Soliści - Program Krótki

Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Soliści - Program Krótki

#1

Post autor: Kathiea »

Start o 11.30 naszego czasu w czwartek :)

Panowie jak zwykle, jedna wielka niewiadoma. W tym roku Yuzuru nie wygląda na tak wielkiego faworyta jak w zeszłym orku, więc może wreszcie uda mu się powtórnie wygrać MŚ. A może Nathan Chen skoczy 6 poczwórnych skoków i nie będzie na niego mocnych :x

Lista startowa pojawi się tu: http://www.isuresults.com/results/seaso ... SEG001.HTM


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#2

Post autor: kasik8222 »

Jestem pod wielkim wrażeniem poziomu tych mistrzostw. Brawo Panowie! Pary sportowe, moja ukochana konkurencja, także na bardzo wysokim poziomie. Oby tak dalej.
Javi fantastycznie, już myślałam, że Brezina p :P pojedzie czysto, Kovtun miał strach w oczach przed wyjazdem na taflę, na plus zadziwił mnie Reynolds, Chen kiedyś musiał glębnąć i padło na najważniejszą imprezę sezonu, nie jestem wielką fanką Uno, ale brawo, to samo tyczy się Boyang Jina. Denis Ten to klasa, ale poziom techniczny nie taki do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni. Będzie ciekawie w LP.


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#3

Post autor: Svietka »

Poziom mega! Doczekaliśmy czasów że panowie w shorcie sypią różnymi poczwórnymi jak z rękawa WOW! Dawno nie było takiego poziomu.
Shoma Uno :00:
Javier też był super.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#4

Post autor: Kathiea »

Oglądnęłam skrót Eurosportowy. Yuzu tym razem nie prowadzi po krótkim, może wreszcie pojedzie czysty dowolny na MŚ ;) Ciesze się bardzo, że Javiemu udało się wreszcie pojechać czysto Malaguenę. To byłby wstyd nie mieć czystego przejazdu przez dwa lata. Shoma super, nawet mi sie podobał, a generalnie nie należy do moich ulubieńców. Patrick nie zawiódł, tak samo Mika Kolyada :) Nathan Chen został pokonany przez swoje nemezis, czyli 3A :P Ale wszytko do odrobienia.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Świata 2017”