Igrzyska Olimpijskie Rio 2016

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, Haley452, Kathiea, Poice

Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#46

Post autor: Kathiea »

yenny pisze:Wczorajszy dzień na igrzyskach dla Polaków - jedno wielkie :17:
Szok.

Gdyby nie piłkarze ręczni to tylko siąść i płakać. :sad:

Ciesze się, że pokonali Chorwację, trzymam kciuki za kolejny dobry występ - do boju CHŁOPAKI! :25:
Dokładnie moje odczucia. raczej nie dobijemy do 10 medali, ale trzymam kciuki, zę jakis medal jeszcze jednak wpadnie :)


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#47

Post autor: LittleLotte »

Ktoś oglądał artystyczną?
Komentarz pani Żywilli, cóż, z deczka awangardowy.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#48

Post autor: blue cat »

Dla mnie artystyczna jest od tego roku substytutem łyżwiarstwa w okresie letnim- zaczęłam ją oglądać mniej więcej w kwietniu-maju i się wciągnęłam:) co do komentarza- tragiczny, komentatorce myliło się nawet, po ilu układach aktualnie jesteśmy. Ale poziom zawodów wg mnie wysoki, no i niespodzianka- Yana była stuprocentową faworytką do 1 miejsca, a tu proszę Margarita wyszła z cienia:) Zresztą najbardziej podobały się wczoraj Margarita i Ganna. Szkoda Salome Pazhavy- liczyłam na lepszy występ.

A trochę odbiegając od tematu- wielkie gratulacje dla naszych brązowych medalistów: Oktawii Nowackiej w pięcioboju i Wojciecha Nowickiego w rzucie młotem ok2


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#49

Post autor: Kathiea »

Tak, gratulacji dla Nowackiej i Nowickiego! (nawet nazwiska podobne ;) ) Ja oglądałam dwie pierwsze rundy kwalifikacji Artystycznej. Ale komentarz jest tak odpychający, że chętnie bym wyłączyła głos, gdyby nie fakt, że muzyka ma znaczenie. Jeśli nie stanie się katastrofa, to pewnie dwa pierwsze miejsca zarezerwowane dla Rosjanek, pytanie kto wywalczy brąz?


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#50

Post autor: LittleLotte »

Jeśli nie stanie się katastrofa, to pewnie dwa pierwsze miejsca zarezerwowane dla Rosjanek, pytanie kto wywalczy brąz?
Żanna? Mnie się podobała najbardziej ze wszystkich, no i jej kostiumy ok2 Przepiękne bardzo gustowne.

[ Dodano: 2016-08-20, 15:31 ]
Z cyklu awangardowe podejście pani Żywilli: Those were the days to muzyka z Dra Żywago. :23:


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#51

Post autor: blue cat »

Brawo Maja Włoszczowska!


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#52

Post autor: Kathiea »

Maja spisała się świetnie! Szkoda, że Kamila Lićwinko nie bardzo... Co do komentarza pani Żywilli, to jak słyszę "Kazachstanka", to mi się płakać chce. Jak można dawać komentować komuś cokolwiek, kto nie potrafi się poprawnie posługiwać językiem polskim???


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#53

Post autor: Rob »

Cala Ty. Robic komus uwagi jak samemu się nie wie.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#54

Post autor: yenny »

Niestety nie mogłam oglądać gimnastyki artystycznej, a szkoda, bo bardzo lubię.
Może jakieś powtórki obejrzę, albo na yt

Generalnie mnie te igrzyska zawiodły. I powiem Wam, ze ciekawie mi się w tym roku oglądało polskich lekkoatletów, gdyż niedawno poznałam kogoś, kto długo był zawodnikiem, obracał się w tych kręgach, zna tych sportowców, gdyż bywał z nimi na zgrupowaniach, rywalizował z nimi i ma wiele do powiedzenia.
Przy okazji tej olimpiady bardzo złe wrażenie zrobił na mnie np. Paweł Fajdek. Nie chciałam się jednak negatywnie do niego nastawić, ale okazuje się, że wcale nie tak bardzo się mylę. Kolega o którym piszę mówi o niem krótko - "bufon" :( A szkoda.

Zastanawia mnie cały czas afera braci Zielińskich - tez osoba o której piszę wiele rzeczy mi naświetliła. Mówi, że oni naprawdę musieliby być ostatniej klasy idiotami, by brać ten akurat "dopalacz" na chwilę przed olimpiadą. Ryzykować karierę, wojsko, zarobki i w ogóle wszystko.
A jak poopowiadał jak wyglądały czasem zgrupowania sportowców, wspólne treningi, to jak każdy pilnowałswoich butelek z wodą, swojego jedznia...
Cóz, prawda może kiedyś wyjdzie na jaw.

Gratuluję naszym medalistkom i medalistom, gratuluję piłkarzom ręcznym i tym wszystkim co otarli się o podium bo WALCZYLI :25:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#55

Post autor: joasia »

Ja właśnie przeczytałam trochę opowieści po Rio. Jana Kudriawcewa zdecydowała się zakończyć karierę z przyczyn zdrowotnych. Czekają ją dwie operacje na kolanach. Dla panów polecam na oslode jej focie na instagramie. Z kolei Rita Mamun przeżywała w Rio trudne chwile, gdyż e czasie finałów w Rio jej tato spoczywał na łożu śmierci, udało mu się jednak spotkać z córką i dotknąć jej medalu
.Dopiero teraz piszą o tymrosyjskie media, wcześniej były informacje, że Rita dostałazaproszenie do rodzinnego kraju taty- Bangladeszu. Obiedziewczęta są zajęte, jedna ma ukochanego piłkarza, a druga pływaka. Co warte uwagi, obie są koleżankami. Z kolei gimnastyczka sportowa Alija Mustafina wyszła za mąż za bobsleiste Alieksieja Zajcewa. Sto lat młodej parze!


joasia
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Inne dyscypliny sportu”