Listy startowe

Moderatorzy: kasik8222, Kathiea

justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#16

Post autor: justyna »

Smutłam
Testa/Cslloey wycofani z Grand Prix
Skate Canada - zastąpią ich Cecilia Torn i Jusville Partanen
TDF (nawet nie wiecie jak trudno powstrzymać odruch napisania TEB) - Courtney Mansour i Michał Ceska
Żadnych powodów wycofania pary SLO nie można znaleźć


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#17

Post autor: Kathiea »

Super ciekawa, czemu para słowacka się wycofała. Ale cieszę, że jedno z tych miejsc przypadło Finom, lubię ich :)


iselinka
Posty: 36
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#18

Post autor: iselinka »

Ze względu na ostatnie afery korupcyjne zawody Grand Prix zostaną przeniesione z Rosji
http://abcnews.go.com/Sports/wireStory/ ... n-40693271


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#19

Post autor: Kathiea »

iselinka pisze:Ze względu na ostatnie afery korupcyjne zawody Grand Prix zostaną przeniesione z Rosji
http://abcnews.go.com/Sports/wireStory/ ... n-40693271
To jeszcze nie jest potwierdzone. Wstrzymałabym się z takimi informacjami. Komitet Olimpijski nie ma władzy nad ISU, a to ISU organizuje Grand Prix. Jest taka możliwość, ale na razie nie wiadomo, czy ISU byłoby w stanie w tak krótkim czasie (trzeba dopiąć sprawę wcześniej niż na tydzień przed w końcu) znaleźć odpowiedni obiekt. Zanim ktoś przywoła przykład MŚ z 2011, to przypominam, że przeniesiono zawody właśnie do Rosji. Oprócz niej, chyba tylko Japonia byłaby w stanie na szybko coś załatwić, a już jedno GP w Japonii jest, więc raczej odpada.


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#20

Post autor: Rob »

No wiec kiedy Adelinka odda medal zloty Yunie?? Zenua


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#21

Post autor: justyna »

Nie masz żadnych dowodów, że Sotnikowa jest w grupie tych którzy wpadli.

Istnieje spora szansa, że COR z Rosji wyrzucą. Zagrożony jest też biathlon w Chanty Mansyjsku bo nakazali wstrzymanie przygotowań do wszystkich wielkich imprez


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#22

Post autor: Rob »

Nie rozsmieszaj mnie. Rosyjski rzad z Putinem na czele mial za zadanie przydzielic jak najwiecej medali rosjanom, dziewczyno. To jest fakt. Nie tylko za pomoca dopingu. A w takiej dyscyplinie jak lyzwiarstwo o to nietrudno. Jakas rosjanka musiala wygrac. Juz ta sedzina ,ktora byla zona jakiegos wplywowega gostka w Rosji na to wskazywala


Niech lepiej sprawdzą tez Megan Duhamel. Z tej panu doping wyplywa uszami


iselinka
Posty: 36
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#23

Post autor: iselinka »

Czasu jeszcze trochę jest, a w końcu skoro różne kraje są w stanie organizować mistrzostwa, to może i dałoby radę przenieść jedne zawody GP, bo to w końcu mniejsza impreza. Ale federacja rosyjska swoją siłę ma, więc trudno powiedzieć.


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#24

Post autor: rzepecha »

Rob pisze: Juz ta sedzina ,ktora byla zona jakiegos wplywowega gostka w Rosji na to wskazywala
Następnym razem polecam poświęcić dwie minuty na sprawdzenie nazwisk osób, o których piszesz. Przyda to Twojej wypowiedzi trochę wiarygodności, dalece pożądanej przy wysnuwaniu wszelkich teorii spiskowych. W tym momencie wygląda to bardziej na wycinek z relacji 'zasłyszane-przesłyszane'.

To jest fakt. Bo przecież ja tak twierdzę.

Nie brnę w dyskusję na dany temat, zwracam tylko uwagę na formę. Bo jak dla mnie toś już właśnie na starcie, formą przekreślił wszelkie próby podjęcia tematu do rozważań.
Rob pisze: Niech lepiej sprawdzą tez Megan Duhamel. Z tej panu doping wyplywa uszami
I to pewnie też jest fakt z serii tych autentycznych. Rzekł no przecież.


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#25

Post autor: Rob »

SHEKHOVTSEVA Alla,zona Valentina Piseeva. A kto to jest pan Piseev- sprawdz sobie.

Faktem jest, ze rzad rosyjski mial za zadanie przydzielic jak najwiecej medali Rosjanom. To wszystko napisane jest w raporcie WADa, który powstal w wyniku sledztwa. Nie wymysliłem sobie tego. Przeczytaj go, a zobaczysz jakie numery odstawiali rosjanie. Przemycali mocz przed dziury w scianach,ze podmienic probki. Służby specjalne opracowały metodę odplombowywania i ponownego plombowania fiołek bez zostawiania śladów. Wiec w takiej dyscyplinie jak lyzwiarstwo ,gdzie mozna manipulowac wynikami o wygrana nie trudno. Powaznie myslisz, ze jak napracowali sie tak nad podmiana próbek to niezalatwili by sobie medali w tak prosty sposób?
Niezauwazanie bledów u V/T , drugie miejsce S/K ,gdzie powinni byc trzeci,niemcy oczywiscie na trzecim. Para taneczna na trzecim miejscu, gdzie powinni sie znajdowac francuzi. Gdyby Plusz zdecydowal sie wystapic ,medal miaby w kieszeni. Jestes naiwna jesli twierdzisz inaczej,sorry.

Co do Megan -spojrz sobie jak wygladala pare lat temu. Jak czlowiek,teraz jak jakis napuchniety robocop. Na "starosc" zaczeli osiagac sukcesy, przez cale zycie nic. Myslisz, ze sukces osiagneli dzieki nabraniu masy miesniowej?


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#26

Post autor: rzepecha »

Rob, my się akurat nie znamy, ale dość dawno byłam mniej lub bardziej regularną użytkowniczką tego forum. Uwierz mi, nie muszę sobie sprawdzać kim jest Piseev ;)
Tematu postsowieckiego sportu też trochę liznęłam, nie jest to dla mnie ani nowość, ani szok.

Nie odnoszę się tu do samej afery dopingowej, a do przedwczesnego obrzucania oskarżeniami konkretnych osób w sytuacji, kiedy nazwiska jeszcze nie zostały podane. Winy nie ma, dopóki jej nie udowodnisz - domniemanie niewinności. Ty na stwierdzenie o braku dowodów odpowiadasz: "jakaś żona jakiegoś gostka". :roll: Ja rozumiem, że chcesz nas o czymś poinformować, ale nie najlepszą formę ku temu obrałeś. Po pierwsze, zdanie nie odnosi się nawet do posiadanych faktów. Po drugie, 'jakiś gostek'? Sam sobie odbierasz wiarygodności i powagi. Strzał w kolano. W tym momencie poważny temat zaczyna przypominać plotki z warzywniaka pod domem.
Nie brnę w dyskusję na dany temat, zwracam tylko uwagę na formę. Bo jak dla mnie toś już właśnie na starcie, formą przekreślił wszelkie próby podjęcia tematu do rozważań.
jw

Nie mam chęci nikogo bronić, nie mam też chęci nikogo oskarżać. Nie mi dywagować o zamieszanych. I tak będziemy wiedzieć tylko tyle, ile zdecydują się nam przedstawić ;) a na razie żadnych nazwisk nie znamy.
Niezauwazanie bledów u V/T , drugie miejsce S/K ,gdzie powinni byc trzeci,niemcy oczywiscie na trzecim. Para taneczna na trzecim miejscu, gdzie powinni sie znajdowac francuzi. Gdyby Plusz zdecydowal sie wystapic ,medal miaby w kieszeni. Jestes naiwna jesli twierdzisz inaczej,sorry.
W naiwności swojej wierzę także w merytoryczną dyskusję w temacie specjalnie do tego przeznaczonym. Przedstaw mi argumenty (odnośnie samych programów, kryteria oceny, jakie przyjąłeś, rozbieżności w ocenie Twojej i sędziów), żebym mogła zrozumieć Twoje postulaty, a na pewno przemyślę i się do tego odniosę ;)
Swoją drogą - należałam swego czasu do najbardziej czepialskich, jeśli o V/T chodzi, ale nawet ja w swojej drobiazgowości nie kwestionowałam wtedy koloru medalu.

W sprawie Meagan: D/R są parą czysto techniczną, ale potrafiącą dobrze zagrać na swych słabościach. Myślę, że sukces osiągnęli dzięki ciężkiej pracy i bardzo rozsądnej strategii całego zespołu. Jako pierwsi w stawce zaczęli współpracować z jedną z najlepszych choreograf na świecie, niesamowicie dobrze czytającą COP, robią to już od wielu lat i ten rozwój procentuje.


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#27

Post autor: Rob »

Aha czyli wciąż domagasz sie wyjasnienia dlaczego napisałem " żona jakiegoś gostka" . Bo sie spieszyłem i nie byłem pewny jakie jest pelne jego imię i nazwisko. Widzę, ze bardzo ubolewasz nad tym, nad moja osoba i nad formą, które moje wypowiedzi sa obrane. I skoro nie mozesz potraktowac mnie powaznie i wiarygodnie dlaczego piszesz? Nie dziwi cie fakt, ze zona szefa rosyjskiej federacji i czlonka rosyjskiego komitetu olimpijskiego sedziuje na olimpiadzie w Rosji. Dla ciebie to normalne, uczciwe i nie sklania do przemysleń. Ale mi zarzucasz, ze nie jestem wiarygodny, bo napisałem gostek. Zabawne.
To nie sa plotki ani oskarzenia. To jest moje zdanie. A widac wszystko sie sprawdza. Jezeli chcesz wierzyc ludziom , którzy doprowadzili do tego,ze 700 sportówców ma pozytywne wyniki i dalej gadac jak dziecko ,ze te medale z lyzwiarstwa zostaly zdobyte uczciwie to twoja sprawa. Powiesz, ze jedno nie ma nic z drugim wspolnego. Ma, wiele. Rosjanie wykorzystali w 100% fakt,ze olimpiada odbywa sie w ich kraju. Mieli byc czysci i co ? Jednak sie okazalo ,ze nie. A ty jeszcze czekasz na dowody z mojej strony ?Szkoda,ze rosjanie sa dla ciebie wiarygodni. Smiech

Ps/ Nie kwestionuje koloru medalu V/T , tylko brak konsekwencji w uczciwym ocenianiu


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#28

Post autor: rzepecha »

Rob pisze:Ale mi zarzucasz, ze nie jestem wiarygodny, bo napisałem gostek. Zabawne.
Nie, twierdzę natomiast, że bardzo poważny temat sprowadzasz do poziomu spekulacji. (W kontekście całej wypowiedzi tym bardziej: Duhamel na dopingu, bo masa, wszystkie medale dla Rosjan niezasłużone - jest sprawa dopingu, to wyciągnijmy wszystkie nasze bóle i wrzućmy to wszystko do jednego wora).
Padło jedno proste pytanie: jakie masz dowody na to, że Sotnikova jest na liście, skoro przewidujesz odebranie jej na tej podstawie medalu? Odpowiedzi brak.
Rob pisze:A ty jeszcze czekasz na dowody z mojej strony ?
Za małe jesteśmy rybki w oceanie, żebym oczekiwała dowodów OD CIEBIE :hah:
Ja po prostu przypominam, że póki co nie ma oficjalnego oświadczenia z podanymi nazwiskami.

W tym momencie obydwoje możemy tylko czekać :) btw. na takie tematy dyskutuje się raczej ostrożnie, póki nie ma się wystarczającej wiedzy, bo stwierdzenie, że ktoś był na dopingu, czyli jest oszustem jest jak najbardziej oskarżeniem.

Nie wiem, czy nie rozumiesz mojej wypowiedzi, czy celowo ją tak odwracasz. Ani kropki tam nie postawiłam, która miałaby kwestionować aferę dopingową.
Rob pisze:Jezeli chcesz wierzyc ludziom , którzy doprowadzili do tego,ze 700 sportówców ma pozytywne wyniki i dalej gadac jak dziecko ,ze te medale z lyzwiarstwa zostaly zdobyte uczciwie to twoja sprawa.
Poprosiłabym, żebyś wskazał mi, gdzie w swojej wypowiedzi napisałam coś takiego, ale skończyłam z off topem w tym temacie. Dziękuję :)


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#29

Post autor: Rob »

Tak, zarzucasz mi .
Po drugie, 'jakiś gostek'? Sam sobie odbierasz wiarygodności i powagi. Strzał w kolano. W tym momencie poważny temat zaczyna przypominać plotki z warzywniaka pod domem.
Dopingowicze to najprawdopodobniej biegacze narciarscy/biathlon i short track.
Lyzwiarze nie byli na dopingu,to malo prawdopodobne. Nie zawracaliby sobie glowy, tu mozna manipulowac punktami ,pcs. Ja kwestionuje uczciwosc rosjan we wszystkich dyscyplinach jak slysze o ich oszustwach,sztuczkach na tamtej olimpiadzie. Jak widac ty potrzebujesz wielkich dowodów, nazwisk. Myslisz, ze co? Jak rzad byl zaangazowany w taka wielką akcje zdobywania medali w kazdej konkurencji to ominęli lyzwiarstwo? Po tej aferze mam watpliwosci, czy ich medale zostaly zdobyte uczciwie, zwlaszcza w takiej dyscyplinie jak lyzwiarstwo figurowe.

Moje pytanie o odebraniu medalu Adelinie odebralas strasznie powaznie , ja to napisalem pol zartem pol serio. To malo prawdopodobne,szczerze mówiac. Ale wielu ludzi juz podwaza ten medal i dziewczyna musi liczyc sie z tym ,ze niewielu ludzi bedzie sadzic, ze dostala go bo zasłuzyla.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#30

Post autor: kasik8222 »

Rzepecha, super że wróciłaś. Często się zastanawialiśmy co się z tobą dzieje. Widzę, że poznałaś już Roba. Spoko, przyzwyczaisz się ;)


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”