Odejścia na emeryturę, rozstania i zmiany partnerów

Moderatorzy: kasik8222, Kathiea

Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 16
Rejestracja: 8 lat temu

#76

Post autor: Mateusz »

Mari Vartmann i Ruben Blommaert nie jeżdżą już wspólnie


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#77

Post autor: Kathiea »

Anna Yanovskaya będzie jeździć dla Węgier z Adamem Lukacsem. Mają zadebiutować w lutym w Bavarian Open i próbować zdobyć minimum TES na MŚ.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#78

Post autor: tatianalarina »

To, że Pluszczenko oficjalnie idzie na emeryturę (wreszcie!) i przechodzi do trenerstwa, to juz chyba wszyscy wiedzą. Nie, żebym go nie ceniła w latach jego świetności, ale facet ma kręgoslup i kilka stawów w rozsypce, trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść.

A z innych wiadomości, to nie wiem, czy ta informacja tutaj pasuje, ale Pogoriłają wywali z reprezentacji na Team Trophy, zastąpili ją Radionową. Portal sportexpress.ru, który to podaje, zwraca uwagę, że Kovtuna, który ogólnie rzecz biorąc nie zajął o wiele wyższego miejsca na MŚ, aż tak się nie karze.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#79

Post autor: kasik8222 »

Team Trophy to pic na wodę, musztarda po obiedzie i tyle. inna sprawa, że Anna sobie mocno zaszkodziła przed sezonem olimpijskim.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#80

Post autor: justyna »

Warto dodać, że są przede wszystkim źli jak zareagowała zaraz po tej katastrofie. Ja to z resztą rozumiem, skoro łyżwiarzy się raczej uczy, żeby dojechać do końca pomimo problemów. A ona padła na lód i zaczęła płakać. Obawiam się, że mogła sobie tym kompletnie przekreślić jakiekolwiek szanse na Igrzyska.


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#81

Post autor: joasia »

Ja o tym też przeczytałam, że Lena zamiast Anny jedzie, co się spotkało z krytyką ze stroby np. Eleny Buianowej. Jewgienij Pluszenko będzie za to trenerem Sotnikowej, z tym, że ja nie wierzę że dziewczyna się zmobilizuje i stanie do rywalizacji. Pewnie będzie gwiazdą show Żenii, np. Dziadka do orzechów. A w ogóle po mistrzostwach świata krytykowana jest Tatiana Tarasowa za swoje niektóre negatywne komentarze dot. rosyjskich sportowców np.Kowtuna. Zawsze w odbiorze łyzew przeszkadzali mi sędziowie, ale pierwszy raz ze strony mediów w Rosji spotkałam się z krytycznymii komentarzami na temat sedziowania .Jest ich dosyć dużo i osobiście się tym nie podniecam.


joasia
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#82

Post autor: Kathiea »

Mao Asada ogłosiła dziś odejście na emeryturę.
Dla znających japoński, to można przeczytać tu: https://headlines.yahoo.co.jp/hl?a=2017 ... sports-spo

Z jednej strony się spodziewałam, że tak może być, ale i tak jest to dla mnie zaskoczenie. Chyba podświadomie myślałam, że jeszcze spróbuje w przyszłym sezonie.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#83

Post autor: Poice »

Z jednej strony smutno mi, bo Mao jest moją ulubioną łyżwiarką, ale z drugiej uważam, że dobrze zrobiła. Dobrze, że zdała sobie sprawę z faktu, iż jej czas minął i przy dzisiejszym poziomie zawodniczek trudno jej byłoby się przebić nawet we własnym kraju. Zapewne czeka ją pracowita sportowa emerytura - pracowita i dobrze płatna :)


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#84

Post autor: blue cat »

:05: dla Mao za te wszystkie lata, kiedy cieszyła nas swoją piękną, artystyczną jazdą. Nawet te ostatnie niepowodzenia nie zmieniają faktu, że jest i zawsze będzie gwiazdą.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#85

Post autor: tatianalarina »

O odejściu Mao po angielsku:
http://au.eurosport.com/figure-skating/ ... tory.shtml

Smutno, ale chyba sama wie najlepiej, ile wytrzymają jej kolana.


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#86

Post autor: joasia »

Nikita i Wika przechodzą do Alexandra Żulina a Artur Gachinski znów trenuje u Muszyna i chce startować na zawodach póki co bez konkretnego celu po prostu krok po kroku będzie sprawdzał siebie na zaplanowanych zawodach.Trzymam za niego był za młody aby tak odchodzić ze sportu


joasia
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#87

Post autor: Kathiea »

A dziś Kanako Murakami oficjalnie ogłosiła odejście na emeryturę :(


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#88

Post autor: blue cat »

A dziś Kanako Murakami oficjalnie ogłosiła odejście na emeryturę :(
Szkoda. Zawsze była w cieniu lepszych koleżanek- Mao, Miki, potem Satoko i całej masy młodych gniewnych, a miała fajne, energetyczne programy. Nawet jak technicznie nie wychodziło albo miała niezbyt trafione kostiumy to i tak fajnie się ją oglądało. Ech, wykrusza się stara gwardia japońska, zostają fasolki...


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#89

Post autor: joasia »

Karierę skończył Andriej Deputat.Zdał egzaminy i został sędzią. Na pewno będzie kibicował Katii, aby w nadchodzącym sezonie przełamała nieciekawą passę rosyjskich tancerzy na lodzie.
Maksim Trankow i Jurij Larionow otwierają szkołę dla par sportowych. Maks z Tanią nie muszą ogłaszać końca kariery, stypendium nie pobierają, sami się finansują (tak powiedział dziennikarzom Maksim). Niedawno wznowili treningi, bo chcą pokazywać się w lodowych show.


joasia
Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#90

Post autor: Poice »

Kathiea pisze:A dziś Kanako Murakami oficjalnie ogłosiła odejście na emeryturę :(
Nad Kaną bolałam bardziej niż nad Mao.... :( Kana jest w wieku Yuzuru, wspólnie odnosili sukcesy w juniorach....Wiele jej programów pozostanie w czołówce moich ulubionych - jak np. dowolny z sezonu 2012/2013 do muzyki Astora Piazzolli - wspaniałe tango w jej wykonaniu. Szkoda, że problemy z rotacją pozbawiły ją szans na większe sukcesy międzynarodowe. Szczęście w nieszczęściu, że Kanako jest Japonką i zapewne nudzić się nie będzie na sportowej emeryturze ;)


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”