Programy na sezon 2017/2018

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#16

Post autor: yenny »

Myślę, że te stare, oklepane tematy będą jednak królować.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#17

Post autor: Hortensja »

Nikt jeszcze tu nie wspominał, a pojawiły sie kolejne odgrzewane kotlety. Yuzu powraca do Chopina, a Javier ma ponoć przerabiać Chaplina.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#18

Post autor: Kathiea »

Wiedziałam, żę Javi wróci do któregoś z programów, bo to zapowiadał, ale nie spodziewałam się, że Yuzuru wróci do Chopina. Zwłaszcza, ze używał ten program już przez dwa sezony, czyli olimpijski byłby już trzeci. Nie wiem, czy to najlepsze posunięcie....


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#19

Post autor: blue cat »

Powinni wprowadzić zasadę, że za jeżdżenie do tej samej muzyki drugi sezon z rzędu jest -1 pkt, a trzeci sezon z rzędu -2 ;)


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#20

Post autor: Hortensja »

Wiecie, ja rozumiem ze nikt nie chce ryzykowac, ze to Olimpiada itd. Ale Javi i tak ma podobne programy, wiec jeszcze wracanie do starego kotleta (a dowolny ponoc ma byc "w hiszpanskim stylu" cos mi sie obilo o uszy, wiec nadal cos co juz bylo), a dla Yuzu to juz 3 raz to samo.

Ktos na GS dobrze napisal- czekam az sezon olimpijski sie skonczy. A tak na niego czekalam, no ale zdaje sobie sprawe, ze interesy moje i lyzwiarzy nie sa zbiezne.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#21

Post autor: yenny »

blue cat pisze:Powinni wprowadzić zasadę, że za jeżdżenie do tej samej muzyki drugi sezon z rzędu jest -1 pkt, a trzeci sezon z rzędu -2 ;)

YES YES YES
Tylko punkty - 5, -10 ok2 jeden czy dwa nie zrobi wrażenia, po prostu dołożą jednego podwojnego aksla gdzieśtam albo coś innego...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#22

Post autor: justyna »

Co do odgrzewania kotletów Sinitsna i Katsałapow mają mieć dowolny do Piano Concerto No.2 Rachmaninowa zmiksowane z czymś z wokalem. Tylko nie pamiętam czego...
Czekam za to na dowolny Justyny i Jeremiego, bo będzie fajny :D

A Mirai Nagasu zostaje przy krótkim z poprzedniego sezonu.


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#23

Post autor: joasia »

Losza Rogonov i Kristina Astachowa mają jechać program dowolny pod La la land, trzymam kciuki za nich bardzo! To moja ulubiona rosyjska para


joasia
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#24

Post autor: blue cat »

Losza Rogonov i Kristina Astachowa mają jechać program dowolny pod La la land, trzymam kciuki za nich bardzo! To moja ulubiona rosyjska para
Ja też ich lubię, tylko obawiam się że La La Land zaczyna powoli wchodzić w rolę "Upiora w operze"- Da Bin Choi, Ashley Wagner, Astakhova/Rogonov, podobno Chock/Bates... kto jeszcze?


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#25

Post autor: Kathiea »

Joshua Farris

SP: “Give Me Love” Eda Sheerana
FP: “Pines of Rome” Ottorino Respighi
w choreografii Jeffreya Buttle'a

Valentina Marchei/Ondrej Hotarek

SP: "Tu vuo fa l'americano" Renato Carosone w choreografii Massimo Scali'ego

Marissa Castelli/Mervin Tran
FP: "Woman" Shawna Phillipsa w choreografii Julie Marcotte


Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 16
Rejestracja: 8 lat temu

#26

Post autor: Mateusz »

justyna pisze:Co do odgrzewania kotletów Sinitsna i Katsałapow mają mieć dowolny do Piano Concerto No.2 Rachmaninowa zmiksowane z czymś z wokalem. Tylko nie pamiętam czego...
Czekam za to na dowolny Justyny i Jeremiego, bo będzie fajny :D

A Mirai Nagasu zostaje przy krótkim z poprzedniego sezonu.
Możesz zdradzić coś więcej o programie Justyny i Piotrka?


EDIT: Hah, nie mogę się przyzwyczaić :P Justyny i JEREMIEGO :D


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#27

Post autor: yenny »

blue cat pisze: tylko obawiam się że La La Land zaczyna powoli wchodzić w rolę "Upiora w operze"- Da Bin Choi, Ashley Wagner, Astakhova/Rogonov, podobno Chock/Bates... kto jeszcze?
No, ale to dopiero pierwszy sezon. Jak 10 lat rok w rok po 5 par i 5ciu solistówsolistek do tego zatańczy to będzie na co narzekac. Na razie dajmy im szansę :)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#28

Post autor: justyna »

Justyna i Jeremie mają zestaw z SD do wymaganych rytmów i musical, który będzie z tym świetnie kontrastował. Musical jest troszeczkę mniej znany, ale już go widzieliśmy na lodzie w wykonaniu jednej z topowych par. Wtedy osiągał raczej nie taki efekt o jaki jeżdżącym chodziło xD


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#29

Post autor: Kathiea »

Oba programy Mikhaila Kolyady będą w choreograii Stephane'a Lambiela :viva:

Swoją drogą, myślę, że Natalii i Maksowi też by nie zaszkodziło, gdyby ktoś inny oprócz pani Sylwi układał programy. Inne spojrzenie może czasem dużo dać, no i zawsze to urozmaicenie.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#30

Post autor: justyna »

Też tak myślę
Pytanie tylko, czy jest za co


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”