Internationaux de France

Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Internationaux de France

#1

Post autor: holloko »

Kolejność startów i wyniki

Czy Samarin będzie trzecim Rosjaninem który wygra zawody Grand Prix w tym sezonie?
Jak wygląda nowa sukienka Natalii?
Czy Tarasova/Morozov nadal wykonują twista gdy Christina Aguilera śpiewa o spadaniu majtek?
I czym skończy się starcie tytanów o miejsce na igrzyskach - Laurine vs Mae Berenice?

Odpowiedzi na te i inne nurtujące pytania już niedługo!

:09:


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#2

Post autor: LittleLotte »

Czy Natalia ma mieć nowa sukienkę? :17:


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#3

Post autor: holloko »

Tak gdzieś mi przemknęło, że planuje zmienić?

Mam nadzieję, bo poprzednia była ciutkę nietwarzowo-treningowa


Efforts will lie, but will never be in vain.
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#4

Post autor: justyna »

Trzymajcie kciuki za Natalie i Maksa
Podnoszenie rotacyjne z tanca krótkiego sprawia im we Francji bardzo dużo kłopotów


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#5

Post autor: Hortensja »

Ja jestem bardzo zla, ze nie robia tego w tym roku w Paryzu :-x ;(

Widac, ze maja taki sam problem ze stalym sponsorem i nazwa jak i stalym miejscem.

Ja to jestem jeszcze ciekawa czy Polina Edmunds skoczy choc kilka potrojnych. Zyczylabym tez Osmond w miare czystego przejazdu. Bardzo ja lubie, a jej liczne bledy nie wplywaja dobrze na opinie o niej.

W tancach ciekawe jak beda ocenieni S/B.

U panow zyczylabym dobrze Denisowi, ale chyba juz stracilam wszelka nadzieje...


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#6

Post autor: holloko »

Chciałam napisać coś konstruktywnego o ilości reklam i dostępnych informacji na temat zawodów w samym Grenoble (równych mniej więcej zero)...
...Ale jakieś dwa metry ode mnie siedzi Nobunari Oda, niniejszym mózg przechodzi mi tryb awaryjny.
:06:

[ Dodano: 2017-11-17, 15:06 ]
Przez pół rozgrzewki drugiej grupy Eteri i Daniil siedzieli w k&c i hm, dość intensywnie ochrzaniali Aline. Biedaczka

Liza :47:


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#7

Post autor: LittleLotte »

Alina może to jeszcze wygrać. Generalnie żadna z pań się nie popisała. Ach, Liza, Liza...

[ Dodano: 2017-11-17, 16:34 ]
Oceny Kaetlyn. Co. Przepraszam, ale co.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#8

Post autor: holloko »

Generalnie w hali jest bardzo ciepło i zaczynamy się zastanawiać czy lód się po prostu nie topi. Jeden z rogów wygląda trochę podejrzanie jak kałuża.

Reakcja francuskiej publiczności na Edith Piaf to było takie słodkie "oooo" :lol:


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#9

Post autor: ivi »

Za chwilę się zaczynają tańce krótkie, niestety nie na Eurosporcie. Czy ma może ktoś link do streama?


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#10

Post autor: Hortensja »

A ja sie ciesze, ze Yuna dobrze pojechala i jest w 1 trojce, tak bardzo ja lubilam jako juniorke.

A co do Osmond to nie widze jakichs szokujacych. Lutz z ujemnym GEO, wszystkie elementy "z poziomami" na poziomie 4, PCS pomiedzy 8 a 9.

Ja mam ten stream i na razie dziala i widze ze dalej nadaje: http://cricfree.sc/euro-sports-2-live-stream


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#11

Post autor: kasik8222 »

Javi mnie rozbroił i gucio mnie obchodzi, że coś podobnego już w jego wykonaniu widziałam. To było przepiękne. Ten nareszcie lepiej. Liza, w przeciwieństwie do Gedevanishvili *(akieś podobne do siebie zawsze mi się wydawały), przynajmniej ma na koncie tytuł najlepszej na świecie, ale to co pokazuje teraz jest strasznie przykre. Przykre jest to, że nawet czysty program nie zachwyciłby. Leci w te swoje cygańskie klimaty, wymachuje tymi rękami trochę bez ładu i składu. W 2015 to i axel wystarczyło, ale czasy się zmieniają. Pamiętam ją jako chyba 15-latkę, wtedy gryzła taflę, była takim pozytywnym dzieciakiem. Dziś niewiele z tego zostało. Dziś w cenie są klimaty, których Liza nie czuje zupełnie i w których nigdy się nie odnajdzie. Edmunds... Wydaje mi się, czy przytyła? Takie "klocowate" to wszystko było, to nie jest pełna gracji, eteryczna dziewczyna, którą pamiętam, ale jakby ktoś zupełnie inny, także "wymiarowo".


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#12

Post autor: holloko »

Padam na twarz ale się dzielę radością że mam dużo ładnych zdjęć ładnych ludzi :mrgreen:

Obrazek

(Gdzie dwie pasje się zderzają, tam wychodzi 650 zdjęć. Nie, nie jestem normalna.)

A jakby ktoś się zastanawiał kogo tak poniosło i się tak darł do Natalii i Maksa, to, hm. Ten. Także tego.

[czd]


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#13

Post autor: ivi »

Ja mam ten stream i na razie dziala i widze ze dalej nadaje: http://cricfree.sc/euro-sports-2-live-stream
Dziękuję


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#14

Post autor: holloko »

Jakby kogoś interesowało, jak sędziowie sędziują, to panel sędziów technicznych wygląda tak:
Obrazek

A zwykłych sędziów tak:
Obrazek

(Fotografowałam tak jak zostawili i sobie poszli, więc raczej nie jest to jakaś tajna i poufna informacja, której nie powinnam umieszczać, ale jeśli jest inaczej to dajcie znać i zdejmę)

Generalnie wszyscy sędziowie techniczni mają wyświetlane na ekranach to samo, i dyskutują przeglądając jeden element nawet kilka razy, czasem spierają się dość długo :) Więc decyzja wygląda raczej na podjętą wspólnie, a nie jak czasami się zarzuca że główny techniczny jest panem i władcą poziomów. Wszystko wpisują też w papierowe protokoły co na początku wydawało się uroczo archaiczne, ale potem system padł, więc się okazało całkiem sensowne :mrgreen:
Pozostali sędziowie odtwarzają sobie i oceniają osobno, ale to wcale nie oznacza że się nawzajem ignorują, if you know what I mean :->
Co mi się wydaje ciekawe, to wygląda na to, ze się dość przykładają do oceniania elementów, ale że mają po programie jakieś 2 minuty, to zwykle kończy się na rzetelnym przeglądnięciu jakiś 2-3, a jak oceniają resztę - oto zagadka. Osobiście zgaduję, że stosują zwykłą intuicyjną ekstrapolację, dlatego zwykle GOE czy punkty w poszczególnych kategoriach PCS są na podobnym poziomie.

Taka ciekawostka: ani razu nie widziałam, żeby ktoś odtwarzał sekwencję kroków, ani techniczni ani do GOE, w żadnej z konkurencji. Ale też nie żebym patrzyła sędziom na ręce cały czas, były ciekawsze rzeczy :P


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#15

Post autor: Kathiea »

kasik8222 pisze:Javi mnie rozbroił i gucio mnie obchodzi, że coś podobnego już w jego wykonaniu widziałam. To było przepiękne.
Dokładnie moje odczucia :s:
Przykro mi było patrzeć na Javiego w Pucharze Chin. W sensie, wiem, że teraz nie będzie wygrywać wszystko jak leci, ale tam to była katastrofa. A we Francji to SP to po prostu mistrzostwo! Poza Javim podobał mi się:
a) Moris, choć nie cierpię Feeling Godd, ale do niego jakoś pasował,
b) Denis
c) Kevin Aymoz, bo ten chłopak, choć totalnie beznadziejny przypadek, to widać, że ma duszę i nie potrafię go nie lubić

Co do tańców, to jest załamana twizzlami Andrew. Moje nadzieje na GPF chyba zostały pogrzebane. Natalia i Maks mnie nie przekonują kompletnie. Ja nie wiem, czy to problem z choreografia, czy Natalia jest za mało wytrenowana, czy wciąż ma jakieś problemy zdrowotne po wstrząsie mózgu, ale jakoś mnie nie przekonują. Podobał mi się Evan Bates, ale Madison już nie bardzo. Sukienka Gabi jest dla mnie okropna, tak samo jak Ed Sheeran, ale z jakiegoś powodu bardzo podoba mi się SD P/C. Ciesze się, że rywalizacja z V/M będzie zacięta, a nie że przygrywają w przedbiegach przez SD. Jestem rozczarowana Lobodą i Drozdem. Takie to jakieś nijakie i bez jakości. Lubiłam ich bardziej jako juniorów.

Solistkami jestem rozczarowana ogólnie. Poza Yuną Shiraiwą, która pojechała na swoje możliwości i podobało mi się co widziałam. Nie jest dla mnie tak dobra, jak Mai Mihara, ale lubię ją. Sotskovej wciąż nie trawię.

Co do par sportowych, to pierwszą grupę oglądało się zwyczajnie źle. A w drugiej nikt mnie nie zachwycił, nawet Dylan i Ljuba. Francuzi pojechali dobrze, ale jak już wspomniałam, nie lubię Eda Sheerana. Tarasova i Morozov to dla mnie zawsze problem. Elementy świetne, program mdły.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”