Programy na sezon 2017/2018

kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#286

Post autor: kasik8222 »

Anna Pogorilaya


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#287

Post autor: joasia »

pokazowy numer do Anny kareniny

a tutaj sexy Ania na pokazie w japońskim Kobe, do Japonii to ja bym chciała pojechać

a tak w ogóle wiele pracy przed Aniutką, będzie miała bardzo ciężko, musi ostro wziąć się do pracy, poprawić skoki piruety i lekko schudnąć. Jedno ma najważniejsze i tego nikt jej nie odbierze - jest kobietą pełną piersią i dojrzałą łyżwiarką, mimo swojego młodziutkiego wieku.


joasia
Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#288

Post autor: mavie »

Annę od Żeni rocznikowo różni tylko 1,5 roku, ale w sposobie poruszania się, ekspresji i emanowaniu kobiecością różnica jest ogromna. Wiem, że łyżwiarstwo opiera się na technice, a punkty zarabia się na skokach, ale bardzo chciałabym, aby tegoroczną Olimpiadę wygrała dojrzała (w sensie mentalnym) zawodniczka.


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#289

Post autor: holloko »

Karen Chen zmienia FS na "Slow dance in a big city" do którego choreografię robi sama.
:09:


Efforts will lie, but will never be in vain.
Ares
Posty: 49
Rejestracja: 8 lat temu

#290

Post autor: Ares »

yenny pisze:Wiecie coś może o plotkach, jakoby Francja i Austria miały zrezygnować z wyjazdu do Korei na ZIO?
Wtedy Gabi z Guliamem by nie wystąpili :(
A dlaczego niby? :-? Boją się Korei Północnej?


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#291

Post autor: yenny »

Tak, chodzi o bezpieczeństwo.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Ares
Posty: 49
Rejestracja: 8 lat temu

#292

Post autor: Ares »

yenny pisze:Tak, chodzi o bezpieczeństwo.
Jeśli coś miało by się stać to raczej przed igrzyskami, albo już po nich. Korea Północna także wysyła reprezentacje ... może jestem naiwny. Oni od zawsze straszą, tylko że teraz sytuacja bardziej napięta niż kilka lat temu i nawet rakiety latały nad Japonią. Kim Dzong Un jest bardziej buńczuczny niż jeszcze do niedawna, a ich państwo posiada daleko większy potencjał militarny obecnie.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#293

Post autor: yenny »

nie jestem specjalistką od bezpieczeństwa ;) Po prostu czytałam na którymś portalu o tym, że rozważają możliwość nie startowania, nie konkretnie o łyżwiarzach, ale całych reprezentacjach.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#294

Post autor: holloko »

WeaPo zmienili taniec dowolny na "Je suis malade". Tak, ten sprzed kilku sezonów.

:11:


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#295

Post autor: yenny »

Akurat Je suis malade jest pięknie w ich wykonaniu, więc ja nie narzekam tak w 100%.
Ciekawie będzie zobaczyć ten taniec po kilku latach, gdy sa już łyżwiarzami bardzo dojrzałymi i z osiągnięciami.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#296

Post autor: Hortensja »

Nie wiem co o tym myslec, to byl rzeczywiscie ich najwiekszy sukces chyba, z drugiej strony w tancach jakos bardziej oczekuje nowych programow. No ale jesli go przerobia i wniosa cos nowego to moze byc ok.

A tutaj Anna P. na probie dowolnego w Kanadzie:

To jest chyba nowy program, nie? Wydawalo mi sie ze cos innego miala zapowiadane...


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#297

Post autor: LittleLotte »

Hortensja pisze:Nie wiem co o tym myslec, to byl rzeczywiscie ich najwiekszy sukces chyba, z drugiej strony w tancach jakos bardziej oczekuje nowych programow. No ale jesli go przerobia i wniosa cos nowego to moze byc ok.

A tutaj Anna P. na probie dowolnego w Kanadzie:

To jest chyba nowy program, nie? Wydawalo mi sie ze cos innego miala zapowiadane...
No, z tego co mi wiadomo miała jechać do Jeziora Łabędziego, a to mi brzmi na soundtrack z Czarnego Łabędzia.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#298

Post autor: holloko »

Normalnie ten przypadek Weaver/Poje uważałabym za w pełni usprawiedliwiony (nowy program nie wszedł, więc odświeżają bardzo udany sprzed paru lat) ale...w tym sezonie zaczynam mieć dość recyklingu. :tired:


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#299

Post autor: mavie »

Weaver/Poje pokochałam właśnie po obejrzeniu Je suis malade. Potem było jeszcze bardzo fajne tango w roku olimpijskim, a poza tym to średnie programy. Ja myślę, że to najbardziej sfrustrowana para taneczna, kiedy wydawało się, że złoto Mistrzostw Świata jest już ich, to konkurencja zaczęła ich prześcigać, a teraz już uciekła za daleko. Morozov miał dać im ten powiew świeżości, a tym czasem stworzył kolejne niezapamiętywalne programy. Po ogłoszeniu muzyki do Spartakusa wiele osób ich chwaliło za ten wybór, ja nieszczególnie zapamiętałam ich występ do tej muzyki, ale widocznie sami nie czuli się w niej dobrze.
Nie lubię odgrzewanych kotletów, ale ten program uwielbiam i tę dwójkę pięknych ludzi, za których tak mocno co sezon trzymam kciuki.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#300

Post autor: LittleLotte »



Piękny program Anny i Luki. Aż nie mogę uwierzyć, że to prawdopodobnie ich ostatni sezon.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”