a potem Polina robiła wielkie oczy jak widziała końcową ocenę....Z Amerykanek największe szanse daję Gold. Swoją drogą może lepiej założyć oddzielny temat odnośnie naszych przemyśleń dotyczących MŚ?

P.S.
Tatia, witamy :)
No, temat na MŚ by się przydał. A po drodze jeszcze MCK!


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Europy 2016”