Cziempionat Rossii

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Kto zostanie mistrzynią Rosji?

Czas głosowania minął 10 lat temu

Lipnicka
7
88%
Radionowa
0
Brak głosów
Sotnikowa
1
13%
Tuktamyszewa
0
Brak głosów
ktoś inny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#16

Post autor: yenny »

Dobrze widziałam, że wygrali Bobrowa z Sołowiowem???
Właczyłam sobie na takie 24godzinne wiadomości rosyjskie i na pasku leciało, ja dość dobrze znam rosyjski, ale ten pasek tak szybko był przewijany, że nie doczytałam dokładnie.
O Pluszu napisali tak "ładnie", że "ustąpił" miejsca Kovtunowi (oryginalna pisownia na pasku była "Kołtun", nawet mój mąż to wyłapał).
No i nie doczytałam co z paniami...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
shirley
Posty: 8
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Sosnowiec

#17

Post autor: shirley »

kasik8222 pisze:Podobno Plusz odpuszcza zawody indywidualne i wystąpi ewentualnie w drużynowych.
http://uk.reuters.com/article/2013/12/2 ... 9C20131225

http://sport.tvn24.pl/sporty-zimowe,130 ... 82331.html

Nie wiem czy Plusz. może sobie tak wybrać? Skoro Rosja ma tylko jedno miejsce, w konkurencji solistów?
Nowa dyscyplina i nowe zasady. Yh!


shirley
Posty: 8
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Sosnowiec

#18

Post autor: shirley »

Mam nadzieje, że mnie nie "zastrzelicie" za spojlerowanie:)
SP
1. Sotnikova 72.53
2. Lipnitskaia 70.32
3. Radionova 67.76
4. Leonova 67.03
5. Proklova 64.07
6. Gosviani 63.20
7. Sakhanovich 62.36
8. Medeveda 62.19
9. Tuktamysheva 59.91
10. Pogorilaya 59.35

Dzisiaj wieczorem FS


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#19

Post autor: yenny »

Na poprzedniej stronie juz dziewczyny o tym pisały :P

A lp o 13 :D


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
shirley
Posty: 8
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Sosnowiec

#20

Post autor: shirley »

No ok:) yh! Nie doczytałam :mrgreen: przyćmiony umysł świąteczną atmosferą:D O 13 są pary. A wiadomo czemu nie startują V/T?


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#21

Post autor: kasik8222 »

A po co mieliby startować? Jadą na ME (co nie było oczywiste, bo grafik im wybitnie nie pasuje) i dlatego odpuszczają Mistrzostwa Rosji. I tak uważam, że w tym sezonie za dużo startują. Na pewnym etapie trzeba mieć czas na odpoczynek.
Last edited by kasik8222 10 lat temu, edited 1 time in total.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#22

Post autor: kasik8222 »

Nie wiem czy Plusz "ustąpił miejsca". Dla mnie Kovtun je sobie wywalczył. Już mnie wkurza ta rosyjska polityka i windowanie Plusza na każdym kroku. Podobno to federacja naciskała i namawiała go na powrót i łączyło się to z wieloma "obietnicami". Świat jednak nie stoi w miejscu.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#23

Post autor: yenny »

Oj Kasia, no pewnie, że przegrał z Kovtunem. Ale co mają napisać w rezimowej tv jak Plusz to protegowany Putina, radny z ramienia jego partii itd.
Dlatego wzięłam to ładnie i ustąpił w "...".

W parach wygrali Stolbowa/Klimow, srebro Bazarowa i Łarionow, a brąz wywalczyli Wygałowa i Zakrojew. http://russiasport.ru/user/2657/node/1553906
Tej trzeciej pary za bardzo nie czaję szczerze mówiąc.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#24

Post autor: Poice »

Widziałam jedynie kilka przejazdów solistów, solistki nadrobię po dzisiejszym LP (który właśnie trwa).
Noty jakie dostał Plush to kpina! :D O ile w SP to wybaczam te 98 pkt., gdyż skoczył 4T-3T i 3A jakby skakał je na zawołanie :pada: :pada: Jednakże 95 PCS za taki LP to kpina - nie tyle z łyżwiarstwa, co z samego Plush'a. No błagam...na każdych krajowych mistrzostwach sędziowie sypią za komponenty, ale żeby aż tyle?! W tym programie nic się nie dzieje, gdzie są jakieś łączenia? choreografia? Sporo czasu stoi w miejscu, rusza biodrami i robi jakieś nieskładne przekładanki.... Do tego ta jego wypowiedź, że "odstąpi miejsce w konkursie indywidualnym Kovtunowi" - :roll: :roll: :what: :what:
Oczywiście jest możliwe by Plush wystąpił w drużynówce, a Kovtun w konkursie indywidualnym, ale wypadałoby to zrobić z klasą i chociaż udawać, że faktycznie z powodu kontuzji nie pojedzie w konkursie indywidualnym....Gratulacje dla Kovtuna, chociaż jego LP wieje dla mnie nudą....
A tak w ogóle to dziwi mnie, że Plush wspomniał coś o starcie jedynie w SP drużynówki... To by oznaczało, ze za LP Rosja dostanie 0 punktów, bo Kovtun nie będzie mógł przecież wystartować. W regulaminie jest zaznaczone, że jeżeli dany kraj ma tylko jedno miejsce to ten zawodnik/para musi pojechać zarówno SP, jak i LP. Jakoś dogadali się z ISU czy po prostu nie zna regulaminu?


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#25

Post autor: Hortensja »

kasik8222 pisze:Czy ja to dopiero od tego sezonu zauważyłam czy Larionov zawsze był takim klocem?
Stolbova/Klimov to para o której wypowiadałam się bardzo negatywnie jeszcze w poprzednim sezonie, a z każdym kolejnym startem w tym roku robią spore postępy.
Larionov jest klocowaty i nie chodzi tu bynajmniej o figure, ale o caloksztalt, ekcpresje itd.

Stolbova/Klimov tez zrobili na mnie w tym roku duze wrazenie, ile to oni maja lat, 21/23 ? Spoko, moga jeszcze troche pojezdzic. Niech sie wiec ladnie rozwijaja.

Kovtun interpretacyjnie niestety nijaki, ale chlopak ma potencjal i miejmy nadzieje, ze pojdzie w dobrym kierunku.

Plusza pozostawie bez komentarza (tu by sie przydala ikowa "ziewa" ;) ).


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#26

Post autor: Poice »

I po LP solistek.
1. Adelina Sotnikova
2. Julia Lipnicka
3. Elena Radionova


Julia pojechała czysty program ze świetnymi kombinacjami 3Lz+3T, 2A+3T+2T... Sotnikova wygrała w komponentach 73+, Julia "tylko" 70 punktów. Różnica końcowa to zaledwie 2 punkty. Widać, że rosyjska federacja uważa Adelinę za swój nr 1 i to z nią związane są największe nadzieje na dobry występ w Sochi. Gratulacje dla medalistek, a zwłaszcza dla Eleny, gdyż pojechała kolejny udany program :)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#27

Post autor: yenny »

http://russiasport.ru/video_hub/node/1516585?phrase=

tu można wszystko obejrzeć.
Łyżwiarstwo figurowe jest tam gdzie jest ten napis
Чемпионат России по фигурному катанию

Женщины - to są panie

Пары - pary

Танцы - tańce

Мужчины - panowie

Короткая программа - program krótki
Произвольная программа - dowolny

Показательные выступления - pokazy

no i tylko ja obstawiałam Adelinę na 1 miejsce. W sumie to nawet zgadzam się z takim wynikiem. Na pewno Julii należą się brawa za mocne nerwy. No i uśmiech, nareszcie był uśmiech!
Radionowej nie mogę powiedzieć, ze nie lubię, ale nie lubię w niej lolitkowości.
Brawo dla Leonowej, w końcu nienajgorszy wstęp ogólnie, faktycznie lepiej wygląda, szkoda tylko, ze jedzie do Carmen.
Pogoriłaja skończyła na 8 pozycji, Tutkamiszewa na 10 :shock:


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#28

Post autor: yenny »

A co do ikonek ziewa to była taka tired już od dawna
Co prawda niby oznacza "zmęczony", ale można uznac, że się zasypia z nudów :lol:

Dodałam też :ziewa:

proszę o ew. dalsze zgłaszanie zapotrzebowania na emotki.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#29

Post autor: Hortensja »

B/S 10 punktow przewagi nad I/K? Hmmm...


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
eastern_star
Posty: 235
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#30

Post autor: eastern_star »

Właśnie udało mi się to wszystko obejrzeć. Póki co emocje jeszcze nie opadły, a i czasu nie ma, więc ograniczę się do najważniejszych spostrzeżeń.

Gratulacje dla yenny za trafny typ i dla Adeliny za dorzucenie kolejnego złota do pokaźnej kolekcji.
Brawa dla Julii za to, że jeszcze raz udowodniła, że jest niesamowicie silną zawodniczką. Szkoda, że jeden z bardziej udanych programów w sezonie paradoksalnie nie wystarczył do odniesienia zwycięstwa. Nie czytałem jeszcze protokołów i nie wiem, gdzie dokładnie zabrakło tych punktów, ale końcową ocenę trzeba zaakceptować, a z występu wyciągnąć odpowiednie wnioski. W każdym razie - brawo, brawo, brawo!
Lena była po prostu niesamowita, w końcu "poczułem" jej LP i przeżywałem go razem z nią!
No i Sasza - jej występ był po prostu niesamowity! Jechała nie tylko pięknie (jak zawsze), ale i skutecznie. Z nawiązką powetowała sobie Fukuokę. Myślę, że właśnie takiego zakończenia roku Sasza sobie życzyła!


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Zawody spoza GPS”