Adelina Sotnikowa

Miejsce, w którym możesz dać upust swojego uwielbienia dla danego łyżwiarza/łyżwiarki/pary!

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#16

Post autor: rzepecha »

Nowe gale Adeliny z pokazów mistrzów olimpijskich w Petersburgu.
(Jeśli nie wskoczy automatycznie na 720, to trzeba ustawić sobie od razu wyższą rozdzielczość przy filmiku, bo inaczej nie bardzo da się oglądać).

Swan Lake - http://vk.com/al_feed.php?section=group ... be02ef26e7
Czego jak czego, ale oryginalności nie można jej odmówić.

Come Together - http://vk.com/feed?section=groups&z=vid ... 8b7480f1a0
Ode mnie plus za Musica Nuda, bo ten zespół uwielbiam. Szkoda, że tak słabo słychać na nagraniu.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#17

Post autor: yenny »

Adelina jest o wiele ładniejsza taka na luzie niż umalowana i wystrojona. Oczywiście i wtedy jest prześliczna, ale ta jej naturalność to - tak, macie rację :s:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#18

Post autor: mavie »

Nagonki na rosyjskich sportowców ciąg dalszy. Pojawiło się już kilka artykułów mówiących o wykryciu u Adeliny dopingu. Fani z USA są zachwyceni, że Rosjanka straci swoje złoto Olimpijskie, a tym samym G.Gold dostanie brąz. Przykre, że dzieje się to tuż przed Olimpiadą w Korei i mam nadzieję, że tamtejsi organizatorzy nie będą robili szwindli, żeby ich Yuna dostała drugie złoto. Nieścisłości w tej sprawie są na tyle kuriozalne, że mówi się nawet o odebraniu złota drużynowego, czego kompletnie nie rozumiem, bo Adeliny w tym składzie nie było. Czas pokarze na ile to głupie plotki, a ile w tym prawdy. Na powrót Adeliny już nie liczę, ale najwyraźniej zaczyna się już ostro obrywać łyżwiarzom.


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#19

Post autor: Rob »

A ja mam nadzieję,ze tak. Sorry, jesli nie rozumiecie, ze Rosjanie organizujac olimpiadę u siebie za tyle miliardów nie dali sobie mozliwośc w zdobyciu jak największej iloci medali to jesteście naiwni. Ja slyszalem cos o Ksenii,moze dlatego mowa o odebraniu medalu za druzynówkę. I chciałbym ,zeby rosjanie byli tak oceniani (i traktowani)w Korei jak pozostali lyzwiarze spoza Rosji w Sochi.Dobrze by bylo jakby nie wygrala zadna ruska.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#20

Post autor: justyna »

Sytuacja polega na tym, że nazwisko Adeliny zostało odtajnione, z dopiskiem że jej próbka ma na sobie ślady typu pierwszego - czyli takie, które oznaczają że tą próbkę ktoś bardzo mocno zamknął. Próbka zostanie zbadana ponownie.
Obecne łyżwiarstwo, szczególnie pań minus Rosjanki to jak wyjąć z basenu amerykańskich pływaków. To nie będzie prawdziwa konkurencja


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#21

Post autor: Rob »

Ruskie juz sie wściekają. Ale chyba zapomnieli, ze takie zarysowania nie powstaja ot tak sobie. Ludzie, którzy zbierają te próbki nie maja prawa zrobić zadnych uszkodzen na fiolce. Zamykają je delikatnie . Wszystko robią w rękawiczakch. Musza oddac do labolatorium nie uszkodzone fiolki. To podstawa. Więc takie uszkodzenia wskazują na to ,ze przy próbce manipulowano. Ktos ją chcial dobrze zamknąć, przy zamianie moczu na przykład.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#22

Post autor: yenny »

Nie chcę skazywać Adeliny zanim nie będzie jakichś oficjalnych komunikatów, ale jezeli Adelina faktycznie brała doping, to powinno się ją ukarać z odebraniem medalu włącznie.
Poza tym chciałabym aby wszystkich traktowano równo, zarówno "ruskich" jak i Amerykanów, Norwegów i każdego sportowca złapanego na dopingu.
Nie może tak być, że ktos jest od razu z racji narodowości skazany, a np. Johaug robi bez przerwy cyrk wokół siebie, leje łzy i histeryzuje i co chwila decyzja co do jej osoby jest odsuwana w czasie.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#23

Post autor: justyna »

Jasne, że powinna zostać pozbawiona medalu jeśli brała. Szkoda trochę, bo jak dla mnie Yuna tamtego dnia nie zasługiwała na złoto. Wkurza mnie to naprawdę, bo Rosję kara się dla przykładu bo kogoś trzeba... I oni byli na tyle głupi,żeby wpaść. Są inni którzy biorą i biorą gorsze swiństwa. Jest Simone Biles która w trakcie Igrzysk brała pochodne amfetaminy, a że ma na to pozwolenie to "nie jest doping". Na Amerykanów nikt się nie odważy rąk podnieść i to jest smutne


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#24

Post autor: Rob »

Trudno będzie im udowodnić doping, co konkretnie brała, bo we fiolce najprawdopodobniej jest czysty mocz. Ale czy bedąa mieli jaja ?Watpię.
Zabawne, ze ktos uwaza, ze Adelina zasłuzyla na medal. Nie chce was zszokować , ale na wygrana sladaja się 2 programy. A krótki Adeliny to MOst OVERSCORED program of all time. W latach 90 mialy dziewczyny trudniejsze skoki.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Strefa Fana”