Pary taneczne - Taniec dowolny

Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Pary taneczne - Taniec dowolny

#1

Post autor: Kathiea »

Na zakończenie MŚ zostaje nam Taniec dowolny :) Start o 15.35 naszego czasu w sobotę. Liczę na ekscytującą walkę o podium. I o złoto ;)

Lista startowa pojawi się po zakończeniu Tańca krótkiego tu: http://www.isuresults.com/results/seaso ... SEG008.HTM


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#2

Post autor: Svietka »

Brawo Natalia i Maks :25: świetny występ!
TVP Sport pokazuje wszystkie grupy szacun nawet komentarze panów P mogę znieść ;) to jedyny finał, który mogę sobie obejrzeć w całości.
Widać bylo w k&C jak bardzo Natalia jest związana z Sylwia.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#3

Post autor: justyna »

Płakać się chce po takim końcu


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#4

Post autor: tatianalarina »

Zachary to chyba drugi największy przegrany tych mistrzostw po Pogoriłej.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#5

Post autor: justyna »

Chyba tak
Ale mi się nie dobrze robi jak patrzę na te protokoły. Rozumiem siłę Canady, rozumiem reputację V/M ale rozrzut GOE w sekwencji kroków w której Scott prawie upada od -2 do +3?!


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#6

Post autor: Svietka »

Francuzi :00: :00: jestem w ich dowolnym tańcu łyżwiarsko zakochana. Żadna z obecnych par nie wzbudza we mnie takich emocji.

Szkoda mi Zaharego ale ich medal byłby niespodzianką jednak. Czułam że nie obronia tego miejsca.
I chyba nigdy nie widziałam takiego błędu u Scotta, Tessie się przytrafialo ale nie jemu. mieli sporą przewagę a jednak było nerwowo.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#7

Post autor: Kathiea »

Dawno tańce nie były tak dramatyczne. Kto by pomyślał, że Rosjanie będą mieć 3 najlepszy dowolny? No i jednak pary amerykańskie odniosły porażkę. nikt nie zachwycił. Medal Shibsów totalnie inaczej smakuje niż w zeszłym roku. Pary kanadyjskie górą. A Francuzi pokazali dziś klasę, choć wiedziałam, ze po takiej stracie nie mają większych szans na wygranie.... Zszokowało mnie brak odjęcia za upadek Scott. Z tego, co wiem, nie trzeba wylądować na tyłku, żeby był upadek. Jeśli cała waga opiera się rękach, a wg mnie tak było, to powinno być odjęcie...


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#8

Post autor: Haley452 »

Zdecydowanie to się nie klasyfikowało na upadek, ledwo położył ręce na lodzie, cała waga była jednak na nogach.
Kurdę powiem Wam, że mimo słabszego występu dzisiaj to naprawdę Scott mi się podobał w tym sezonie. Zupełnie jak inny zawodnik. NIGDY nie sądziłam, że coś takiego napiszę, a jednak.
Francuzi dzisiaj jednak dużo lepsi, szkoda, że mieli taką stratę po SD bo chyba należało im się jednak złoto.
Shibsy mi osobiście bardzo się podobali, zasłużony brąz. Coś czuję, że H/D nie obroniliby tego 3. miejsca nawet gdyby nie przytrafiłby im się ten upadek.

Brawo dla Natalii i Maksa, wiedziałam, że pokonają Ukraińców. Dodatkowy plus za pokonanie w FD także Duńczyków. Tylko tak jak pisałam, teraz będzie ściana. Wyżej nie pójdą dopóki mocno nie poprawią jakości wykonania elementów.

tak czy inaczej, super, że będzie polski akcent podczas IO :viva:


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#9

Post autor: Svietka »

Tak Haley zgadzam się Scott się świetnie prezentował w tym sezonie. Dojrzał jako partner. Dla mnie w shorcie był fenomenalny i to on kradł całe show. I zobacz to mówimy my - fanki Charliego Whitea ;)

P/C zmienili zakończenie w FD na o wiele ładniejsze moim zdaniem. Ale owacje od widowni mieli naprawdę gorące. Pewnie dla takich chwil warto to robić.

Świetne było tango Piper i Paula. to program do którego z chęcią powrócę.


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#10

Post autor: Dżameli »

Akurat tak się złożyło, że ledwo co widziałam na żywo, powtórki wybiorczo, ale właśnie drugi raz obejrzałam FD Francuzów i jestem tak samo wzruszona jak wczoraj. Emocjonalnie ich występ do mnie trafił najbardziej. Jestem oczarowana i kocham to, jak płyną po lodzie. Dla mnie osobiście to był majstersztyk i zdecydowanie występ zasługujący na złoto!

Biedny Zachary :( Aż krzyknęłam bo jechali do tego momentu świetnie.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#11

Post autor: blue cat »

Wielkie gratulacje dla Natalii i Maksa! :10: wreszcie polscy łyżwiarze wracają na igrzyska- już nie mogę się doczekać, nie będę musiała kibicować tylko skoczkom narciarskim :lol:


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#12

Post autor: Haley452 »

A propos Charliego i Scotta, widzieliście? :D



Powiem szczerze, że mnie osobiście wzruszył ten wywiad, zwłaszcza kiedy Scott się wypowiadał o tym, ile im dała rywalizacja z D/W.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#13

Post autor: Rob »

Ktoś pisał tutaj, ze Kanadyjczycy przewyzszaja Francuzów w kazdym elemencie. No coz ,jak widać nie. Moga z nimi wygrywać gdy tak sami jak oni sa perfekcyjni.
Trzecie miejsce w dowolnym rosjan to pomylka. Ta ruda rusza sie jak mucha w smole.Po prostu nas zatkalo jak ciągle zostawiali ich na 1 miejscu w dowolnych po wystepach wlochów i kanadyjczyków. Poza tym W/P powinni być na 3


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#14

Post autor: Svietka »

Haley452 pisze:A propos Charliego i Scotta, widzieliście? :D



Powiem szczerze, że mnie osobiście wzruszył ten wywiad, zwłaszcza kiedy Scott się wypowiadał o tym, ile im dała rywalizacja z D/W.
:00: brakuje mi ich rywalizujacych razem

[ Dodano: 2017-04-02, 18:51 ]
"Co to było?!"
"potknięcie"
"wyglądało jak zaplanowany element!"
To wyłapałam z komentarza panów P. podczas tańców odnośnie potknięcia Scotta :D


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#15

Post autor: yenny »

Nadrabiam wczorajszy dzień, Tessa i Scott wypadli słabiej niż Freancuzi - moim zdaniem przez upadek, bo tylko to właściwie było na minus, poza tym ich taniec podoba mi się bardzo i cieszę się z ich wygranej. Pewnie gdyby nie błąd Gabi w sd złoto mogłoby Francuzom przypaść. Ich taniec też jest super, ale chciałabym w czymś innym ich zobaczyć.
W każdym razie przyszły sezon zapowiada się super.
Brawo też dla Kaitlyn i Andrew, brawo dla Natalii i Maksa.
:10:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Świata 2017”