NHK Trophy

justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#16

Post autor: justyna »

To chyba tylko jeśli chodzi o SS
Bo Mirai nie interpretuje. A program jeśli chodzi o warstwę PCS traci dużo przez 3A


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#17

Post autor: LittleLotte »

Yup, zgadzam się, że Mirai nie interpretuje. Ładnie się porusza, kiedy jest w formie czasem nawet wykona jakiś grymas, ale zazwyczaj jej programy wyglądają jak na rozgrzewce podczas treningu. A jej najazd do 3A jest baaaardzo długi, przez co traci mnóstwo elementów łączących.
Ale kocham jej piruety :)


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#18

Post autor: kasik8222 »

Nie mam pytań do dzisiejszego FP Sui/Han. Wszystko "w punkt". Zadziwiająca jest ich płynność i brak wizualnego zgrzytu przy tak niewielkiej różnicy fizycznej pomiędzy partnerami.


Ares
Posty: 49
Rejestracja: 8 lat temu

#19

Post autor: Ares »

justyna pisze:Kto by się spodziewał, że SP u panów wygra Woronow?
Całkiem miła niespodzianka.
Bardzo miła niespodzianka. Tym bardziej, że bardzo go lubię ;) Trzymam kciuki za program dowolny i mam nadzieję, że wygra te zawody :)


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#20

Post autor: kasik8222 »

LEONOVA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2017-11-11, 11:57 ]
Żenia jednak nie jest maszyną. Lepiej teraz niż potem. O sędziowaniu się nie wypowiem, nie widziałam wszystkiego. Skoro już jesteśmy w Japonii to wiecie co się stało z Narumi Takahashi, bo ja pojęcia nie mam?


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#21

Post autor: justyna »

Widziałam stanów V/M wyjących jak to głowa panelu technicznego David Molina (ktory coś tam konsultował u P/C) sprawi, że nie będzie rekordu swiata, nawet jak pojadą bezbłędnie. Otwieram protokoły a tam przy twizzlach, z których Scott wypadł w trakcie trzeciego setu +3 za wykonanie.
Ten sport ma problem z ludźmi...
Brawa dla SinKatsów za pozbieranie się po Mińsku.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#22

Post autor: blue cat »

O tak, Alenka daje radę- i bardzo dobrze. Jeżeli mnie pamięć nie myli, to ona już chyba wcześniej jeździła do jakichś hinduskich klimatów.
Zaczynam coraz bardziej lubić Polinę, choć nokturnów w tych zawodach było za dużo ;)
Kiedy ktoś palnie Sinitsinie dedukcję za kieckę? Swoją drogą ktoś wymyślił niezły sposób na zarobek- doszył do kostiumu kąpielowego płachtę i pewnie skasował za to grubą kasę- masakra. Zaczynam mieć dość latino.


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#23

Post autor: Svietka »

Za twizzle V/M jedna +3 :-/
Tak sobie pomyślałam, że chciałabym ich zobaczyć jak jadą short H/D, który mi się bardzo podoba. Myślę, że pasowałby do nich. :lol:


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#24

Post autor: mavie »

justyna pisze:Widziałam stanów V/M wyjących jak to głowa panelu technicznego David Molina (ktory coś tam konsultował u P/C) sprawi, że nie będzie rekordu swiata, nawet jak pojadą bezbłędnie. Otwieram protokoły a tam przy twizzlach, z których Scott wypadł w trakcie trzeciego setu +3 za wykonanie.
Ten sport ma problem z ludźmi...
Brawa dla SinKatsów za pozbieranie się po Mińsku.
I w takich momentach moja miłość do tego sportu zaczyna się ulatniać. Wiem, że w dzisiejszym sporcie ciężko mówić o uczciwości, ale takie sytuacje niczego dobrego nie przynoszą. Czy gdyby sędziowie zareagowali na ten błąd to V/M wylądowaliby niżej w klasyfikacji?! Oczywiście, że nie. A tak teraz wszyscy z napięciem będą przyglądać się temu elementowi, wytykając każde najmniejsze odchylenie od ideału.
Co do pary Rosyjskiej to brawa dla Victorii, że jeszcze z nim wytrzymuje. Facet nie potrafi opanować złości na lodowisku, to aż nie chcę wiedzieć jak musi ją traktować w życiu prywatnym.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#25

Post autor: LittleLotte »

Narumi jeździ nadal, w parze z jakimś panem nazwiskiem Ryo Shibata.
Ja podczas samby Sinkatsów aż zamknęłam oczy, ale wszystko poszło super. Jak po maśle. Żadne się nie potknelo, nie przewróciło ani nie spadło z podnoszenia. Było pięknie, płynnie i trochę drapieżnie. Oraz - dostali najwyższą ocenę za taniec krótki w swojej wspólnej karierze, wyższa niż kiedykolwiek przez te 3 lata z Zouevą. Ale nie chwale dnia przez zachodem słońca, zobaczymy jutro.
Alenka chyba po prostu wyluzowala I wychodzi jej to na dobre :D
Jak Cato utrzymała to srebro... Magia. Z całą moją miłością do Caro, która jest nieskończona.
Ach, no i rekord za FS już przestal należeć do Tani i Maksa :(


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#26

Post autor: kasik8222 »

Z całym przekonaniem stwierdzam, że Jesus Christ Super Star jakoś mi nie żal ;) . Tania i Max w samą porę dali sobie spokój.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#27

Post autor: justyna »

Zastrzeżenie do kostumiu Victorii zgłosil tylko jeden sędzia, co jest aż dziwne.
Jest tylko jedno +3 ale nie powinno być go tam wcale. Tak jak 10 przy programie Miedwiediewej z upadkiem...
Przykro mi jak patrzę na SinKatsy, bo Nikita ma problemy ze sobą, a oni przecież są poza lodem też razem. Nie chcę sobie nawet wyobrażać jak on ją traktuje.
H/D są bardzo pewni siebie i mają bardzo dobry materiał. Mam szczerą nadzieję, że to jest ich czas.
Adamie Ripponie :00: :00: :00: :s:


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#28

Post autor: Rob »

Widze ze rosjanom mocno dolozyli bez powodu , 37 tes/ a bledy byly..np w krokach i podnoszeniu 35 PCS?Zart i to dobry. Są szybcy ale to jedyne co mozna o ich dobrego powiedziec
Co do pary Rosyjskiej to brawa dla Victorii, że jeszcze z nim wytrzymuje. Facet nie potrafi opanować złości na lodowisku, to aż nie chcę wiedzieć jak musi ją traktować w życiu prywatnym.
A co on takiego zrobil dzisiaj lub zrobil wczesniej?


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#29

Post autor: justyna »

Co robi Nikita?
To raczej tajemnica poliszynela, bo nie ma na to nagrań, ani żadnych dowodów zdjęciowych, ale się o tym mówi nawet w grupie u Barbary Fusar-Poli.
Nikita swoje problemy ze złością wyładowuje na Victorii. Wyrzuca ją z podnoszeń i podobno przez akty przemocy w jej stronę wylecieli z Arctic Edge w Kantonie. Była afera o tym w zeszłym sezonie.


Awatar użytkownika
Rob
Posty: 218
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#30

Post autor: Rob »

Zrzuca laske na tafle i sam upada bo sie na nią wkurzyl w trakcie programu lub wcześniej? Nie ogarniam. Facet wie ze punktów nie bedzie, odejma za upadki,ale co tam . Dobrze jej tak.. Wy powaznie myslicie ze to specjalnie robi?


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”