Przerwy w startach i odejścia na sportową emeryturę

Moderatorzy: Hortensja, LittleLotte, Kathiea

justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#16

Post autor: justyna »

Carolina Moscheni i Adam Lukacs nie będą już jeździć razem


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#17

Post autor: LittleLotte »

Serio? A tak się dobrze zapowiadali :(


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#18

Post autor: LittleLotte »

Rudi Swiegers i Paige Lawrence się rozstali. Wygląda na to, że Rudi znalazł nową partnerkę, Hayleigh Bell (lat 19). Ba, nawet pojawią się na Pucharze Rosji.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#19

Post autor: Poice »

Florent Amodio zapowiedział, że po Mistrzostwach Europy kończy swoją karierę sportową.


kibic
Posty: 75
Rejestracja: 10 lat temu

#20

Post autor: kibic »

Virtue/Moir wracają. Dzisiaj to ogłosili:



Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#21

Post autor: Kathiea »

Napisałam już o tym w "Ludzie i wydarzenia", bo nie ogłaszali ani przerwy, ani odejścia na emeryturę :P

[ Dodano: 2016-03-15, 12:47 ]
Takahiko Kozuka ogłosił odejście na emeryturę: http://headlines.yahoo.co.jp/hl?a=20160 ... 73-sph-spo


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#22

Post autor: Poice »

Decyzja Kozuki mnie nie zdziwiła, ale jestem w szoku, że nie planuje występować w show. Jego pożegnanie z fanami i łyżwiarstwem będzie mieć miejsce 17 kwietnia podczas Stars on Ice. Kozuka otrzymał ofertę pracy od swojego wieloletniego sponsora, czyli Toyoty, więc widocznie chce rozpocząć nowy etap w życiu...


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#23

Post autor: Kathiea »

Mnie też decyzja o emeryturze nie zdziwiła, ale że zamierza pożegnać się z łyżwiarstwem na dobre już tak. A nowy etap życia rozpoczął już chyba biorąc ślub w lutym ;) Szkoda, ale i tak pozwalał się cieszyć swoją jazdę dość długo w porównaniu do innych :)


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#24

Post autor: Poice »

4 kwietnia Nan Song ogłosił swoje przejście na sportową emeryturę. Pamiętam jak w sezonie 2011/2012 sądziłam, że ma ogromny potencjał i wystarczy, aby miał lepsze programy i będzie walczył o miejsca na podium....Zawsze miałam do niego wielki sentyment. Później przytrafiały się kolejne kontuzje i nie był w stanie wrócić do stabilnej formy skokowej.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”