Pary Taneczne - Taniec krótki

Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Pary Taneczne - Taniec krótki

#1

Post autor: Kathiea »

Pary taneczne maja najpóźniejszy start, dopiero w piątek o 10.00 naszego czasu :)

Pierwszy raz gdy startują aż trzy różne pary, które były kiedyś Mistrzami Świata! 4 kolejne są byłymi medalistami, zapowiada się gorąco :D

Lista startowa pojawi się tu: http://www.isuresults.com/results/seaso ... SEG007.HTM


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#2

Post autor: justyna »

Co tu się odjaniepawliło to ja nawet nie!
Tessa i Scott mają tytuł w kieszeni, ale reszta będzie szalona
Brawo Natalia i Maks
Brawo Olivia i Adri


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#3

Post autor: Svietka »

Niestety godzina kompletnie nie dla mnie tak żałuję że nie mogłam oglądać patrzę teraz tylko na wyniki i mocno odskoczyli V/M oj mocno.I takie maleńkie różnice między kolejnym parami :shock:


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#4

Post autor: Haley452 »

Zaskakująca kolejność par amerykańskich, myślałam że Shibsy dość mocno wyszli ostatnio na pozycję liderów w USA. Myślę, że po dowolnym się jednak przetasują.

Szkoda, że rywalizacja między Tessą i Scottem a Francuzami nie jest trochę bardziej zacięta. No ale cóż, jak widać Gabriella i Guillame to jednak nie Meryl i Charlie :P

Nasi na 15. czyli wystartują w drugiej, a nie pierwszej grupie :) 14. miejsce jak najbardziej w ich zasięgu, mam nadzieję, ze pokonają Ukraińców, natomiast wyżej na razie nie pójdą bo dalej już naprawdę same bardzo mocne pary. Myślę, że po sezonie trzeba się będzie zastanowić, co z tym zrobić, żeby nie zastygli w okolicach tego 15. miejsca.

Rozumiem,że 15. daje im kwalifikację olimpijską?


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#5

Post autor: justyna »

Jest 19 miejsc do przypisania tutaj i 5 na Nebelhornie
Zobaczymy
Francuzi nie są przyzwyczajeni do posiadania tak mocnych rywali. Znowu błędy techniczne w SD
To samo u Shibsów. Nie wiem co się stało ale Maja zamiast jechać czysto przeskakiwała obroty, na co zwróciła uwagę nawet pani Ola także ten. Ja jestem zszokowana wywrotem wśród par USA, ale cieszę się że Madi i Zach w końcu odpalili.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#6

Post autor: blue cat »

:10: dla Natalii i Maksa za kolejną życiówkę. Osobiście postawiłabym ich przed Ukraińcami, choć ich program też lubię, ale wydaje mi się że na Euro pojechali go lepiej. Ale jako że w tańcach nazwisko i reputacja trenera to trzecia ocena obok TES i PCS, to nie wiem czy w dowolnym ich przegonią :P Co do kwalifikacji, to mam nadzieję, że jak nie tu to uda się na Nebelhorn, bo naprawdę na to zasługują. Na GS ktoś zrobił zestawienie, z którego wynika, że się załapią nawet jakby utrzymali to 15 miejsce. Zresztą sprawiedliwsze byłoby gdyby zakwalifikowało się po prostu 19 najlepszych par, zamiast przydzielać miejsca w ten sposób, że ktoś kto nie awansował nawet do dowolnego może załapać się na igrzyska dzięki zdolniejszym kolegom- żeby nie być gołosłownym, Francja pewnie zyska 3 albo 2 miejsca, dzięki czemu np. tacy Lauriault/Le Gac wjadą na igrzyska na plecach P/C. A tak z innej beczki, nie wkurza was tegoroczna transmisja telewizyjna? Nie wiem kto obsługuje tam kamerę, ale ten ktoś z lubością w najfajniejszych momentach programów, zamiast robić zbliżenie, wyjeżdża z ujęciem z lotu ptaka, tak że nic nie widać :31:


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#7

Post autor: justyna »

Spider cam powinien spłonąć


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#8

Post autor: yenny »

SD obejrzałam z odtworzenia, nagrałam sobie, bo nie mogłam dziś wolnego wziąć, jeszcze nie całość, tylko ulubione pary, nie sprawdzałam wynikow, odetchnęłam z ulgą po obejrzeniu Tessy i Scotta, po tym co zrobiła Anna bałam się, ale jest ok.
Na razie nie mogę ochłonąć, muszę jeszcze powiedzieć, że rozbroiła mnie Piper i Paul, jak ja ich uwielbiam, z roku na rok bardziej :-)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#9

Post autor: justyna »

Co do P2
Piper i Paul jutro o 11:45 robią live z Helsinek kiedy Paul ostatni raz goli wąsy przed tańcem dowolnym
Facebook.com/PiperandPaul
:)


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Świata 2017”