Inne

Moderatorzy: kasik8222, Kathiea

Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Inne

#1

Post autor: Kathiea »

Japan Open 2016

Wygrał Team Japonia (niespodzianka! :P ) Najwyższy wynik wśród solistów uzyskał Shoma Uno, u solistek Evgenia Medvedeva. Jestem pod ogromnym wrażeniem przejazdu Nobu :s:
Wyniki z protokołami

Programy:
http://www.dailymotion.com/japanskate
https://www.youtube.com/channel/UCAz6nV ... +Open+2016

Ja oglądnęłam na razie tylko te, które mnie najbardziej interesowały, czyli: Nobu, Anny Pogo i Javiera. Wszystkie mi się podobały, ale Anna musi zdecydowanie zmienić sukienkę. Ale może odpuszczę se Gracie, która i tak zbombiła i a ja jej fanką nie jestem, żeby katować się jej programem.... Co prawda Flo też zbombił, ale jego zawsze miło pooglądać :D


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#2

Post autor: Dżameli »

Jestem zachwycona FD Ashley. Nie dość, że Muse <3 , że piękna sukienka, to przyznam się że przy sekwencji kroków miałam ciarki, serio, świetnie wkomponowane do muzyki ;)
Obejrzałam jeszcze na szybko Yuzuru i mam nadzieję że zmieni kostium, te białe portki nie są imho najlepszym wyborem, ale program sam w sobie mimo błędów ciekawy i czekam na lepszą formę; kawałek Shomy Uno, ale zmęczyła mnie muzyka w drugiej części programu. Lubię tango, ale ten drugi utwór jest dosyć drażniący. Javier jeszcze mnie nie przekonuje, ale podejrzewam że to kwestia czasu. Widziałam jeszcze Annę P. i sukienka również do wymiany. Ona mi się niezmiennie podoba odkąd ją pierwszy raz zobaczyłam, mam do niej chyba słabość, najbardziej mi się podoba z rosyjskich solistek :)


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#3

Post autor: Kathiea »

Dooglądałam parę programów i tak: z czasem zaczyna mi się podobać program Satoko, ale jej sukienka zlewa się z lodem totalnie. Mam nadzieje, że zmieni ją na GP. Program Ashley faktycznie fajny, nie spodziewałam się. bardzo podobał mi się tez program Jeremy'ego Abbotta, lepszy od Adama Rippona nawet, który wcale też nie jest zły. Ale najlepszy i tak dla mnie pozostaje program Anny :00:
Last edited by Kathiea 8 lat temu, edited 1 time in total.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#4

Post autor: Kathiea »

French Masters 2016

Data: 6-8 października 2016
Miejsce: Villard-de-Lans

Oficjalna strona (jest na niej lista uczestników, harmonogram i będą znajdować się wyniki)

Będzie startować cała francuska czołówka z pominięciem James/Cipres (startowali dopiero co w Montrealu). Niestety nie będzie livestreamu, ale na 100% będą jakieś fancamy, więc do końca tyg. powinniśmy zobaczyć programy Papadakis/Cizeron i reszty seniorów :)
Last edited by Kathiea 8 lat temu, edited 1 time in total.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#5

Post autor: Kathiea »

SD Papadakis/Cizeron: https://www.youtube.com/watch?v=rKKWnjppWX0 Kiepska jakość, ale na razie nic lepszego nie wypłynęło. Mnie się ich SD podoba, jest inne niż w zeszłym roku i jest swing! Protokoły z SD wciąż nie są zaktualizowane, ale ponoć dostali 84 pkt. Oczywiście, biorę poprawkę, że to wewnętrzne francuskie zawody, ale i tak :shock:


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#6

Post autor: Dżameli »

Kathiea pisze:SD Papadakis/Cizeron: https://www.youtube.com/watch?v=rKKWnjppWX0 Kiepska jakość, ale na razie nic lepszego nie wypłynęło. Mnie się ich SD podoba, jest inne niż w zeszłym roku i jest swing! Protokoły z SD wciąż nie są zaktualizowane, ale ponoć dostali 84 pkt. Oczywiście, biorę poprawkę, że to wewnętrzne francuskie zawody, ale i tak :shock:
Nie mogę oderwać od niego oczu :00: ale mają fajnie podnoszenie wkomponowane w muzykę. Chyba bardziej mi się podoba ten taniec od V/M ;)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#7

Post autor: yenny »

Podoba mi się, ale nie ma tego WOW jakiego się spodziewałam. W sumie jako taniec podoba mi się tylko ostatnia część.
I pomimo całej sympatii do nich i uznania dla ich kunsztu łyżwiarskiego, na 84 to oni nie zasługują. Ale jak widać są "namaszczeni" na najbliższe lata jako ci najlepsi i nikt im nie podskoczy. Mnie osobiście taniec Tessy i Scotta bardziej się podoba, tylko niech Tessa zmieni kieckę ;)

A, przypomniało mi się, śniło mi się, że jakaś para taneczna zatańczyła sd do muzyki z filmu Vabank i byłam ich układem zachwycona :)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#8

Post autor: Kathiea »

P/C FD: https://www.facebook.com/gabriellaguill ... 0230080445

Niespecjalnie się różni od zeszłorocznego. Ludzie czepiają się C/L, że jeżdżą wciąż to samo, ale P/C zaczyna iść w ich ślady. A ponoć sami sobie wybierają muzykę.... No i C/L przynajmniej nie dostają 120 punktów za powtarzanie swoich FD xD


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#9

Post autor: yenny »

Nie powala. Ładne, ale tak, powtarzalne, co rok to samo nie sprawdza się podobnie jak w przypadku Anny i Luki, Lizy T...
Chyba muszę w innej wersji obejrzeć by sobie wyrobić zdanie tak do końca.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#10

Post autor: Kathiea »

Programy P/C
1) lepsza jakość fancamów wrzuconych wcześniej
SD:
FD:
2) inne fancamy w większym zbliżeniu na P/C
SD:
FD:

Niestety nie widziałam fancamów nikogo innego z tych zawodów :(


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#11

Post autor: Svietka »

SD P/C - jest ok, nawet bardzo ok.
Obejrzałam ich FD i zgadzam się, że jest stylowo podobny do ubiegłorocznego. Tak, podobne klimaty. Tylko że ja tak z nimi mam, że jak dla mnie to mogą jeździć w kółko to samo i chyba mi się nie znudzą. Wiem, to dziwne, ale odkąd ich zobaczyłam na żywo jestem pod dużym wpływem ich jazdy. Sam program w 1 części ma trudną w odbiorze muzykę, ten fortepian.... potem jak wchodzą instrumenty smyczkowe jest już przyjemniej dla ucha. Ja tam kocham ich delikatność na lodzie i płynność ruchów :00:

Ale żeby nie było, uważam, że FD Tessy i Scotta jest super bo widziałam już kilka razy.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#12

Post autor: Kathiea »

Cup of Nice

Data: 19-23.10.2016
Miejsce: Nicea, Francja

Oficjalna strona
WYNIKI
LIVESTREAM


kibic
Posty: 75
Rejestracja: 10 lat temu

#13

Post autor: kibic »

2016 World Figure Championship & Figure Festival
December 23, 2016, TORONTO, CANADA

http://worldfigurechampionship.com/index.html

Ciekawostka dla tych, którzy jeszcze pamiętają, że w łyżwiarstwie były figury obowiązkowe.
Wśród sędziów między innymi: Trixi Schuba, Barbara Wagner, Janet Lynn.

Kilka zdjęć:


https://www.facebook.com/pages/North-To ... 1591283720


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#14

Post autor: yenny »

Pamiętam. Ale to mało medialne było ;-)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#15

Post autor: Kathiea »

Mało medialne, ale przynajmniej nie było przypadków, że ktoś skacze quady, ale SS ma na poziomie kategorii Novice. Z punktu sportowego, wg mnie ot było dobre, i jak by na to nie patrze, to od tego wzięła się nazwa "Figure" Skating. Teraz mamy raczej FreeStyle Skating ;)


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Zawody spoza GP”