Nebelhorn Trophy 2016

Moderatorzy: kasik8222, Kathiea

Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Nebelhorn Trophy 2016

#1

Post autor: Kathiea »

Nebelhorn Trophy 2016

Data: 22.09.2016 - 24.09.2016
Miejsce: Obersdorf, Niemcy

Oficjalna strona

Kolejnosć startowa/wyniki

LIVESTREAM (na tym kanale będzie też zarchiwizowane zawody)

Zaczyna się dziś o 14.00 tańcem krótkim. W pierwszej grupie startują 3 najwyżej notowane tutaj pary, zaczynając od Chock/Bates, przez Gilles/Poirier, a kończąc na Cappellini/Lanotte. Jest co oglądać!


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#2

Post autor: Svietka »

Zerknęłam tylko na czołówkę w tańcach. Byłam ciekawa tego FD C/B. No i podoba mi się, jak nigdy. Oni poszli chyba tą ścieżką co Shibsy rok temu, coś w innym stylu niż ten, do którego przyzwyczaili i chyba wyjdzie im to na dobre. Uwielbiam piosenkę ale sam taniec też mi się podoba. Ciekawe podnoszenia.
Włosi wygrali choć jak dla mnie to wypadli nieco blado, pewnie potrzebują jeszcze czasu. SD fajny a FD to tak w ich stylu, dla mnie nic nowego niestety.
G/P mają energetyczny short, a tango w FD jeszcze takie letnie.

Wow! wyrzucany 3axel u Aliony i Bruna :shock:


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#3

Post autor: Kathiea »

Mnie się bardzo podobają programy Gilles/Poirier. Oba. Część fanów zarzuca im, że poszli na łatwiznę, bo FD to tango, ale w zeszłym roku z kolei narzekano, że starają się być za bardzo oryginalni 8/ u C/B bardziej podoba mi się SD, ale Eva niknie całkowicie. Choć i tak uważam, że bardzo dobrze, że postawili na coś innego. C/L jeździ przeważnie to samo i przestali robić wrażenie na kimkolwiek, jakkolwiek wciąż ich lubię i ciesze się, że im dobrze poszło (Anna miała lekkie wstrząśnienie mózgu w sierpniu), to jednak choreografia tańca dowolnego do złudzenia przypomina tę z zeszłego sezonu...
Aliona i Bruno będą w tym roku konkurować o Mistrza Świata. Mają fantastyczne programy. I szczerze mówiąc, wolę ich niż D/R (ich dowolny mnie nudzi). Drażni mnie muzyka I/M w programie dowolnym, ale ostatnie podnoszenie jest cudowne!
Mai Mihara pokazała, że przy odrobinie szczęścia, może sprawić niespodziankę w serii GP, Liza Tuktamysheva wraca powoli do formy, choć to jeszcze nie jest to, co dwa lata temu. Panów szczerze nawet nie oglądałam dokładnie, chyba jednak wypadli najbardziej blado ze wszystkich konkurencji. Podobał mi się jedynie krotki Granta Hochsteina, ale musi wyeliminować błędy, żeby się liczyć w poważniejszych zawodach.

Pozbierane programy są tu, jak kogoś interesuje: http://www.goldenskate.com/forum/showth ... lts-Thread


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#4

Post autor: yenny »

Na razie obejrzałam tylko tańce i trochę pań, najlepiej mi się chyba ogladało :shock: Madison i Evana. Owszem, Evan trochę ginie, ale nie jest źle. Piper i Paul ok, ale z ich programami mam tak, że się muszę do nich przyzwyczaić.
Anna i Luca :tired: - programy takie jak co roku, problem jak u Elizaviety, nie dość, że programy takie same o tym samym to jeszcze stroje niemal identyczne.

No, ale Elizavieta przynajmniej w jednym programie zrezygnowała z rękawów - nietoperzy :roll:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Zawody spoza GP”