Witamy na forum!

Wszelkie kwestie techniczne, sugestie, wygląd forum, problemy z mechaniką forum itp.

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#16

Post autor: yenny »

Witam! Widzę, że nie będzie źle :mrgreen:
Nawet nie wiecie jak się cieszę, ze widzę kolejne znajome nicki!
Mam prośbę - tworzę dział pt. "KONTAKT"
Proszę o wpisanie tam swoich adresów e-mailowych. Skopiuję je i w razie awarii forum(odpukać) będzie jak się skrzyknąć.

I jeżeli możecie - to wklejajcie link gdzie się da :roll:
Im nas więcej tym weselej.

Kolejna sprawa - może ktoś ma jakiś fajny pomysł na nagłowek? Albo ma talent i stworzy coś fajnego w tematyce łyżwiarskiej - zdjęcia naszych ulubieńców, etc
Wtedy wkleiłabym to na pierwszą stronę, byłoby ładniej i klimatyczniej.
Jedna sprawa - zdjęcie powinno być poziome, wtedy łatwiej nim w nagłówku "operować".


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Witamy Svietkę

#17

Post autor: kasik8222 »

Miałam nadzieję, że Svietka się odnajdzie i się udało. Walley jako forum przestało funkcjonować, bo według Pana Jacka, od dawna było niemal martwe :-? , wykończyły go ataki hakerów, koszty finansowe itp. Teraz będziemy sobie same sterem, żeglarzem, okrętem i może to i lepiej ;-) . Mam nadzieję, że Ania, Ola i Hortensja też nas znajdą. Ze swojej strony wklejam linki gdzie popadnie :mrgreen: i parę osób udało się przyciągnąć. Kuć żelazo póki gorące 8-) .


Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#18

Post autor: olcia »

Witam!
Strasznie się cieszę, że powstało to forum, regularnie czytałam wasze wpisy na valley, i gdy zostało zamknięte trochę szczerze powiedziawszy zwątpiłam, że gdzieś po polsku o łyżwiarstwie poczytam lub popiszę. Może nawet na dobre wyjdzie i przybędzie użytkowników, oczywiście adres zdobyłam z youtube.com i to chyba najlepsze miejsce do umieszczania linków, bo wiadomo nie każdy ma czas na żywo zawody zobaczyć i potem nadrabia. Mam nadzieję że będzie się nam przyjemnie gawędziło tym bardziej że mamy sezon wyjątkowy bo olimpijski. :-D :-D :-D


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#19

Post autor: Poice »

yenny pisze: Kolejna sprawa - może ktoś ma jakiś fajny pomysł na nagłowek? Albo ma talent i stworzy coś fajnego w tematyce łyżwiarskiej - zdjęcia naszych ulubieńców, etc
Wtedy wkleiłabym to na pierwszą stronę, byłoby ładniej i klimatyczniej.
Jedna sprawa - zdjęcie powinno być poziome, wtedy łatwiej nim w nagłówku "operować".
Mogę pomóc, bo mam doświadczenie z photoshop'em, gdyż często robię nagłówki na forum, które powadzę :) Podaj tylko wymiary jakie powinny być, to gdy znajdę czas - mogę się pobawić :) Generalnie przydałoby się trochę rozbudować forum - stworzenie nowych kategorii, subfor i for. Jednak rozumiem, że forum powstawało naprędce i wszystko przyjdzie z czasem :D


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#20

Post autor: yenny »

O, jest Svietka! Super i oby tak dalej.
Witam wszystkich nowo przybylych!

Poice, tak, forum tworzylam na szybko, jak sie okazalo, ze na powrot walleya nie ma co liczyc. Wiec na pewno nowe dzialy powstana- nie wiem jak z zakladaniem tematow, chyba uzytkownicy moga tworzyc, odblokowalam wiekszosc funkcji, tak by kazdy mogl dodac swoja cegielkeZ gory dzieki za obrazek, co do wymiarow to sprawdze i jutro dam znac. Teraz pisze z telefonu, strasznie zle sie stad na administracje zalogowac.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#21

Post autor: Poice »

No właśnie nawet nie widzę gdzie tu się loguje do Panelu administratora :lol: Nie spieszy się, bo tym nagłówkiem zajmę się jak będę miała odrobinę oddechu od pracy (pewnie koło czwartku).


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#22

Post autor: yenny »

Bo do tego panelu dostęp mam tylko ja ;-) W razie potrzeby rozszerzę moderację na inne osoby.
W temacie obrazjka, jak pisałam, najlepiej w poziomie, wymiar jakieś 720x259 pikseli, najlepiej wrzucić w http://iv.pl/ - ten hosting kooperuje z czo.pl :-)
Wrzuć link tu albo na e-maila yenny26@o2.pl


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#23

Post autor: Poice »

yenny pisze:Bo do tego panelu dostęp mam tylko ja ;-) W razie potrzeby rozszerzę moderację na inne osoby.
Chodziło mi o to, że na większości for odnośnik do panelu jest na głównej stronie forum (w stopce forum). Forum, które prowadzę też jest na php by Przemo i dlatego się zdziwiłam, żę tutaj takiego odnośnika nie ma :-D
Ok, pobawię się z grafiką i jak już coś będę miała to podeślę :->


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#24

Post autor: yenny »

Udzielam się i ja na innym forum na "czo" i tam też nie ma na głównej stronie odnośnika do panelu, tam też tylko założycielka forum widzi, wydawało mi się dlatego, ze tak po prostu jest.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#25

Post autor: Poice »

yenny pisze:Udzielam się i ja na innym forum na "czo" i tam też nie ma na głównej stronie odnośnika do panelu, tam też tylko założycielka forum widzi, wydawało mi się dlatego, ze tak po prostu jest.
Może dlatego, że forum mam na oddzielnym hostingu, no ale mniejsza o to :-D


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#26

Post autor: Hortensja »

Dziewczyny (sa tez panowie ? :-) -no ale adresuje do tych mi juz znanych), odnalazlam Was. Jakze sie ciesze, tak cos czulam, czulam, ze cos takiego sie kroi. A znalazlam dzieki informacji na youtube :) To lece nadrabiac to co juz naskrobaliscie. Pozdrawiam i witam sie z nowymi!

Edit- dodaje tylko, ze jestem grafikiem, wiec jakby trzeba bylo pomocy z jakimis grafikami, tlem, obrazkami to chetnie pomoge :)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#27

Post autor: yenny »

Witam Cię Hortensjo! W sumie to z tych otatnio piszacych tle n walleyu brakuje Ani i Oli. Chyba.
Ale cieszę się bardzo, że się odnajujemy powoli, ja ze swojej trony wkejam linki i mój syn tez, mam nadzieję, że odnajdzie nas reszta i nowi też dojdą!

Uwielbim te pogaduszki o łyżwiarstwie, chłonę każdą plotkę, a sezon bez strać z Haley to nie sezon!
oczywicie nie tak nasze dyskusje wyglądają, ale kto wie, kto wie

Ponawiam prośbę o wpisywanie do kontaktów swoich adresów @ o kontaktów, w razie co nie będzie problemów z informacją.
Choć mm nadzieję, że na czo.pl znajdziemy bezpieczną przystań n długo!

Dziewczyny, jeżeli macie jakieś wnioski, uwagi i pomysły - to piszcie. Moż coś trzeba zmienić, poprawić. Może dodać??? Czy chcecie np. by na forum były tzw. "rangi"? Albo jakieś nowe działy?


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#28

Post autor: Poice »

Hortensja pisze:
Edit- dodaje tylko, ze jestem grafikiem, wiec jakby trzeba bylo pomocy z jakimis grafikami, tlem, obrazkami to chetnie pomoge :)
W takim razie ja pasuję xD Wolę oddać nagłówek w ręce znawczyni :-P


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#29

Post autor: Poice »

yenny pisze: Dziewczyny, jeżeli macie jakieś wnioski, uwagi i pomysły - to piszcie. Moż coś trzeba zmienić, poprawić. Może dodać??? Czy chcecie np. by na forum były tzw. "rangi"? Albo jakieś nowe działy?
Przydałby się dział o łyżwiarzach np. Team Canada, Team Japan, reszta świata itp.? Albo może działy soliści, solistki, pary sportowe itd.? Bo dobrze by było posegregować tematy.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#30

Post autor: yenny »

Dobry pomysł. Popatrzę jak to na GS wygląda i potworzę.
W sumie to też trzeba na pliki, filmiki ział otworzyc i na biografie może???

Ale nas się duzo robi! niech mi jeszcze ktoś powie coś o "martwym forum" to :lol:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Odnośnie forum”