Łyżwiarskie ciacha i piękności ;)

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#76

Post autor: LittleLotte »

W parach sportowych nie powiem, że ze świecą ładnych ludzi szukać, ale jest ich obiektywnie mniej :P .
Ale Eric Radford się znalazł :D


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#77

Post autor: kasik8222 »

LittleLotte pisze:
W parach sportowych nie powiem, że ze świecą ładnych ludzi szukać, ale jest ich obiektywnie mniej :P .
Ale Eric Radford się znalazł :D
Ale my, kobiety, to sobie tylko popatrzeć na Erica możemy i tyle naszego ;)


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#78

Post autor: LittleLotte »

Ale my, kobiety, to sobie tylko popatrzeć na Erica możemy i tyle naszego ;)
W takich sytuacjach z rozpaczy jestem w stanie się zgodzić z tymi, co twierdzą, że homoseksualizm da się wyleczyć. Błagam, wyleczcie Erica i jeszcze poznajcie go ze mną! :mrgreen: :D


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#79

Post autor: Kathiea »

Ja tam należę do fanek Andrew :mrgreen: Ale on jest w ogóle w moim typie, uroda południowca i piękne dołeczki w policzkach!
Z panów to jeszcze Javi, Michał Brzezina i Han Yan. Ostatni jeszcze trochę dzieciakowaty, ale już przystojny :D No i Ondrej, i Eric w sumie też.

Natomiast z kobiet, to zdecydowanie obecnie najładniejsze są wg mnie Elena I. i Anna C. I jeszcze może So Youn Park, ale ona jeszcze bardziej dziewczęca niż kobieca.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#80

Post autor: LittleLotte »

Elena I. i Anna C. ;) Brzmi, jakby były oskarżone :P

Co do Anny to się zgadzam absolutnie, śliczna jest, Elena bardzo ładna, ale mam z nią tak, jak niektóre panie tutaj z Andrew - jakoś mnie nie powala.
Andrew, jak możesz zobaczyć kilka postów wyżej, też bym chętnie poznała :hihi:
Maxim Kovtun też jest całkiem w porządku, o ile się normalnie ubiera :P


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#81

Post autor: Kathiea »

Oglądam sobie Eliskę Brzezinową i stwierdzam, że Brzezionowie mają dobre geny :D


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#82

Post autor: justyna »

Zdecydowanie mają. Na ME chyba Michał był oglądać siostrę. Tak sobie stał malowniczo wyglądając za bandami a tam na lodzie całkiem ładna Eliska. Fajnie to wyglądało :D

A jeśli chodzi o Annę Cappelini to ja powiem tylko, że jak się ją pierwszy raz zobaczy bez makijażu można przeżyć szok


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#83

Post autor: Dżameli »

Zdecydowanie Stephane Lambiel. W zeszłym roku ponownie skradł moje serce, jadąc do tego kawałka. Myślę, że w tym roku mogę się nawet popłakać, jak będzie jechać :D

Obrazek


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#84

Post autor: Kathiea »

Carly Gold wygląda teraz taaaak ładnie :sss: Jak dla mnie jest ta ładniejsza bliźniaczką :P


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#85

Post autor: Poice »

Kathiea pisze:Carly Gold wygląda teraz taaaak ładnie :sss: Jak dla mnie jest ta ładniejsza bliźniaczką :P
U Gracie przeszkadzają mi jej ciemne brwi i oczy, które odznaczają się na tle jej blond włosów. Natomiast Carly w czerwieniach wygląda zjawiskowo.


Ares
Posty: 49
Rejestracja: 8 lat temu

#86

Post autor: Ares »

Panie: Maria Butyrska - moje pierwsze zauroczenie obok Anissiny ;), Wagner, Cappellini, Papadakis, Belbin. Pogorilaya - inne młode Rosjanki ładne, ale to ona jest zjawiskowa moim zdaniem ;), Zijun Li, Witt, Stolbova, Czisny, Korpi - piękna ale za bardzo w typie lalki Barbie.



Panowie: Mojej mamie bardzo się swojego czasu podobał Joubert. Inni przystojni; Cizeron, Radford, Katsalapov, Lambiel, Lanotte, Trankow, Poje, Hotarek, Takahashi, Verner, Brzezina.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”