Mistrzostwa Świata Juniorów

28.03.-03.04., Boston, USA

Moderatorzy: Hortensja, Kathiea

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#16

Post autor: Poice »

Finał tańców był imponujący - sporo bardzo dobrych programów. Zachwyciły mnie dwie rosyjskie pary - Alla LOBODA / Pavel DROZD i Betina POPOVA / Yuri VLASENKO. Zwycięzcy - amerykańska para Lorraine MCNAMARA / Quinn CARPENTER pojechali bardzo dobrze, chociaż trudno mnie zachwycić programem do muzyki z Carmen :roll:


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#17

Post autor: blue cat »

Mnie też tańce najbardziej się podobały- w tej konkurencji był zdecydowanie najwyższy poziom. Co do innych konkurencji, to najbardziej nie mogę przeboleć, że Alisie taka szansa przeszła koło nosa, ale jest młoda i jeszcze sporo przed nią:) Japońskie solistki bardzo mi się podobały, zresztą zawsze lubiłam japońskich łyżwiarzy (zwłaszcza Mao Asadę:)- mam nadzieję, że któraś z tych dziewczyn będzie jej godną następczynią). Z Marią Sotskovą też mam problem- dużo osób się nią zachwyca, a mnie jakoś jej programy kompletnie nie ruszają. Ogólnie Maria w tym sezonie podobała mi się najmniej spośród rosyjskich juniorek, no ale traf chciał, że finalnie została jedyną rosyjską solistką na tych mistrzostwach. Może się jeszcze do niej przekonam, jak pokaże coś fajnego w seniorach:)


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#18

Post autor: Kathiea »

Mnie Loboda/Drozd nie zachwycili, ich program jak dla mnie trochę zbyt mdły. Spośród rosyjskich par najbardziej lubię Popovą/Vlasenko :D Szkoda mi Francuzów. Nie oczekiwałam utrzymania 3 miejsca, ale pierwsza piątka wydawała mi się pewniakiem, a co za tym idzie, 3 miejsca na przyszłe MŚJ. No ale trudno. Trzeba za to oddać tańcom, że emocje związane z walka o zwycięstwo i podium były do końca :viva: Trochę tylko zawiodłam się na parach kanadyjskich. Kanadzie brakuje zaplecza coś...


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Świata 2016”