Pary poza lodem

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#31

Post autor: ivi »

Jak Tessa i Scott to w sumie trudno powiedzieć, ale trochę płaczę z teorii o ich sekretnym dziecku.
O dzieciach Tessy i Scotta nie powiem nic ;)
Podobno dzieci tych już jest 3 :lol:
Luca ma żonę która chyba z łyżwami nie ma nic wspólnego.
A nieprawda. Jego żoną jest Brytyjka Eve Bentley, która też startowała w konkurencji par tanecznych.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#32

Post autor: LittleLotte »

Na RN 2017 Tatjana Flade otwarcie mówiła, że SinKatsy ze sobą są.
Zoueva to też otwarcie powiedziała :) Para, że tak powiem, bardzo estetycznie satysfakcjonująca.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#33

Post autor: Hortensja »

Ale jakos... Joey w Przyjaciolach kiedys tlumaczyl jak to gdy jest chemia poza scena to nie ma jej na scenie, bo napiecie znika. I dla mnie to dosc dobrze opisuje duzo jezdzacych ze soba par i Sin/Katsy tez. Jakkolwiek by ladni nie byli :D


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#34

Post autor: yenny »

Hortensja, ja juz to pisałam, że z Eleną Nikita był cudny, oni się nawzajem uzupełniali, z Vicki już mi tak się nie podoba, jak go widzę to się zastanawiam co ja w nim widziałam ;) Dla mnie w ich jeździe chemii nie ma za grosz.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#35

Post autor: LittleLotte »

Dla mnie Nikita, cokolwiek by nie mówić, ale jest wybitnie utalentowany i idealnie potrafi oddać charakter muzyki. Vika... Zoueva powiedziała o niej, że jest "czysta", i do mnie ten ich "miks" - teatralnego partnera i zwiewnej partnerki - bardzo przemawia. Chemii jest więcej z każdym sezonem, współpracy i harmonii też, więc może warto trochę poczekać.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#36

Post autor: Haley452 »

Hortensja pisze:Ale jakos... Joey w Przyjaciolach kiedys tlumaczyl jak to gdy jest chemia poza scena to nie ma jej na scenie, bo napiecie znika. I dla mnie to dosc dobrze opisuje duzo jezdzacych ze soba par i Sin/Katsy tez. Jakkolwiek by ladni nie byli :D
Ee tam, do mnie to nie trafia. Jak chemia jest, to jest. Volosozhar/Trankov na przykład. Albo z wcześniejszych Drobiazko/Vanagas. Chemia od tych par kipiała i na lodzie, i poza nim.
Czasem pary, które są w życiu prywatnym tylko przyjaciółmi mają większą chemię niż Nikita z Viką. Na przykład VM. Albo DW. Albo chociażby Valentina z Hotarkiem.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Ares
Posty: 49
Rejestracja: 8 lat temu

#37

Post autor: Ares »

yenny pisze:Hortensja, ja juz to pisałam, że z Eleną Nikita był cudny, oni się nawzajem uzupełniali, z Vicki już mi tak się nie podoba, jak go widzę to się zastanawiam co ja w nim widziałam ;) Dla mnie w ich jeździe chemii nie ma za grosz.
Już więcej chemii na lodzie mają Stepanowa z Bukinem tak na moje oko - naprawdę widać w ich występach, że siebie lubią i że wspólny występ sprawia im przyjemność. ;) Ludzie strasznie krytykują Aleksandrę, ale ja uważam, że jest dobrą łyżwiarką :)

Niestety, ale nie widzę dużych sukcesów w przyszłości dla Ilinykh / Zhiganshin czy Sinitsina / Katsalapov :|

[ Dodano: 2017-01-30, 11:32 ]
Rob pisze:Paul Poirier na bank jest gejem
Przeczucie, że wiedza? :mrgreen: Ja tam nigdy nie odniosłem tego wrażenia.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#38

Post autor: Haley452 »

Poczytałam sobie starsze posty jeszcze :mrgreen:
Kathiea pisze:Florent Amodio na pewno jest w związku z Sofią Gassoumi, która występowała kiedyś w parach tanecznych.
A ja przysięgłabym, że Florent jest gejem :P

O Tanith i Charliem wszyscy wiedzą, a Meryl jest chyba nadal z synem Zuevej, Fedorem Andreevem.
No i oczywiście John Kerr i Nadine Ahmed, którym tyle co urodził się synek Zayn :)


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#39

Post autor: Kathiea »

Haley452 pisze:Poczytałam sobie starsze posty jeszcze :mrgreen:
Kathiea pisze:Florent Amodio na pewno jest w związku z Sofią Gassoumi, która występowała kiedyś w parach tanecznych.
A ja przysięgłabym, że Florent jest gejem :P
Florent to po prostu Francuz. Francuzi są specyficzni. Pod pewnymi względami ;)


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#40

Post autor: LittleLotte »

Na podlinkowanym zdjęciu nie wygląda na przeszczęśliwego ;)


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#41

Post autor: Kathiea »

LittleLotte pisze:Na podlinkowanym zdjęciu nie wygląda na przeszczęśliwego ;)
Faktycznie xD Ale dużo zdjęć z nią ma, a ona z nim ;)


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#42

Post autor: justyna »

Plotki, ploteczki
Podobno Javier rozstał się z Mao


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#43

Post autor: kasik8222 »

Jak już, to z Miki :P


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#44

Post autor: Kathiea »

No, w sumie bardzo możliwe. Miki nie złożyła Javiemu życzeń urodzinowych na social media, a jak byli razem, to tak robiła. (Miki w ogóle dużo rzeczy wrzuca na social media) Więc albo jej się odwidziało, albo faktycznie się rozstali. Choć oficjalnie nic nie wiadomo.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#45

Post autor: LittleLotte »

No oni są ładni, nie da się zaprzeczyć.

Obrazek


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”