Programy na sezon 2017/2018

justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#46

Post autor: justyna »

Aktualnie to Vasilisa Davankova
Śliczne dziewczę lat nie całe 19.
Ja z kolei słyszałam, że Jelena ma problemy ze znalezieniem partnera, więc będzie trenowała jakąś młodą parę, która dopiero zaczęła ze sobą jeździć. Forgive ale nie chcę rzucać nazwiskami i zrobić to źle.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#47

Post autor: blue cat »

Ja z kolei słyszałam, że Jelena ma problemy ze znalezieniem partnera, więc będzie trenowała jakąś młodą parę, która dopiero zaczęła ze sobą jeździć. Forgive ale nie chcę rzucać nazwiskami i zrobić to źle.
Ma trenować parę Alisa Lozko/Adian Pitkeev ale nie wiem, czy jako trener główny czy pomocniczy.
A propos programów, to w moim śnie widzę Żenię robiącą ze swojego shorta perełkę, ale reality pewnie będzie wyglądać w ten sposób, że Averbukh ułoży jej kolejną okropną choreografię z głupimi minami i wszystkimi skokami upchniętymi w drugiej połowie.
Z innej beczki, podobno Kaetlyn Osmond szykuje dowolny do Jeziora Łabędziego :tired:


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#48

Post autor: justyna »

Z tego co ja widziałam to nie Jezioro tylko Black Swan, SP też jakiś przyciężki klasyk
Wszyscy będą pewnie znowu piać jaka ona jest wspaniała, a ja zastanawiać się czy to lutz czy flip, bo jak Osmond je skacze to nigdy nie wiem jeśli nie mam kartki z planowaną zawartością ze sobą.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#49

Post autor: blue cat »

Z tego co ja widziałam to nie Jezioro tylko Black Swan
Na GS piszą że Swan Lake- http://www.goldenskate.com/forum/showth ... ine/page54
Ale to w sumie niewielka różnica, łabędź to łabędź :lol: W łąbędzie w różnych konfiguracjach idą też Zagitova i Nugumanova, a z par- Kayne i O'Shea więc łabędzi nie zabraknie ;)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#50

Post autor: kasik8222 »

Czy nam się to podoba czy nie to sezon olimpijski nie jest dobrym czasem na eksperymenty. Zawodnicy wolą nie ryzykować i stawiają na oklepane klimaty. Tak jest bezpieczniej.


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#51

Post autor: joasia »

Dla mnie to nuda było dobre na okres dojrzewania jak mój tato mi tłumaczył że to standardy baletowe. Kurcze teraz jest wiele różnorodnych tematów muzycznych i ścieżek dźwiękowych szkoda że po nie się nie sięga a przecież na program krótki mogłaby być muzyka np. z iron mana, incepcji. Z lirycznych tematów nie wiem czemu nie sięgną do motywu z filmu fortepian Jane Campion.Niedawno ogladałam synchroniczne pływanie i tam było lepiej z muzyką, od współczesnych rytmów po klasykę, a sport trudniejszy wydaje mi się.


joasia
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#52

Post autor: Hortensja »

joasia pisze:Z lirycznych tematów nie wiem czemu nie sięgną do motywu z filmu fortepian Jane Campion
Uwielbiam te muzyke! Ale ona czasami sie pojawia. W zeszlym sezonie mial przeciez do niej program Jason Brown, a Delobel/Schoenfelder wygrali MS z programem do tej muzyki. Ale zgadzam sie, mogloby byc jej wiecej, tym bardziej ze pieknych fragmentow tam pelno.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#53

Post autor: LittleLotte »

Jane Campion z reguły ma przepiękną muzykę w swoich filmach (nawiasem mówiąc, czy nie była dobrą znajomą Kilara?).
Borze liściasty, tyle nadrabiania przede mną. Na szczęście na razie nie wybieram się zagramanicę, więc jest jakaś szansa :)

[ Dodano: 2017-07-26, 13:14 ]
Justyna i Jeremie mają zestaw z SD do wymaganych rytmów i musical, który będzie z tym świetnie kontrastował. Musical jest troszeczkę mniej znany, ale już go widzieliśmy na lodzie w wykonaniu jednej z topowych par. Wtedy osiągał raczej nie taki efekt o jaki jeżdżącym chodziło xD
A to już mnie całkiem fascynuje ;)


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#54

Post autor: mavie »

Chock/Bates
SD: Marc Anthony medley
FD: "Imagine" by John Lennon

Elena Radionova
FP: "Historia de un Amor", choreografia Shae-Lynn Bourne


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#55

Post autor: justyna »

Lenok zatrzymuje SP z poprzedniego sezonu, co mi się podoba.
W sumie jak vlogi są w internecie, to mogę wam powiedzieć. (Głupio mi trochę, bo Jeremie nagrywa i wrzuca vlogi, ale nie chce się tym póki co za bardzo dzielić, bo jest tam trochę z ich programów i inni łyżwiarze mają ich nie widzieć xD)
Plutowska/Flemin mają:
SD: do jakichś łacińskich selekcji, ale bez typowych Despacitów i innych takich, na ucho brzmi mi to na tego samego artystę którego miał Flo Amodio w ostatnim FP sezonu
FD: musical Ghost
Pierwszy raz będą startować we wrześniu w Nicei, i przez to że Kaliszki robią GP będą też na Warsaw Cupie :)
Z tych pojedyczych części które widziałam, a są z obozu w czerwcu nie mogę się doczekać na programy w całości :D
Chociaż Halina Gordon Półtorak strasznie czepia się ich krawędzi .


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#56

Post autor: LittleLotte »

Ghost... Uch. Zobaczymy, aczkolwiek nie jestem fanką.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#57

Post autor: joasia »

Natalia z Maksem chcą pojechać za granicę potrenować, z konieczności, bo mają nieczynne lodowisko. Fajnie, że mamy drugą parę taneczną. Ja Justynę i Jeremiego widziałam w zeszłym sezonie na zawodach we Włoszech, prezentowali się pięknie, ale poziomu nie było dobrego. Oni chyba krótko jeszcze wtedy jeździli ze sobą. Oboje są doświadczeni i dojrzale się prezentują, a na ME możemy wystawić dwa duety, nie?
Jakoś nie widzę pary Ilinikh i Schibnev. Anton przystojny chłopak (jakbym miała 19 lat, to jego bym wolała niż Morozowa). Ciekawe, czy sobie da radę z Jeleną (albo może jak ona da sobie rady z nim). Zobaczymy,na razie rosyjskie duety trochę bez większego pomysłu na powrót do elity, choć pomysłów nie brakuje.


joasia
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#58

Post autor: justyna »

Tak, na ME mamy już dwa miejsa
Justyna i Jeremie wtedy jeździli ze sobą bodajże od maja. Oni też mają problem z lodowiskiem, bo coś się u nich w Agorze zepsuło więc przeniesiono ich na razie pod Mediolan do Forum d'Assago gdzie na szczęście jest lód bo Stars on Ice było na początku tygodnia. Z resztą brali w nim udział


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#59

Post autor: blue cat »

Natalia z Maksem chcą pojechać za granicę potrenować, z konieczności, bo mają nieczynne lodowisko.
No jak widać, nic się u nas nie zmieniło- brak całorocznego lodowiska w prawie 40-milionowym kraju :-x Oby Maks nie postradał kolejnych palców.
A co do programów, trochę filmików z nowościami na FS Gossips- m. in. Osmond, Chatrand, Hawayek/Baker, Smart/Diaz. Jak na razie nikt specjalnie nie porywa, ale to dopiero początek sezonu.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#60

Post autor: justyna »

Nieoficjalnie:
P/C mają taniec dowolny do Sonaty Księżycowej Bethowena
Ilinykch Szibniew do Spartacusa
WeaPo też Spartacus
H/D - Caught Out in The Rain by Beth Harth


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”