Odejścia na emeryturę, rozstania i zmiany partnerów, tremeró

joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#1

Post autor: joasia »

Elena Radionova będzie trenować z Eleną Bujanową.Z ciekawych rzeczy ostatnio odbyła się konferencja prasowa z udziałem Eteri i Żenii. Eteri zapytano, co sądzi o cenie,jaką podał Ewgieni za naukę w swojej szkole. Minimalna cena 90 tys rubli, maksymalna cena 150 tys rubli za miesiąc (dolar w dobie kryzysu to było z 50-60 rubli,teraz to nie wiem 30-40 rubli za dolar jest) Eteri powiedziała krótko, czy Ewgieni sam zostałby mistrzem olimpijskim,gdyby mu powiedziano taką cenę? Eteri sama przyznała że woli trenować dziewczęta a nie chłopców bo chlopcy chcą być bardziej chwaleni a dziewczynki są bardziej sumienne i przykładają się. Sama Eteri swoją córkę ur. w USA oddała do tańców na lodzie i poprosiła aby Aleksandr Żulin ją trenował.


joasia
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#2

Post autor: Kathiea »

Chciałam dobrze i zrobiłam literówkę w temacie :wstyd:

No nic, w każdym razie, przetasowania się zaczęły już na dobre.

Cannuscio/McManus ogłosili zakończenie kariery. I trudno się dziwić po ostatnim sezonie. W USA mają aż za dużó dobrych par tanecznych, a teraz jeszcze dwie pary mające na koncie zwycięstwo MŚJ przechodzą do seniorów z racji wieku.http://www.ice-dance.com/site/cannuscio ... s-move-on/

Tobias/Tkachenko i Lorenz/Polizoakis przenieśli się od Igora Shpilbanda do Mariny Zuewej. Ciekawe że aż dwie pary tak zrobiły. Swoją drogą, nie sądzę, żeby im ot dużo dało, bo u Mariny też priorytetem nie będą. Ale może zmiana środowiska pomoże.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#3

Post autor: Hortensja »

W sumie troche mnie dziwia te zmiany, T/T mieli bardzo udany sezon, moze swieze spojrzenie by sie przydalo, ale to akurat nie Zueva. A jesli chodzi o Kavite i Joti (nb mam do nich slanosc, nie wiem czemu, ale bardzo ich lubie) to jeszcze maja troche do roboty, Spilband moze nie mial zbyt duzo czasu, ale w technice by im pomogl.

Niech ktos wreszcie idzie do Platova! Moim zdaniem on mial potencjal, tylko pewnie pozycji brak.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#4

Post autor: Kathiea »

No w świecie tańców nie ma urozmaicenia, wszyscy trenują w tych samych ośrodkach. Dobrze, że rodzeństwo Parsons i McNamara/Carpenter trenują gdzie indziej. Ja bardzo lubię Parsonsów i mam nadzieje, że przebiją się przez gąszcz amerykańskich par, 4CC powinno być świetna okazja dla par 4, 5, 6 na US Nationals.
Decyzji T/T tez nie potrafię zrozumieć.... ale może nie wiemy wszystkiego zwyczajnie. Może były jakieś spięcia czy coś...


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#5

Post autor: yenny »

Kathiea, jako założycielka tematu możesz poprawić temat, w pierwszym swoim napisanym w tym temacie poście jest taka możliwość. masło maślane ;)
Ale pewnie czaisz o co chodzi. W ogóle dzięki dziewczyny za nowy dzial i tematy, mnie zmiany w pracy i ogród pochłaniają w 150 %.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#6

Post autor: Kathiea »

yenny pisze:Kathiea, jako założycielka tematu możesz poprawić temat, w pierwszym swoim napisanym w tym temacie poście jest taka możliwość. masło maślane ;)
Ale pewnie czaisz o co chodzi. W ogóle dzięki dziewczyny za nowy dzial i tematy, mnie zmiany w pracy i ogród pochłaniają w 150 %.
Właśnie nie mogę. Jako że formalnie założycielką jest Joasia :P


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#7

Post autor: joasia »

Cześć napiszcie mi proszę mam zrobić aby połączyć dwa tematy, ja tego nigdy nie robiłam i w sumie to przypadek że napisałam pierwszy post, po prostu chciałam się podzielić tym co przeczytałam.


joasia
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#8

Post autor: yenny »

Kathiea, faktycznie, pisałaś o literówce i skojarzyłam, że to Ty.

Joasiu, Ty nie możesz nic scalić, do tego trzeba mieć uprawnienia moderatora. A co byś chciała scalić? Bo to w końcu nie problem, by temat dotyczył tego sezonu. Literówkę w tytule możesz edytować, jako zalożycielka wątku.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#9

Post autor: joasia »

Ok to fajnie że nie ma problemu


joasia
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#10

Post autor: Hortensja »

No i potwierdzily sie plotki, Ruslan konczy kariere, nie wiadomo co dalej z Elena:

http://rsport.ru/figure_skating/2017051 ... 09673.html


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#11

Post autor: mavie »

Szkoda. Ciekawa jestem co jest powodem takiej decyzji. Jak dla mnie to Ruslan zrobił duże postępy, tylko Elena do niego nie pasowała. Nie można mu odmówić, że się nie starał. Ciężko będzie teraz Elenie kontynuować karierę.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#12

Post autor: yenny »

Ojej :shock: :cry: Płaczę nad Eleną. Nie chciałąbym, by byłą kolejnym zmarnowanym talentem. Z Nikitą mogli w sporcie osiągnąć wszystko. Nie udało się, ech, mam nadzieję, że ktoś dobry dla niej się znajdzie.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#13

Post autor: Kathiea »

Będzie ciężko. Rok wcześniej opcją był Kiril Khaliavin. A teraz?... No nic, może ktoś się pojawi, Elena ma w końcu dopiero 23 lata i może mieć jeszcze długą karierę.


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#14

Post autor: joasia »

Ale jednocześnie jest informacja że Elena u Ruslan są wpisanie do rezerwowej kadry Rosji a wszystko rozstrzygnie się jak ich trenerzy wrócą z urlopów i rozpisza plany na olimpijski sezon.Kiedyś też pisali że Ruslan ma bardzo ładną dziewczynę baletnic z teatru Bolszoj. Ruslan jest za młody by kończyć karierę to już Elenie troszkę lata lecą. Jest bardzo ładna i atrakcyjna chociaż wg mnie powinna pilnować wagi.Jak na nią teraz patrzę to przypomina mi się opis Gruszkeńki w Braciach Karamazow- śliczna i pociągająca ale za chwilę to będzie można się do tego i tamtego przyczepić

[ Dodano: 2017-05-19, 22:03 ]
Oczywiście Gruszeńki przepraszam za literówki.


joasia
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#15

Post autor: blue cat »

Bobrova ma podobno kończyć karierę po igrzyskach więc może Elena mogłaby jeździć z Dimą. Tak czy owak sezon olimpijski najpewniej ma z głowy, bo teraz nie ma w Rosji nikogo wolnego na jej poziomie, a wątpię żeby Federacja pozwoliła medalistce olimpijskiej zmienić flagę. Ja zawsze powtarzałam że to rozstanie Eleny z Nikitą fatalnie się dla obojga skończy i właśnie jest na to kolejny dowód.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”