Pary taneczne - taniec dowolny

28.03.-03.04., Boston, USA

Moderatorzy: Hortensja, Kathiea

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Pary taneczne - taniec dowolny

#1

Post autor: Poice »

Kolejność startowa: Wersja pdf

Warm-Up Group 1
1 Alexandra NAZAROVA / Maxim NIKITIN UKR 20 53.64
2 Cecilia TÖRN / Jussiville PARTANEN FIN 17 56.51
3 Kana MURAMOTO / Chris REED JPN 16 59.00
4 Kavita LORENZ / Panagiotis POLIZOAKIS GER 18 54.80
5 Barbora SILNA / Juri KURAKIN AUT 19 54.63
Warm-Up Group 2
6 Natalia KALISZEK / Maksim SPODIREV POL 14 59.88
7 Alexandra STEPANOVA / Ivan BUKIN RUS 11 63.84
8 Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN DEN 15 59.75
9 Federica TESTA / Lukas CSOLLEY SVK 12 61.75
10 Isabella TOBIAS / Ilia TKACHENKO ISR 13 60.97
Warm-Up Group 3
11 Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI ITA 10 65.96
12 Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE ITA 6 70.65
13 Penny COOMES / Nicholas BUCKLAND GBR 8 68.23
14 Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV RUS 9 67.68
15 Madison HUBBELL / Zachary DONOHUE USA 7 68.44
Warm-Up Group 4
16 Piper GILLES / Paul POIRIER CAN 5 70.70
17 Kaitlyn WEAVER / Andrew POJE CAN 4 71.83
18 Madison CHOCK / Evan BATES USA 3 72.46
19 Gabriella PAPADAKIS / Guillaume CIZERON FRA 1 76.29
20 Maia SHIBUTANI / Alex SHIBUTANI USA 2 74.70

Wyniki końcowe:
Name Nation Points SD FD
1 Gabriella PAPADAKIS / Guillaume CIZERON FRA 194.46 1 1
2 Maia SHIBUTANI / Alex SHIBUTANI USA 188.43 2 2
3 Madison CHOCK / Evan BATES USA 185.77 3 3
4 Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE ITA 182.72 6 4
5 Kaitlyn WEAVER / Andrew POJE CAN 182.01 4 5
6 Madison HUBBELL / Zachary DONOHUE USA 176.81 7 6
7 Penny COOMES / Nicholas BUCKLAND GBR 173.17 8 7
8 Piper GILLES / Paul POIRIER CAN 173.07 5 8
9 Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV RUS 168.97 9 10
10 Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI ITA 167.91 10 9
11 Alexandra STEPANOVA / Ivan BUKIN RUS 163.30 11 11
12 Isabella TOBIAS / Ilia TKACHENKO ISR 154.41 13 12
13 Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN DEN 151.67 15 13
14 Federica TESTA / Lukas CSOLLEY SVK 148.83 12 15
15 Kana MURAMOTO / Chris REED JPN 147.90 16 14
16 Natalia KALISZEK / Maksim SPODIREV POL 146.42 14 16
17 Kavita LORENZ / Panagiotis POLIZOAKIS GER 138.66 18 17
18 Cecilia TÖRN / Jussiville PARTANEN FIN 132.85 17 19
19 Alexandra NAZAROVA / Maxim NIKITIN UKR 131.39 20 18
20 Barbora SILNA / Juri KURAKIN AUT 130.88 19 20
Alisa AGAFONOVA / Alper UCAR TUR FNR 21
Shiyue WANG / Xinyu LIU CHN FNR 22
Elisabeth PARADIS / Francois-Xavier OUELLETTE CAN FNR 23
Cortney MANSOUR / Michal CESKA CZE FNR 24
Rebeka KIM / Kirill MINOV KOR FNR 25
Celia ROBLEDO / Luis FENERO ESP FNR 26
Tina GARABEDIAN / Simon PROULX-SENECAL ARM FNR 27
Viktoria KAVALIOVA / Yurii BIELIAIEV BLR FNR 28
Olga JAKUSHINA / Andrey NEVSKIY LAT FNR 29
Anastasia KHROMOVA / Daryn ZHUNUSSOV KAZ FNR 30
Last edited by Poice 8 lat temu, edited 1 time in total.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#2

Post autor: justyna »

Nie mogę znaleźć słów na to co właśnie obejrzałam. AAAAAAAAAaaaaaaaaaaaa!


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#3

Post autor: Rob »

19 dziesiatek!!!!


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#4

Post autor: LittleLotte »

O, nowy rekord świata :)
Ale 5 miejsce W/P :shock: :cry: No i Natalia z Maksem poza czołową piętnastką :sad:


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Olla
Posty: 41
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Gdańsk

#5

Post autor: Olla »

Od razu po otworzeniu oka sprawdziłam wyniki - i dzień stał się piękny!:)))))
Nie mogę się doczekać kiedy obejrzę po południu - ale nawet pracować mi lżej;)

Gabriela i Guillaume :00:


iselinka
Posty: 36
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#6

Post autor: iselinka »

Bardzo kibicowałam i Francuzom i Shibsom, ale ci drudzy po Francuzach prezentowali się jak ubodzy krewni, jest przepaść między tymi parami.


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#7

Post autor: Svietka »

Co też oni tam narobili w tym dowolnym :shock: może będą jakieś powtórki bo nic nie widziałam


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#8

Post autor: LittleLotte »

Niechże Eurosport to w końcu puści :P


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#9

Post autor: Kathiea »

Ja sobie nagrałam transmisję Rai i ogladnęłam.
Moej odczucia:
1. P/C wygrali zasłużenie, ale jak w przyszłym roku pojada znowu do jakiejś liryki i to w obu programach, to się powieszę. Oni mogą przecież tak dużo, a trenerzy ograniczają ich do jednego stylu :( W zeszłym sezonie paso doble + Mozart, to było świetne połączenie, więc mam nadzieję, ze w przyszłym sezonie też będzie coś innego.
2. W ogóle za dużo tych lirycznych FD było w tym roku. Dobrze, że Anna i Luca prezentowali coś innego.
3. W/P kocham was, ale nie lubiłam tych programów od początku. Jeśli będziecie próbować kopiować P/C, to skończycie kiepsko. Ja chcę FD ala Maria de Buenos Aires! I niestety muszę się zgodzić, ze przestali iść do przodu, podczas gdy inni to robią, więc nie liczyłabym na wielkie sukcesy, jeśli czegoś nie zmienią.
4. Shibsy, mogliście lepiej. Nie wygralibyście z P/C, ale lepiej by to wyglądało na papierze w stosunku do C/B.
5. Anna i Luca, jestem bardzo szczęśliwa, że są na ziemniaczanym miejscu! Uwielbiam ich program, a sukienka Anny jest po prostu najpiękniejsza!
6. Jestem zła na sędziów za spuszczenie G/P tyle miejsc w dół. Mieli tyle fajnych oryginalnych ruchów w FD! Bardzo mi się podobali.
7. Madiosn Hubbel, zmiana sukienki trafiona. Masz bardzo ładne nogi ;)
8. Penny & Nick! Tak się cieszę, że macie 7. miejsce! Rewelacja!
9. Natalia, czemu musiałaś schrzanić twizzle akurat na MŚ? A PB i to 14 miejsce było już wasze! Niemniej gratuluję 16 miejsca. O ile dobrze kojarzę, to 24 miejsce na liście SB gwarantuje jedno GP, więc liczę na kolejny progres w przyszłym roku :)
10. Podobało mi się FD Słowaków :)


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#10

Post autor: justyna »

od 11:30 skrót na E1


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#11

Post autor: LittleLotte »

Anna i Luca jak zwykle wyglądali jak z bajki, taniec mają śliczny, żywiołowy, zdecydowanie jeden z moich ulubionych, no i mina Luki po wyniku - wspaniała :) :D

[ Dodano: 2016-04-01, 12:05 ]
Coomes i Buckland są przeuroczy, uśmiechnięci, podnoszeniami umiejętnie wykorzystują różnicę wzorstu, ale niestety różnicę między nimi a Włochami było widać. Idą w dobrym kierunku, i niech sobie tak idą (a nawet jeszcze szybciej) aż do Korei, no chyba że mieliby po drodze konkurować z Natalią i Maksem :D
Tak nawiasem mówiąc, ktoś tu już pisał, że Maks dostał polskie obywatelstwo?

[ Dodano: 2016-04-01, 12:58 ]
Przy W/P miałam wrażenie, że ta interpretacja była... sztuczna, program nie należy do ich ulubionych i trochę mają go dość. To by też potwierdzała reakcja w K&C, gdzie wyglądali, jakby naprawdę chcieli, żeby skończyły się już te zawody i w ogóle ten sezon.
Mimo, że nie przepadam za C/B, to rzuciła mi się w oczy różnica poziomów między nimi a drugimi C/B, z równie dużą różnicą wzrostu - technicznie, niestety, inna klasa.
P/C byli zjawiskowi. Wspaniały program, w ogóle nie zauważyłam, że trwał ponad cztery minuty.
ShibSibs mnie oczarowali, trochę brakowało tempa, ale mam nadzieję, że w przyszłym sezonie już na dobre zagoszczą w światowej czołówce. Generalnie program mieli fantastyczny, wzruszyłam się razem z nimi :)


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#12

Post autor: Poice »

- Gabriella PAPADAKIS / Guillaume CIZERON - magia. Nie wiem co więcej napisać...Mają piękny, lekki styl jazdy. Guillame wspaniale się rusza, ale i Gabreilla aż tak nie odstaje. Cudowna para, ale chciałabym w przyszłym sezonie zobaczyć coś z pazure, coś żywiołowego.
- Maia SHIBUTANI / Alex SHIBUTANI - piękny program, ale miejscami było trochę zbyt wolne tempo. Rewelacyjne twizzle, które idealnie pasowały do muzyki. Sędziowie im sypnęli w komponentach, ale tego trzeba było się spodziewać.
- Madison CHOCK / Evan BATES - nie sądziłam, że sędziowie tak pojadą po bandzie, że dadzą dwa amerykańskie duety na podium...a jednak...Wolałabym widzieć na tym miejscu Włochów lub Kanadyjczyków. Znudzili mnie.
- Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE - zgadzam się, że w tym roku za dużo litycznych/natchnionych programów i na ich tle z przyjemnością ogladało się Annę i Lucę. Gdyby to nie był Boston to pewnie zajęliby trzecie miejsce.
- Kaitlyn WEAVER / Andrew POJE - jechali bardzo zachowawczo, wyczuwałam nerwowość :( Bardzo słabe twizzle....Szkoda, bo ich uwielbiam, ale wygląda na to, że jeżeli niczego nie zmienią to mogą pożegać się z miejscami na podium.
- Madison HUBBELL / Zachary DONOHUE - zniknęły skrzydełka. Muzyka piękna, ale program do mnie nie przemawia.
- Piper GILLES / Paul POIRIER - myślałam, że sędziowie jednak bardziej im sypną....Program świetny, oryginalny. Są takimi niebieskimi ptakami par tanecznych i oby to się nie zmieniło. Już nie mogę się doczekać co wymyślą na przyszły sezon.
- Natalia Kaliszek/Maksim Spodirev - widać było, że sędziowie chcieli im dać dobre noty (zapewne obecność w panelu Polaka nie zaszkodziło :-> ), ale Natalia zawaliła twizzle. Mam nadzieję, że będą tylko piąc się w górę.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#13

Post autor: blue cat »

Nie oglądałam całości (ach ta różnica czasu- w takich chwilach myślę że ktoś na górze źle ten świat urządził ;) ale na szybko obejrzałam sobie P/C, Shibsów i Natalię i Maksa. Faktycznie czapki z głów jeżeli chodzi o P/C chociaż zgadzam się z Kathieą że powinni spróbować sił w innym stylu- może coś rockowego? Shibsów kocham mimo wszystko :lol: Natalia i Maks- 16 miejsce to i tak dobry wynik, mimo tego błędu z każdymi zawodami widać u nich progres i po cichu liczę na to że w przyszłym roku wywalczą sobie miejsce w 1 dziesiątce ME. Od czasów Siudków nie było polskich łyżwiarzy których chciałoby mi się oglądać więc cenię sobie to że mamy parę która bez kompleksów może nas reprezentować na najważniejszych imprezach. Nie widziałam jeszcze C/L- muszę nadrobić bo o ile ich short jakoś nie robi na mnie wrażenia to dowolny w tym sezonie bardzo lubię.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#14

Post autor: LittleLotte »

Eee, Poice, mi się jednak wydaje, że G/P są białymi krukami par tanecznych, a nie niebieskimi ptakami :P Niebieskimi ptakami niech lepiej nie zostają ;)


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#15

Post autor: Poice »

Chodziło mi o taki pozytywny aspekt ich jazdy - mają dużo luzu, jakby w ogóle nie przejmowali się wynikami tylko robili to dla przyjemności :D Ale może faktycznie - źle dobrałam słowa :)


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Świata 2016”