Łyżwiarskie stylizacje

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#46

Post autor: Haley452 »

No nie ma dziewczyna lekko, to na pewno. Ja strasznie ja podziwiam, że po tak paskudnym wypadku potrafiła się pozbierać i wrócić na lód, wyobrażam sobie, jaka to musiała być trauma. Moim zdaniem B/S w pełni zasłużyli na swoje złoto w SLC i do dziś zgrzytam zębami na myśl, że Kanadyjczycy wykłócili się o swoje.

Swoją drogą Elena należy do grona najpiękniejszych kobiet, jakie widziałam w łyżwiarstwie.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 212
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#47

Post autor: Ania »

Masakra, zawsze doceniałam urodę Eleny (i ich "Barcelonę" czy "Swan Lake") i wiedziałam, że w przeszłości miała poważny wypadek, ale nie miałam pojęcia, że zmagała się z takimi problemami... Pierwsze też słyszę o jej rozwodzie z Cousinsem. Dzięki, Kasik, za garść informacji.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#48

Post autor: kasik8222 »



Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#49

Post autor: Svietka »

Bardzo lubiłam parę Berezhnaya/Sikuralidze. Na YT wyszperałam kiedyś taki fajny dokument o nich o i wypadku Eleny, jak znajdę chwilę to poszukam i podam Wam link. Pamiętam, że wypowiadała się ich trenerka - Moskwina, super babka swoją drogą. I bardzo podziwiałam Antona za odwagę, którą musiał się wykazać i za to jak pomógł Elenie.
Tylko trochę zeszłyśmy z tematu, bo jesteśmy w łyżwiarskich stylizacjach... ;) więc może pociągniemy ten wątek w ludziach i wydarzeniach?


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#50

Post autor: kasik8222 »

Myślałam, że tylko Sarah Abitbol ma takie odchyły w dziedzinie stylizacji, ale ta Pani pobiła ja na głowę


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#51

Post autor: Svietka »

Masakra. Kto ją wypuścił w czymś takim na lód?


Awatar użytkownika
Alexei96
Posty: 24
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#52

Post autor: Alexei96 »

http://photos1.blogger.com/blogger/5621 ... _TANGO.jpg

@Hortensja, co to za para? I na jakich zawodach? :)


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#53

Post autor: Hortensja »

Grishuk/Platov, taniec oryginaly 1997:

www.youtube.com/watch?v=I8HIFeB04DA

Ten program to dla mnie absolutny Mount Everest lyzwiarstwa :)


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#54

Post autor: kasik8222 »



kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#55

Post autor: kasik8222 »

ostatnio oglądałam drugą część Bridget Jones i uświadomiłam sobie, że Colin Firth i Alexei Tikhonov są do siebie jakoś podobni
http://4.bp.blogspot.com/-kZw3xFZg99A/U ... _firth.jpg
http://persona.rin.ru/eng/galery/20568.jpg


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#56

Post autor: yenny »

Faktycznie, trochę podobni do siebie są. Za bliźniaków bym ich nie wzięła, ale za kuzynów to i owszem :)
Poza tym ja bardzo lubię Colina.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#57

Post autor: Hortensja »

Kilka uwag na temat lyzwiarskich strojow na olimpiadzie:

http://keepingscore.blogs.time.com/2014 ... g-costume/


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#58

Post autor: kasik8222 »

Wszyscy wypominają "strój żyrafy" z Nagano Ilii Kulikowi, ale Lambiel też nie lepszy


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#59

Post autor: mavie »

Nigdy nie byłam fanką programów Navki & Kostomarov, ale zawsze czekałam z utęsknieniem na ich nowe stylizacje. Tatiana jest dla mnie najlepiej ubraną łyżwiarką w parach tanecznych, w zasadzie wszystkie stroje mi się podobały. Widać, że były drogie i bardzo przemyślane. Przed Olimpiadą pojawił się film z ich życia w USA, w części III można zobaczyć przymiarkę kostiumów, pierwszy strój Tatiany bardzo mi się podoba: Tatiana


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#60

Post autor: yenny »

Tak, NAvka zawsze była jak "spod igły".

Kasia, żyrafa jak żyrafa, ja w szoku byłam, bo Stefan zawsze 'czuł' muzykę, a w tym występie - zwłaszcza na początku - jedzie jakoś tak obok. Albo ja ze zmęczenia słabo widzę :-?


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”