Pary sportowe

16-21.02., Taipei, Tajwan

Moderatorzy: Hortensja, Kathiea

Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Pary sportowe

#1

Post autor: Kathiea »

Czwartek, 13.30 Program krótki
Wyniki: http://www.isuresults.com/results/seaso ... SEG005.HTM
Rozpiska czasowa: http://www.isuresults.com/results/seaso ... hedule.pdf

Sobota, 7.30 Program dowolny
Wyniki:
Rozpiska czasowa:

Livestream:
http://www.eurovisionsports.tv/isu/
Tajwański stream: https://www.youtube.com/watch?v=NSzqu_3Lhj8

Rozgrywka pomiędzy Kanadą a Chinami. Osobiście mam nadzieję na lepszy start Sui & Han :sss:


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#2

Post autor: Kathiea »

Sui/Han wygrali SP! :viva: Z przewagą ponad 6.5 pkta nad Duhamel/Radofrd! :09: Co mnie tka naprawdę cieszy, to ich przewaga w PCS i lepsze GOE na niektórych elementach, bo to zależało tylko od nich. A że D/R się podłożyło, bo dostało UR na SBS 3Lz, to cóż....


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#3

Post autor: justyna »

Megan wyglądała nie najlepiej. Miałam wrażenie, że D/R gonią muzykę przez cały występ. Super przejazd Sui Han :D :D :D


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#4

Post autor: Kathiea »

Wiesz, Sui jeździ z kontuzją, a na dodatek podczas treningu upadła i uderzyła się w głowę, więc tez pewnie nie najlepiej się czuła, ale nie było tego widać po przejeździe. Rozumiem, że Maegan może nie być w najlepszej formie, ale nie powinna się oburzać na wynik, jaki dostaje, bo akurat był dosyć adekwatny.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#5

Post autor: justyna »

Taaak...Reakcja w K&C mnie zabiła


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#6

Post autor: Dżameli »

Xiaoyu YU / Yang JIN - szkoda upadku, świetny twist, rewelacyjny skok wyrzucany, b. lubię towarzyszącą im muzykę!
Meagan DUHAMEL / Eric RADFORD - miałam wrażenie że jechali spięci. Czy Meagan ma nową sukienkę? Jej reakcja w K&C... szkoda słów.
Mała złośliwość z mojej strony w odpowiedzi na jej grymasy - piękne ujęcie uda :D
Obrazek
Wenjing SUI / Cong HAN - zdecydowanie numer jeden! Uwielbiam zarówno ich SD, jak i FD. Świetna sekwencja kroków i ten wyrzucany skok...

A Amerykanów Sch/Kn nie obejrzałam bo strasznie nie lubię ich programów.

Liczę na złoto Chińczyków!


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#7

Post autor: ivi »

Meagan była chora. Oto tweet Erica: "Very proud of my partner @mhjd_85 for fighting through that program despite being really sick. #fighter #4CC2016"


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#8

Post autor: Poice »

Wenjing SUI / Cong HAN byli wspaniali. Uwielbiam ich oba programy, ale zwłaszcza krótki - intensywny i przykuwający uwagę widza. Technicznie świetnie, ale też od strony interpretacyjnej z każdym startem jest lepiej.
Meagan DUHAMEL / Eric RADFORD - ładna nowa sukienka Meagan, ale te jej grymasy były dziwaczne (chyba że faktycznie coś ją tak mocno bolało). Na tle Sui/Han ich program wypada blado....O ile z programu Chińczyków pamiętam większość elementów, o tyle u nich nie jestem sobie w stanie nic przypomnieć.
Alexa SCIMECA / Chris KNIERIM - z ogromną pasją nie znoszę ich programu krótkiego. Te miny wkurzonej/zbuntowanej Alexy..... :x
Xiaoyu YU / Yang JIN - uwielbiam ten program :00: Szkoda ogromnie upadku Xiaoyu, ale cała reszta była rewelacyjna. Bardzo oryginalna, egzotyczna muzyka i do tego piękne stroje. Życzę im podium!


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#9

Post autor: Poice »

ivi pisze:Meagan była chora. Oto tweet Erica: "Very proud of my partner @mhjd_85 for fighting through that program despite being really sick. #fighter #4CC2016"
W takim razie sporo to wyjaśnia.


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#10

Post autor: ivi »

Podobno grypa żołądkowa ją złapała.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#11

Post autor: Kathiea »

No grypa żołądkowa to paskudna sprawa. I choć nie jestem fanką D/R, to jednak życzę jej dużo lepszego samopoczucia w dowolnym, zawsze to lepiej wygrywać ze zdrowymi przeciwnikami niż chorymi ;) Choć dobrze by było, żeby Sui sama była zdrowa :(


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#12

Post autor: Dżameli »

Uhh, ostatni przechodziłam grypę żołądkową więc rozumiem :( chociaż na jej miejscu chyba zrobiłabym dobrą minę do złej gry - "stało się, no trudno, uśmiechnę się i pokażę że będę dalej walczyć"... ale to raczej nie ten typ człowieka


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#13

Post autor: Dżameli »

Z tego co widzę, to Meagan DUHAMEL / Eric RADFORD wycofali się z FD.


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#14

Post autor: handomi »

Sui/Han wykonali wspaniałego wyrzucanego poczwórnego salchowa :viva: :viva:


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#15

Post autor: Kathiea »

No i dobrze, że D/R się wycofało. Jakby mieli się potem usprawiedliwiać, że coś im nie wyszło... To nie wstyd się wycofać z powodów zdrowotnych. Super dla S/H! Moi ulubieńcy :09: Jak skończą się solistki to z przyjemnością oglądnę!


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „4CC 2016”