Pary sportowe - program krótki

28.03.-03.04., Boston, USA

Moderatorzy: Hortensja, Kathiea

Awatar użytkownika
djura
Posty: 41
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#46

Post autor: djura »

Szkoda tego skopanego skoku u Scimeca/Knierim...
Duhamel/Radford cudni, ale na moją ocenę pewnie mocno wpływa to, że uwielbiam Your Song <3


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#47

Post autor: LittleLotte »

Genialna choreografia u D/R, za ten element w PCS mogliby dostać okrągłe 10 :D


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#48

Post autor: justyna »

Jaram się. Wejing i Cong dzisiaj po prostu rozwalili system


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#49

Post autor: LittleLotte »

Ale poziom w tym roku, uczta dla oczu i uszu każdego łyżwomaniaka.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#50

Post autor: Dżameli »

Wyjątkowo dzisiaj podobała mi się Megan z Erickiem, zazwyczaj za nimi nie przepadam ale naprawdę dali czadu - ona była uśmiechnięta i radosna, nie spinała się :) Zasłużone drugie miejsce, chociaż moje serduszko bije dla Tatiany i Maxima i wolałabym ich właśnie widzieć na drugim miejscu ^^

Program dowolny zapowiada się bardzo ciekawie - różnice nie są duże, oj czuję że będzie emocjonująca walka!


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#51

Post autor: Rob »

LittleLotte pisze:Genialna choreografia u D/R, za ten element w PCS mogliby dostać okrągłe 10
Mam nadzieje, ze zartujesz

PCS sa niemal takie same u D/R i S/H co jest śmieszne. Powinnni miec komponenty nizej niz S/K (czyli 35.60). I dawałoby im to juz 3 miejsce

I GOe u Chinczyków za twista jest trochę zawyzone. V/T 2.10 S/H 2.00 :-/
Last edited by Rob 8 lat temu, edited 1 time in total.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#52

Post autor: LittleLotte »

Mam nadzieje, ze zartujesz
O, kolejny co nie rozróżnia CH od PE i IN.
Ich choreografia jest wspaniała, sporo kreatywnych przejść od elementu do elementu, sporo się dzieje, nietypowe wejścia i wyjścia z elementów, dobre pokrycie tafli - oni to wszystko mają.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#53

Post autor: Rob »

Dlaczego twierdzisz ,ze nie rozróżniam? Bo mam inne zdanie?


Awatar użytkownika
Siggi
Posty: 37
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Lüdenscheid, Niemcy
Kontakt:

#54

Post autor: Siggi »

Chyba kazdy jest zaskoczony, ze Chinczycy sa na pierwszym miejscu, kto by sie spodziewal tak dobrego programu. Chyba sie mylilem co do par sportowych na 100% obstawialem V/T jako liderow po SP. Czy mi sie wydaje, czy Tatiana ostatnio podpiera skoki wyrzucane ?. Kanadyjczycy swietnie, dla mnie w pewnych momentach za wono. 4 miejsce S/M jest pozytywnym zaskoczeniem. Musicie przyznac ich 3Twist byl najlepszy tego wieczoru nawet Tatiana tak wysoko nie pofrunela jak Aliona :shock:. Nie spodziewalem sie takiego obrotu sprawy w parach sportowych. Myslalem, Maxim i Tatiana przejada i mozna medale rozdawac, tym razem sedziowie sie spisali. Jednej rzeczy tego wieczoru nie zrozumialem, wysokiej oceny technicznej dla drugiej pary chinskiej po calkowicie zawalonym programie. Ona na bandzie a on jedzie dalej i skacze 3T solo, kiedy ona jeszcze lezy. Biedna poobijala sie po tym nieudanym Th3R.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#55

Post autor: Poice »

- Wenjing SUI / Cong HAN - rewelacja! Miałam ciarki! Cudowny program, świetna choreografia - z pazurem i interpretacja. Przy całym moim uwielbieniu do Tatiany i Maxa to uważam, że Wenjing i Cong powinni wygrać również w PCS, bo dzisiaj byli po prostu lepsi (mają lepszy program w tym roku).
- Meagan DUHAMEL / Eric RADFORD - do mnie wciąż nie przemawiają, ale pojechali dobrze. Ich PCS nigdy nie zrozumiem :)
- Tatiana VOLOSOZHAR / Maxim TRANKOV - nie jestem fanką tego programu i na całe szczęście to był ostatni raz, gdy musiałam go oglądać. 3F jest dla nich bardzo problemowy i nie wiem dlaczego nie wracają do 3R...i tak GOE będą dostawać z kosmosu :D Tatiana zdecydowanie lepiej interpretuje muzykę rodem z bollywood, a Max jakiś taki kanciasty się wydaje w tym programie...
- Aliona SAVCHENKO / Bruno MASSOT - co za twist! Dobry program, choć wciąż do Bruna nie mogę się przekonać.
- Ksenia STOLBOVA / Fedor KLIMOV - uwielbiam Ksenię w tym programie! I ta seksowna sukienka! Szkoda błędu przy twiście, ale wciąż mają realne szanse na medal - na złoto wątpię.
- Evgenia TARASOVA / Vladimir MOROZOV - bardzo lubię ich program krótki. Nie nudziłam się ani przez chwilę. Trzymam za nich kciuki w dowolnym, aby utrzymali swjoje miejsce.
- Alexa SCIMECA / Chris KNIERIM - ja rozumiem, że MŚ są w Bostonie, ale jak zobaczyłam ich PCS to przewróciłam oczami....Ja "zbuntowanych min" Alexy za dobrą interpretację muzyki nie uważam, a i Chris miał upadek, więc to nie było tak, że pojechali bezbłędny program...Aż strach myśleć co będzie w dowolnym.

Spoza czołówki podobali mi się Włosi - Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE. Cheng PENG / Hao ZHANG zaliczyli katastrofę....Wciąż nie mogę wybaczyć chińskiej Federacji, że zostawili w domu Yu/Jin.

P.S. Dla mnie osobiście rewelacją wieczoru był Smirnov w rozpuszczonych włosach i niebieskim garniaku! 8-)


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#56

Post autor: Dżameli »

Siggi pisze:Chyba kazdy jest zaskoczony, ze Chinczycy sa na pierwszym miejscu, kto by sie spodziewal tak dobrego programu. Chyba sie mylilem co do par sportowych na 100% obstawialem V/T jako liderow po SP.
Ja nie jestem zdziwiona :) patrząc na cały sezon Chińczycy prezentowali się stabilniej i to za nich trzymałam kciuki. Uwielbiam V/T ale to S/H w tym sezonie byli lepsi. Mam nadzieję że zdobędą złoto bo zarówno program krótki jak i dowolny mają rewelacyjny :)
Oczywiście liczę też na V/T!


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#57

Post autor: LittleLotte »

Dlaczego twierdzisz ,ze nie rozróżniam? Bo mam inne zdanie?
No, generalnie tak, bo choreografia w sensie technicznym jest czymś, na temat czego trudno mieć "zdanie" - albo elementy łączące są, albo ich nie ma, albo para pokrywa całą taflę, albo nie pokrywa, albo mają kreatywne i oryginalne wejścia do i zejścia z elementów, albo para się porusza w różnych kierunkach, albo nie, albo elementy są osadzone w muzyce, albo nie są. Uwadze polecam moje długotrwałe dyskusje z Rzepechą na ten temat. Swoją drogą, gdzie ona jest? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#58

Post autor: Poice »

Dżameli pisze:
Siggi pisze:Chyba kazdy jest zaskoczony, ze Chinczycy sa na pierwszym miejscu, kto by sie spodziewal tak dobrego programu. Chyba sie mylilem co do par sportowych na 100% obstawialem V/T jako liderow po SP.
Ja nie jestem zdziwiona :) patrząc na cały sezon Chińczycy prezentowali się stabilniej i to za nich trzymałam kciuki. Uwielbiam V/T ale to S/H w tym sezonie byli lepsi. Mam nadzieję że zdobędą złoto bo zarówno program krótki jak i dowolny mają rewelacyjny :)
Oczywiście liczę też na V/T!
Zgadzam się. Dla mnie to Sui/Han byli faworytami do złota.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#59

Post autor: Hortensja »

LittleLotte pisze:Swoją drogą, gdzie ona jest? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
Tez tesknie :cry:


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
Siggi
Posty: 37
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Lüdenscheid, Niemcy
Kontakt:

#60

Post autor: Siggi »

Dżameli pisze:
Siggi pisze:Chyba kazdy jest zaskoczony, ze Chinczycy sa na pierwszym miejscu, kto by sie spodziewal tak dobrego programu. Chyba sie mylilem co do par sportowych na 100% obstawialem V/T jako liderow po SP.
Ja nie jestem zdziwiona :) patrząc na cały sezon Chińczycy prezentowali się stabilniej i to za nich trzymałam kciuki. Uwielbiam V/T ale to S/H w tym sezonie byli lepsi. Mam nadzieję że zdobędą złoto bo zarówno program krótki jak i dowolny mają rewelacyjny :)
Oczywiście liczę też na V/T!
Ja mialem takie wrazenie, ze V/T maja silne zaplecze w postaci sedziow. Poza tym sa mistrzami olimpijskimi, wiec czlowiek spodziewal sie czegos "lepszego". Szczerze nie przepadam za nimi.
Chiczycy jak dla mnie rewelacja. Lepiej chyba nie mozna pojechac tego program. Wszystko bylo w tempie, z wyrazem, a elementy techniczne perfekcyjne. Skok wyrzucany z zapasem, otworzyla sie w powietrzu zatrzymujac rotacje. To potrafia tylko nieliczni. Np. Shen/Zhao.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Świata 2016”