Soliści

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Soliści

#1

Post autor: yenny »

Właśnie pojechał Igor, chyba szału nie było, jest 4 na 12 panów. Śledzę ze strony, chwilowo nie mam jak oglądać.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#2

Post autor: LittleLotte »

Ja też nie, czekam na transmisję w tv. Szału nie było, zwłaszcza, że odpada aż 12 zawodników, a i 2 pkt odjęcia.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#3

Post autor: Haley452 »

Zabrakło mu mniej niż 0.5 punktu, szkoda.

Swoją drogą... on chyba nie jest mistrzem Polski? Co się stało, że to on pojechał na ME?


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#4

Post autor: yenny »

Mistrz nie miał chyba zrobionego minimum.
No szkoda, bo zabrakło tak mało, ale z drugiej strony co się dziwić, marnizna u nas w łyżwiarstwie, marnizna.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Mati
Posty: 34
Rejestracja: 7 lat temu

#5

Post autor: Mati »

Krzysiek ma zrobione minimum na ME. Zasugerowano się jednak tym, że Igor ma lepszy wynik życiowy od mistrz Polski i powalczy o wyższe miejsce w Ostravie.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#6

Post autor: yenny »

No to powalczył ;-)
Właśnie przed chwilą Samohin się wyłożył, niestety Igor był tym drugim niekwalifikowanym...
Michał zawalił aksla, ale powinien być wyżej. Na pewno nad Majorowem.
Kolaydy i Kovtuna nie widziałam, bo u mnie Eurosport bardzo szwankuje, a Raisportu nie mam już wcale :cry:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#7

Post autor: LittleLotte »

Kovtun pojechał świetnie, mam wrażenie że na 100% obecnych możliwości.
Bardzo lubię oglądać Alexeia Bychenko. Nie jeździ wybitnie ani pod względem artystycznym, ani technicznym, ale mam wrażenie, że wszystko co osiągnął wypracował ciężką pracą, i nie wiem jak to opisać, ale emanuje z niego taki spokój wewnętrzny. :oops:


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Mati
Posty: 34
Rejestracja: 7 lat temu

#8

Post autor: Mati »

Javi jak to Javi program w jego stylu przy poczwórnym tulupie trochę problemów ale doświadczony zawodnik to sobie poradził. 104 punkty czy to nie za dużo?

Najlepszy program krótki w wykonaniu Kovtuna w tym sezonie, skoki ładne , czyste. Ciekawe czy jutro poradzi sobie z presją bo różnie z tym u rosjan bywa.
Bychenko jak wino im starszy tym lepszy. Typowy rzemieślnik który poprzez ciężką prace podnosi swoje umiejętności. Budzi podziw postęp jaki robi zawodnik w jego wieku. Co nie można powiedzieć niestety o Michale w dodatku jeszcze występ u siebie chyba go przerósł.


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#9

Post autor: Rob »

Kovtun- ja bym nie wyszedł z taka choreo na taflę. Kompromitacja. Za to 42 PSC? Facet sie osmiesza. Nie to co w zeszłym roku,ale wciaz


Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 16
Rejestracja: 8 lat temu

#10

Post autor: Mateusz »

Kurczę, jak strasznie jest mi szkoda Igora :( Nie chodzi już o fakt, że jest naszym reprezentantem, ale o to, że jego program mi się podobał - muzyka, choreografia, emocje - wszystko grało. Do tego Igor bardzo ładnie kręci piruety. Dwa upadki zabrały mu około 9 pkt - gdyby nie one byłby pewnie 18-sty, co już należałoby uznać za co najmniej przyzwoity wynik.

Do tego jeszcze P. Ewa pocieszająca Igora w kiss&cry, który wyglądał jakby faktycznie miał ochotę na "cry". Szkoda...


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#11

Post autor: yenny »

NIkt nic nie pisze? Ja nie oglądałam, dziś przejrzałam tylko protokoły, widzę, że niespodzianką jest tylko odległe miejsce Byczenki, podium przewidywalne, po wynikach widać, ze nie było szału.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#12

Post autor: kasik8222 »

Nie było szału, fakt. Szkoda klawiatury i cennego czasu.


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#13

Post autor: handomi »

Nie ma co pisać

Jedyne co mogę napisać odnośnie protokołów, że niektóre GOEa dla Javiera dla mnie są skandalem. Takie sędziowanie jest żenujące nawet na poziomie krajowym, a to są mistrzostwa Europy.
Czy naprawdę było konieczne zabezpieczenie pierwszego miejsca, aż takimi wynikiem ?

Upadek przy 4S- jeden sędzia ocenił na -2
Całkowicie zepsute 4S-2t posypały się +1 i 0 od niektórych. TYLKO JEDEN sędzia ocenił prawidłowo na -2
Zepsute 3A - od jednego sędziego +2 i od jednego 0........
Tzw 3flutz - ocenione przez tego samego sędziego na +3 (!!!!)

Pominę te 10 za intepretację, której nie było po tym jak przewrócił się przy 4S i jechał z bólem na twarzy. Tylko jeden sędzia ocenił to sensownie na 8.50.
93 pcs z tymi wszystkimi błędami też pominę, ale o czym tu dyskutować jak Kovtun otrzymuje 85 :lol:

od dwóch sędziów 9 w ss dla Kovtuna to jest abstrakcja


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#14

Post autor: Rob »

handomi pisze:Nie ma co pisać

Jedyne co mogę napisać odnośnie protokołów, że niektóre GOEa dla Javiera dla mnie są skandalem. Takie sędziowanie jest żenujące nawet na poziomie krajowym, a to są mistrzostwa Europy.
Czy naprawdę było konieczne zabezpieczenie pierwszego miejsca, aż takimi wynikiem ?

Upadek przy 4S- jeden sędzia ocenił na -2
Całkowicie zepsute 4S-2t posypały się +1 i 0 od niektórych. TYLKO JEDEN sędzia ocenił prawidłowo na -2
Zepsute 3A - od jednego sędziego +2 i od jednego 0........
Tzw 3flutz - ocenione przez tego samego sędziego na +3 (!!!!)

Pominę te 10 za intepretację, której nie było po tym jak przewrócił się przy 4S i jechał z bólem na twarzy. Tylko jeden sędzia ocenił to sensownie na 8.50.
93 pcs z tymi wszystkimi błędami też pominę, ale o czym tu dyskutować jak Kovtun otrzymuje 85 :lol:

od dwóch sędziów 9 w ss dla Kovtuna to jest abstrakcja
Nie wiem jaki masz problem. Najpierw ubolewasz nad 10 dla fernandeza a potem nad wysokimi notami dla Kovtuna. Jęsli rusek dostal tak wysokie noty ,to hiszpan musial jeszcze większe. Miedzy nimi jest róznica paru klas. Jesli taki Kolyada dostaje 8 , to dziesiatki fernandeza sa usprawiedliwione.
Co do goe, to juz nic nie zdziwi- wg 4 sedziów podnoszenie jednej z rosyjskich par tanecznych,gdzie partnerka gibala sie na prawo i lewo jest warte +1


Mati
Posty: 34
Rejestracja: 7 lat temu

#15

Post autor: Mati »

No tak poziom był jaki był więc trudno coś mądrego o tych zawodach napisać. Javi miał wygrać i wygrał. Widać, że nie jest w formie, musi Brian mocno z nim popracować, bo młodzież naciska i medal w Helsinkach nie musi być tak oczywisty. Zgadzam się te zawyżone oceny dla nie go to nieporozumienie, po co pompować tak wynik skoro i tak wiadomo było, że nikt nie jest w stanie wyrwać Hiszpanowi zwycięstwa.
Łyżwiarstwo Kovtuna to takie typowe rosyjskie rzemiosło, czyli skoki i nic po za tym. Muzyka kompletnie mi się nie podoba program również.
Trochę rozczarował mnie Kolyada. Medal jest ale do tego przyczyniła się bardziej jego konkurencja a raczej po prostu jej brak.

Ciężko kogoś wyróżnić. Kvitelashvili to też typowa rosyjska szkoła, zawali skoki to automatycznie poleci w klasyfikacji w dół. Szkoda Michała, ze ta jego kariera w taki sposób zmierza ku końcowi.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Europy 2017”