Pary Sportowe - Program dowolny

Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Pary Sportowe - Program dowolny

#1

Post autor: Kathiea »

Początek o 17.55 naszego czasu w czwartek. Finał już dzień po programie krótkim, a więc już w czwartek poznamy pierwszych Mistrzów Świata sezonu 2016/17 :)

Lista startowa pojawi się tu po zakończeniu programu krótkiego: http://www.isuresults.com/results/seaso ... SEG006.HTM

[ Dodano: 2017-03-30, 18:32 ]
Kto ogląda? Na razie brak czystego przejazdu, choć wszystkie pary trzymają poziom.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#2

Post autor: Hortensja »

Hej hej, nadaje z Hartwall Arena :) Jak na razie Francuzi i Vale i Ondrej dostali największa owacje. Francuzi nawet mnie wzruszyli a normalnie nie jestem ich fanka wielka. Vale i Ondrej zrobili wrażenie tym jak czysto pojechali. S/B bardzo elegancko, chociaz ta muzyka na żywo jest ciężka w odbiorze. Ksenia i Fedor prowadzą ale moim zdaniem byli strasznie spięci. Czesi maja pazura i ponencjal, to czuć. Moi Australijczycy dali radę, jak na debiut jestem z nich dumna. Jeżdżą tylko 8 miesięcy!

W ogóle atmosfera jest super, hala nie do końca pełna, zobaczymy jutro na paniach.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#3

Post autor: Kathiea »

Dzięki za raport! Też miałam wrażenie, że Ksenia i Fedor trochę spięci, ale choreografia mi się baaardzo podobala :) Młodzi Czesi i Astralijczycy mają papiery na medale powaznych zawodów w przyszłości. bardzo się cieszę, że tu są i walcza o olimpijską kwalifikację :viva:


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#4

Post autor: Haley452 »

Aliona z Brunem i Sui/Han byli świetni :25:
Bardzo mnie cieszy ostateczny wynik, dwa przepiękne programy i swego rodzaju mieszanka pokoleniowa, bo Wenjing lat 21 a Aliona 33 ;)


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#5

Post autor: kasik8222 »

Kolejny piękny finał. Trzymałam kciuki za Sui/Han, ale po przejeździe reprezentantów Niemiec myślałam, że już pozamiatane. Szczerze mówiąc nie kłócę się z wynikami, ale lepiej oglądało mi się Aljonę i Bruno. Widać było, że są jednak rozczarowani, że nie zdobyli złota. Upragniony złoty medal olimpijski jest na wyciągnięcie ręki Aljony. Kto by się spodziewał, że to się tak potoczy. To ja sama posądzałam Savchenko o "syndrom Fumie Suguri" i teraz biję się w piersi.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#6

Post autor: Kathiea »

Ufff, Sui & Han wreszcie złoci gdzieś poza 4CC :D


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#7

Post autor: yenny »

Oj, działo się, działo :)
Piekny program Sui/Han - coś fantastycznego. Ta para ma magię w sobie, co ja piszę, sama jest magią, magią w czystej postaci.
Przyznać muszę jednak, że Aliona i Bruno też byli świetni. Super. Ambitni. Jednak cały czas mam coś takiego w sobie, że Alina jest rewelacyjna, a Bruno ją "objeżdza". Jest dobry, ale nie doskonały, nie ma sobie tego czegoś,tego co określamy "coś". Nie można mu odmówić umiejętności i ambicji, ale nie jest według mnie kompletny. Niemniej - i dla nich wielkie :10:
Jutro napiszę więcej. Cieszy wysoki poziom zawodów. I wielkie :10: dla Kseni i Fedora.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#8

Post autor: Svietka »

Aliona i Bruno mieli świetne momenty: ten twist, podnoszenia, piruety za które dostali takie owacje bo były równe, szybkie i bliskie dawno takich nie widziałam :shock: ten axel no naprawdę WOW! Zgadzam się z Panem Jackiem - Bruno to był dobry wybor, jest taką podporą dla niej wiadomo do mistrza gracji jeszcze mu brakuje no ale takiego twista to nie ma nikt ;) przegrali ale nie tak dużo patrząc na punkty.

Sui i Han :00:

[ Dodano: 2017-03-30, 22:23 ]
Żadna chińska para nie podobała mi się tak jak oni, są świetni. Aż zazdroszczę trenerom, że maja taki skarb.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#9

Post autor: Hortensja »

Wzruszylam sie i trochę łzy mi poleciały przy Alionie i Bruno i przy Sui/Han. Powiem wam, ze zdecydowałam sie kupić bilety bo chciałam na żywo zobaczyć 2 moje ulubione programy tego sezonu- dowolny Aliony i Bruno i tango Shomy. Oba to dla mnie majstersztyki i mam ciary za każdym razem. Aliona nie zawiodła. Ten program ma wyjątkowa magię i to sie czuło na widowni. Ludzie chyba najbardziej tez zareagowali na ich program i było czuć jak wszyscy wstrzymują oddechy, wzdychają itd. Sui/Hanmieli naprawdę utrudnione zadanie pojechać po nich bo owacja była ogromna i gratulacje ze tak sie skoncentrowali mimo wszystko. Zreszta ludzie bardzo wszystkich wspierali, aksel Aliony dostał największa owacje mimo ze był nieidealny bo ludzie wiedza ile sie z nim męczyli w tym sezonie. Tarasowa tez dostawała brawa po każdym elemencie bo ludzie doceniali jej wysiłek ze mimo tej kontuzji jedzie. Podobnie Eric. Erica zreszta widziałam na żywo bo jak wychodziłam to stał i rozmawiał z fanami. Wyglada na bardzo miłego,jest duży ale nie przesadnie. Aha, Cong Han na żywo jest jeszcze mniejszy niż w telewizji. Serio, nie wiem jak on to robi! A Lubov chyba nie ma żeber i ich elementy tez robią wrażenie. Ona w ogóle wyglada na bardzo zrelaksowana, nie widać żeby sie stresowała.

Mojemu mężowi podobały sie piruety Aliony i Bruna, determinacja Sui/Han, Francuzi i oryginalność Kseni i Fedora :)


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#10

Post autor: Haley452 »

Program Aliony i Bruna jest tak piękny, że strasznie żałuję, że nie jest to ich program olimpijski. Ciężko będzie to przebić w przyszłym sezonie.

Swoją drogą ten sezon w parach sportowych był szalony. Pary dosłownie zdziesiątkowane przez kontuzje - S/K, S/M, T/M, D/R... kogoś pominęłam? dlatego ciężko w ogóle spekulować, co może się wydarzyć w przyszłym roku, zakładając, że wszystkie pary będą zdrowe. Ale na pewno igrzyska w tej konkurencji zapowiadają się mega ciekawie. Ja osobiście trzymam kciuki za Alionę, należy jej się to złoto jak mało komu.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#11

Post autor: joasia »

Piękne programy, bardzo się cieszę, że wygrała moja ukochana para,żałuję że tych mistrzostw nie mogą zaliczyć do udanych Vanessa i Morgan,ale dla mnie i tak są zachwycającą parą, mam ciarki.In minus trochę sędziowanie, ja osobiście nie dałabym Ksenii i Fiodorowi 3 miejsca w programie dowolnym, były jednak błędy, także troszkę za hojnie ich sędziowie potraktowali.


joasia
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#12

Post autor: blue cat »

Ja też kocham ten program Aliony i Bruna, były tam drobne błędy, ale i tak jest świetny. W ogóle oba ich programy tegoroczne to majstersztyki, aż żal że się kończą. Ale z całym szacunkiem, Sui i Han nawet mimo tego upadku wygrali zasłużenie- oni są tak wspaniale zgrani ze sobą, że życzyłabym tego wszystkim. Ich dowolny jest rewelacyjny, szkoda że w tym sezonie tak mało mogliśmy go oglądać.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#13

Post autor: Kathiea »

Haley452 pisze:Program Aliony i Bruna jest tak piękny, że strasznie żałuję, że nie jest to ich program olimpijski. Ciężko będzie to przebić w przyszłym sezonie.

Swoją drogą ten sezon w parach sportowych był szalony. Pary dosłownie zdziesiątkowane przez kontuzje - S/K, S/M, T/M, D/R... kogoś pominęłam? dlatego ciężko w ogóle spekulować, co może się wydarzyć w przyszłym roku, zakładając, że wszystkie pary będą zdrowe. Ale na pewno igrzyska w tej konkurencji zapowiadają się mega ciekawie. Ja osobiście trzymam kciuki za Alionę, należy jej się to złoto jak mało komu.
No, Sui była rekowalescentką ;) A! I Alexa Scimeca-Knierim też miała operację. A Kavaguti/Smirnov tez odpadli z powodu kontuzji. Więc, tak dość mocno pary sportowe były zdziesiątkowane, co było widać w GP.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Świata 2017”