Soliści - program dowolny

28.03.-03.04., Boston, USA

Moderatorzy: Hortensja, Kathiea

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#16

Post autor: Poice »

Dżameli pisze:
Szkoda mi Yuzuru - może mi ktoś bardziej obeznany z oceną techniczną wytłumaczyć, dlaczego miał aż tak niską notę? Wydawało mi się, że wszystko skoczył, rażących błędów się nie dopatrzyłam, ale tak jak mówię, specjalistką nie jestem.
Najwięcej punktów stracił przy powtórzonym 4S. Nie był on w kombinacji, więc stracił z automatu 30% BV, a do tego jeszcze upadek. Kosztował go też błąd po drugim 3A, gdzie zamiast 3S skoczył (ledwo) 2S. Na jakości wykonania 4S, 3Lz również sporo stracił...Cóż...jakość ma znaczenie.

[ Dodano: 2016-04-02, 11:56 ]
Świetnie Higginsowi i Waldenowi zachciało się grać do 6 wygranych :x


Awatar użytkownika
Siggi
Posty: 37
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Lüdenscheid, Niemcy
Kontakt:

#17

Post autor: Siggi »

Te mistrzostwa sa pelne niespodzianek. Zloto Fernadeza calkowicie zasluzone. Jego program mial ten "extra factor", wiec nie dziwie sie, ze sedziowie poszaleli z 10 w PCS, tym bardziej, ze widzieli program Hanyu. Pewnie dla niego byly te 10., ale on postanowil skopac swoj program i nie wygrac MS. Moim zdaniem, porzeczka, ktora innym i sobie samemu zawiesil, pokonala i jego. Taki trudny program przede wszystkim technicznie, mozna pojechac tylko raz w zyciu. I on to zrobil, ale na GPF w Barcelonie. Szkoda bo liczylem na rekord swiata. Sporo bledow jest srebro.

Jednak zaskoczeniem jest 4 miejsce Michalka Kolyady. Tem mlody Rosjanin przypomina mi Yagudina, Kuklika, Pluszczenke, w jednym. Czyzby Rosja znalazla w koncu nastepce "Wielkich". Program swietny, czysty, w ktorym bylo wszystko od poczatku do konca. W arsenale 4T, a on dopiero na poczatku drogi.
Ahhh...ten Chan- "spuchł"- w prawdziwym znaczeniu tego slowa. Tez szkoda bo czysto pojechany program u niego to pozycja medalowa. Nie spodziewalem sie, ze kombinacje 4T+3T mozna wyladowac na bandzie. A tak szczerze to ja nie wiem co z tym TD Garden nie tak jest. Pierwsze takie mistrzostwa, gdzie tylu zawodnikow, konczy swoje ewolucje wlasnie na bandzie- jakis nowy element techniczny, o ktorym nic nie wiem??
Rippon hmm jego 4Lz, niedokrecony jak byk. Dostal prezent od panelu technicznego. Znaczy sie nie dostal. Byl niedokrecony.
Brzezina przegial z tym czerwonym kostiumem. Stalin bylby z niego dumny. Tyle do powiedzenia mam o jego programie.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#18

Post autor: Poice »

OMG na Eurosporcie zamiast solistów znowu powtarzają pary sportowe...


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#19

Post autor: Dżameli »

Poice pisze:OMG na Eurosporcie zamiast solistów znowu powtarzają pary sportowe...
No właśnie... Nastawiłam się na solistów a tu taka niespodzianka :roll:

EDIT:
Na TVP będą za to singliści :D
Obrazek
Last edited by Dżameli 8 lat temu, edited 1 time in total.


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#20

Post autor: mavie »

Eurosport zawodzi, o 12:45 ma być dowolny panów na TVP Sport


Awatar użytkownika
Siggi
Posty: 37
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Lüdenscheid, Niemcy
Kontakt:

#21

Post autor: Siggi »

Poice pisze:OMG na Eurosporcie zamiast solistów znowu powtarzają pary sportowe...
Singlisci beda powtarzani o 17 na Eurosporcie a o 18 zaczyna sie FS par sportowych.


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#22

Post autor: Dżameli »

Właśnie odkryłam, że na stronie TVP Sport można obejrzeć czterogodzinną (!!!) relację z finału panów :) http://sport.tvp.pl/wideo po lewej stronie jest lista i tam trzeba odnaleźć i kliknąć sobie na FD.

Jakby transmisje zawiodły można się tym posiłkować :D


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#23

Post autor: Poice »

Siggi pisze:
Poice pisze:OMG na Eurosporcie zamiast solistów znowu powtarzają pary sportowe...
Singlisci beda powtarzani o 17 na Eurosporcie a o 18 zaczyna sie FS par sportowych.
Zgodnie z oficjalnym planem transmisji: http://tv.eurosport.pl/tvschedule.shtml dowolny par zaczyna się o 20, a wcześniej jest transmisja z żużla. Na Eurosport 2 nie ma przewidzianych powtórek. Pewnie w trakcie relacji z dowolnego par pokażą przejazd Fernandeza, bo tak robili przy wcześniejszych transmisjach. Prawdopodobnie trzeba poczekać do jutra - może jedna z transmisji będzie przeznaczona solistom.

Co do tvp - nie chcę oglądać zawodów z pożal się borze szumiący (o ile się nie mylę to dzięki Lotte za wyrażenie xD) Babiarzem.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#24

Post autor: yenny »

Mnie też singliści rozwalili ;)

A to co plecie Babiarz to woła o pomstę do nieba...

Oglądam, choć już w necie obejrzałam czołówkę.
No i tak sobie myślę, co się stało z Yuzuru. Nie ten zawodnik, który jechał sp. jakby ta pierwsze podpórka podcięła mu skrzydła. Niemniej ukarany został surowo, oj surowo.
I nie podoba mi się to, Patrickowi Chanowi gorsze błędy uchodziły płazem...

Z kolejnością nie dyskutuję, niemniej punkty dla Javiego to dziś przesada. Bywało, ze jechał lepiej i nie kłóciłam się z jego PCS, ale dziś te 10 jakoś mi "zawyły"

Chyba najbardziej podobał mi się dziś Kolyada. wolałabym jego na 3 miejscu niż Boyanga.
Last edited by yenny 8 lat temu, edited 1 time in total.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#25

Post autor: Haley452 »

Poice pisze:
Siggi pisze:
Poice pisze:OMG na Eurosporcie zamiast solistów znowu powtarzają pary sportowe...
Singlisci beda powtarzani o 17 na Eurosporcie a o 18 zaczyna sie FS par sportowych.
Zgodnie z oficjalnym planem transmisji: http://tv.eurosport.pl/tvschedule.shtml dowolny par zaczyna się o 20, a wcześniej jest transmisja z żużla. Na Eurosport 2 nie ma przewidzianych powtórek. Pewnie w trakcie relacji z dowolnego par pokażą przejazd Fernandeza, bo tak robili przy wcześniejszych transmisjach. Prawdopodobnie trzeba poczekać do jutra - może jedna z transmisji będzie przeznaczona solistom.
Siggi dobrze mówi, soliści dzisiaj na Eurosporcie o godz. 17:12 - wiadomość z pierwszej ręki ;)


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#26

Post autor: ivi »

A tak szczerze to ja nie wiem co z tym TD Garden nie tak jest. Pierwsze takie mistrzostwa, gdzie tylu zawodnikow, konczy swoje ewolucje wlasnie na bandzie- jakis nowy element techniczny, o ktorym nic nie wiem??
Podobno rozmiar lodowiska w Bostonie jest mniejszy niż rozmiar lodowiska według wymogów olimpijskich.
No i tak sobie myślę, co się stało z Yuzuru. Nie ten zawodnik, który jechał sp. jakby ta pierwsze podpórka podcięła mu skrzydła. Niemniej ukarany został surowo, oj surowo.


Bez przesady, nie tak surowo. Jego program dowolny został oceniony jako drugi tego wieczoru!


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#27

Post autor: Kathiea »

Ja sobie oglądnęłam nagrana transmisję z Rai. Mikhail, jestem zachwycona :00: Chyba najlepsza interpretacja tego programu jaką wykonał! Javi! Jestem z ciebie dumna! Piękny program i wykorzystana szansa na złoto w pełni! Sędziowie: 10 w SS to gruba przesada, wygrałby i bez tego.... Ale 10 za PE zasłużone. Yuzu nawet z błędami jest cudownie majestatyczny! To się nazywa łyżwiarz z klasą :) Michał, jestem z Ciebie dumna, bo podobnie jak Mika oboje macie lepsze miejsca na MŚ niż na ME :what:


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#28

Post autor: Svietka »

Wow, tak się powinno wygrywać MŚ jak zrobił to Javi :shock: . To był jego dzień, skokowo wszystko mu wyszło, 3 quady w programie i to takiej jakości, czapki z głów, naprawdę super przejazd. W pełni wykorzystał swoją szansę. WOW!


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#29

Post autor: Haley452 »

Właśnie napisali na FB, że jednak nie będzie transmisji... eh. Naobiecują, a później wychodzi jak zwykle...

Chyba trzeba będzie w końcu się przełamać i obejrzeć nagrania TVP :P


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Olla
Posty: 41
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Gdańsk

#30

Post autor: Olla »

właśnie miałam zasiąść do dowolnego solistów....... a tu sie nagrały same snookery i powtórki z wczoraj :( Eurosporcie okrutny........ :(


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Świata 2016”