Soliści

16-21.02., Taipei, Tajwan

Moderatorzy: Hortensja, Kathiea

Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Soliści

#1

Post autor: Kathiea »

Piątek, 11.30 Program krótki
Wyniki: http://www.isuresults.com/results/seaso ... SEG001.HTM
Rozpiska czasowa: http://www.isuresults.com/results/seaso ... hedule.pdf

Niedziela, 5.00 Program dowolny
Wyniki:
Rozpiska czasowa:

Livestream: http://www.eurovisionsports.tv/isu/live.html?id=7

Bez Denisa Tena to już nie to samo, ale jednak wciąż całkiem interesująca walka o podium! Życzę szczęścia rodzynkowi z Argentyny! :32:


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#2

Post autor: justyna »

Działo się. Powiem wam, że po raz pierwszy od początku do końca podobał mi się Boyang. Sprzedał wszystko jak trzeba i zasłużenie prowadzi. Super przejazd Shomy, ale Takahiko Murę chyba trochę skrzywdzili w ocenie. Chan z 3Lz+2T i tak jest piąty. Tia


iselinka
Posty: 36
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#3

Post autor: iselinka »

Według mnie skrzywdzili Hana Yana, tak niskie PCS?


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#4

Post autor: justyna »

Komponenty dla niego też faktycznie niskie, ale podobno unieważnili mu jeszcze dodatkowo któryś piruet


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#5

Post autor: Rob »

A ja nie rozumiem tego Shomy. Popyla do takiej fajnej muzyczki, a energii w nim nie widać zadnej. Cos tam pomacha nożka, rączką ale sensu w tym zadnego.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#6

Post autor: justyna »

Dziś po prostu nie pojechał tego najlepiej jak potrafi artystycznie. Znacznie bardziej mi się podobał ten program na TEBie a tu jakby w połowie mu się przypomniało, że hmmm powinienem interpretować muzykę


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#7

Post autor: Rob »

Nie zasługuje kompletnie na 42 w PCS ,Boyang tez nie na swoje 40 ,ale i tak powinien miec wiecej nic Shoma Uno


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#8

Post autor: justyna »

Boyang więcej niż Shoma? Hmmm nie


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#9

Post autor: Kathiea »

Boyang więcej niż Shoma? Serio? Nie, nie i jeszcze raz nie. Shima faktycznie potrafi lepiej, a i tak dali mu spoko PCS. Boyangowi zdecydowanie za dużo w PCS. Chłopak zasługuje na wysokie TES, to tak, ale mu niepotrzebne sztuczne zawyżanie oceny PCS i tak by wygrał krótki wyraźnie... Zasłużenie, oczywiście.
Czy ktoś potrafi wyjaśnić czemu Han Yanowi unieważnili ten piruet? Specjalnie oglądnęłam jeszcze raz, ale nie widziałam żadnego potknięcia ani nic. I w czasie programu panel techniczny zaliczył mu ten piruet, musiał unieważnić go dopiero po powtórkach, więc pewnie czegoś się dopatrzyli aczkolwiek ja nie widzę żadnego rażącego błędu (no ale ja nie sędzia :P ).


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#10

Post autor: handomi »

Shomie dałbym z 40,5-41 PCS, Boyangowi z 37-38

Hanowi unieważnili bo chyba nie usiadł wystarczająco nisko

Chan, jak to Chan


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#11

Post autor: Kathiea »

Dzięki Handomi, to by było jakieś wytłumaczenie ;)


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#12

Post autor: Rob »

Nie, no spoko jezeli dla was Shomy 8.71 SS i 8.68 w IN jest sprawiedliwe to nie mam pytan...wiec nie dziwcie sie takim zawyzonym ocenom dla chinczyka..mial mieć niższe SS niz jakis Grant Hochstein cz Keiji Tanaka?


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#13

Post autor: handomi »

Rob pisze:Nie, no spoko jezeli dla was Shomy 8.71 SS i 8.68 w IN jest sprawiedliwe to nie mam pytan...wiec nie dziwcie sie takim zawyzonym ocenom dla chinczyka..mial mieć niższe SS niz jakis Grant Hochstein?
akurat Hochstein ma dużo lepsze ss od Jina i nie tylko on


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#14

Post autor: Rob »

Nie boj sie ,PCS twojego Józia nie tknie nawet za 10 lat :)


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#15

Post autor: Kathiea »

Rob, po co te zaczepki? Co ma Yuzuru do tych zawodów w ogóle? Możesz mieć własne zdanie i nie zgadzać się z nami, ale trzymaj się tematu i nie próbuj trollować.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „4CC 2016”