Łyżwiarskie ciacha i piękności ;)

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#16

Post autor: Svietka »

Mukhortova nie podobała mi się. Taka lodowa księżniczka, zawsze poważna, zestresowana i nadąsana. Zero uśmiechu.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#17

Post autor: kasik8222 »

Grinkov powalał uśmiechem i musiał być naprawdę mądrym życiowo facetem. Gdyby nie on Gordeeva byłaby zupełnie kim innym jako kobieta, jako człowiek (nie mówię o stronie sportowej).
Gdy byłam dzieckiem przerażały mnie rude włosy Mariny Klimovej ale teraz uważam, że są piękne.
Rodzeństwo Dushesnay też te 20 lat temu niczego sobie chociaż przeraziłam się widząc "aktualne" zdjęcie Isabelle.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#18

Post autor: Haley452 »

kasik8222 pisze:Przypomniała mi się jeszcze jedna zawodniczka, której głównym sukcesem było poślubienie Johna Zimmermanna tj. Sylvia Fontana. Mogła sie podobać, taki tym jak Markei.
Fontana i Marchei to faworytki pana Marka z Eurosportu :mrgreen: facet widać lubi włoski typ urody. Jak dla mnie trochę za dużo się dzieje na ich twarzach :P w sensie, że wszystko jest takie aż zbyt wyraziste.

Nie rozumiem natomiast zachwytów nad Lipnicką, ona ma taką raczej mordkę zwierzaczka (no offense :P). Zresztą podobnie Ashley Wagner, wygląda trochę jak wiewiórka. Pamiętajcie, że zwykle widujemy te panie w bardzo mocnym makijażu - w takim to 80% kobiet wygląda ładnie.

Wg mnie akurat rosyjskie solistki nie grzeszą zbytnio urodą. Urocza jest Radionova, ale to jeszcze dzieciak, zobaczymy jak będzie wyglądać za parę lat.

Z Azjatek zawsze podobała mi się Yukari Nakano, pamiętacie ją? No i Yuna jest śliczna.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#19

Post autor: kasik8222 »

Z obecnych Rosjanek to tylko Sotnikova. Carmen przy takiej urodzie to strzał w "10". To już jest kobieta. O innych rosyjskich solistkach aktualnie startujących się nie wypowiadam, bo to jeszcze dzieci. Litości, ludzie :-?


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#20

Post autor: Poice »

kasik8222 pisze:Z obecnych Rosjanek to tylko Sotnikova. Carmen przy takiej urodzie to strzał w "10".
Faktycznie. Adelina jest bardzo urodziwą dziewczyną i to dojrzałą z wyglądu, więc to na pewno na plus dla niej :)


Odnośnie moich typów, jeśli chodzi o panów, to tak jak wspomniałam, 3 kategorie:
1. Macho (aka prawdziwy facet! :D)
np. Alexei Yagudin, HOT! Brian Joubert
2. Charyzmatyczny, choć niekoniecznie zniewalająco przystojny
np. Fabian Bourzat, Javier Fernandez, Daisuke Takahashi
3. Słodziak :lol: :lol:
np. Yuzuru Hanyu, Guillaume Cizeron, Nan Song.


Awatar użytkownika
eastern_star
Posty: 235
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#21

Post autor: eastern_star »

Ja akurat do samej urody łyżwiarzy większej uwagi nie przywiązuję. O ile takie kwestie jak schludny wygląd czy odpowiedni dobór stroju są dla mnie absolutnie priorytetowe (gdyż w moim rozumieniu świadczą o szacunku danego sportowca do publiczności oraz do dyscypliny, którą uprawia), o tyle sama uroda zawsze jest dla mnie na drugim planie. No, ale jakieś tam przemyślenia mam, choć i tak pewnie będzie to spojrzenie bardziej "ogólne":

Moi faworyci:

Michal Brezina - absolutny lider tego zestawienia. Po prostu ma to coś, co powoduje, że trudno oderwać od niego wzrok.

Johnny Weir-Woronow - oczy, w których głębi można się zatopić po jednym spojrzeniu.

Takahiko Kozuka - ma w sobie jakąś nieodgadniętą tajemnicę, niesamowicie intrygujący.

U pań mam jeszcze większy problem z oddzieleniem wyglądu od całości i pierwsza do głowy przyszła mi Julia, ale starając się spojrzeć obiektywnie wyszło mi takie podium:

Adelina Sotnikowa - po prostu uwielbiam jej styl, który prezentuje poza taflą. Klasa sama w sobie.

Li Zijun - jeszcze jedna klasyczna, tajemnicza piękność.

Sasha Cohen - miss elegancji, miss gracji, jednym zdaniem - little miss perfect.
Last edited by eastern_star 10 lat temu, edited 1 time in total.


Awatar użytkownika
marta280189
Posty: 47
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#22

Post autor: marta280189 »

Moja lista :

Kobiety:
Gordeeva
Bechke
Drobiazko
Korpi
Belbin
Cohen
Mukhortova
Berezhnaya

Z występujących Gold
Ilinykh
Capelini
Virtue
Hubell
Lipnicka


Mężczyźni:
Grinkov
Yagudin
Steuer

Z występujących:
Fernandez
Katsalapov
Moir
White
Poje
Lanotte
Donochue

Brakuje przystojnych facetów w parach sportowych ciężko kogoś tu wyróżnić z występujących to jeszcze nie źli są Hotarek, Radford czy Szolkowy może kogoś zapomniałam, ale raczej nie ... Z resztą o paniach w parach można powiedzieć to samo chyba najładniejsza jest Stefania Berton, natomiast Savchenko czy Bazarova mają całkiem ładne buzie ale strasznie dziwne figury.


Awatar użytkownika
Alexei96
Posty: 24
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#23

Post autor: Alexei96 »

Byłem wczoraj u moich Dziadków i spytałem się ich czy mieli swoich ulubionych łyżwiarzy.

Babcia od razu powiedziała, że bardzo podobała jej się Denise Biellmann oraz jej styl jazdy, a zwłaszcza 'imienny' piruet w jej wykonaniu. Dobrze wspomina również parę Irina Rodnina i Alexei Ulanov/Alexander Zaitsev. Później też lubiła oglądać Katarinę Witt oraz.. Suryę Bonaly :D która Babci podobała się dlatego, że jak już wcześniej pisaliście 'nie była typową księżniczką' i miała 'ten swój' styl jazdy, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło :-)

Dziadek długo się zastanawiał, bo nie pamiętał już nazwisk łyżwiarzy. Zacząłem więc wymieniać nazwiska tych najbardziej znanych i zasłużonych z ostatnich... 50 lat? Efekt był taki: Dziadkowi bardzo podobali się Ludmila Belousova i Oleg Protopopov, Rodnina/Zaitsev oraz Midori Ito. A propos tej ostatniej użył nawet stwierdzenia "kurdupel z niej był, nie wiem jak ona to robiła, że potrafiła się wybić na wysokość swojej głowy, ale chyba za to ją lubiłem oglądać" XD


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#24

Post autor: Haley452 »

O matko, zazdroszczę samej możliwości porozmawiania sobie o łyżwiarstwie z dziadkami :17:

Zazdroszczę tak obeznanej rodzinki ;)


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 101
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Śląskie
Kontakt:

#25

Post autor: Paula »

Też zazdroszczę O.O


Mao Asada - Julia Lipnicka - Daisuke Takahashi - Yuzuru Hanyu - Zijun Li
Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#26

Post autor: rzepecha »

Zwracam uwagę nie tyle na wygląd, co na jakieś fluidy, które mnie przyciągają i dlatego nie wypiszę klasycznych piękności i przystojniaków, jak np. Joubert (baaardzo w moim typie) czy Virtue.
Z panów byliby to przede wszystkim:
Anton Sikharulidze – to połączenie twardego charakteru, trochę skurczybyka z jego delikatnością i czułością wobec Eleny nie mogło mnie nie rozłożyć.
Kurt Browning – przesympatyczny typ, chodzący urok osobisty.
Robin Szolkowy – nie wizualnie, ale cóż to jest za ostoja spokoju! Aliona, która sama na wszystko reaguje dość żywo ma szczęście, że ma go przy sobie. W dodatku nosi bez słowa sprzeciwu wszystko, co ona dla nich uszyje ;)
Scott Moir – normalnie nie, ale za sposób w traktuje, patrzy, mówi, dotyka Tessę. No i tutaj totalnie też nie potrafię odgrodzić tego od Scotta jako łyżwiarza, bo fanką jego prezencji na lodzie jestem ogromną.
eastern_star pisze:Johnny Weir-Woronow - oczy, w których głębi można się zatopić po jednym spojrzeniu.

Takahiko Kozuka - ma w sobie jakąś nieodgadniętą tajemnicę, niesamowicie intrygujący.
I oni też:) Johnny to piękny chłopiec, a Kozuka ma w sobie właśnie tę 'nieprzystawalność', nieprzewidywalność.

Panie:
Laura Lepisto – z gatunku tych kobiet, które im dłużej na nie patrzysz, tym ładniejsze się wydają. Bardzo oryginalna uroda, Laponka wśród blondwłosych Finek.
Anastasia Martiusheva– przedstawicielka wschodniosłowiańskiego typu urody, mimo że blondynki z reguły nie robią na mnie wrażenia, to ta wydaje mi się piękna.

Ale wszystkich panów, wszystkie panie przebija dla mnie Anna Cappellini , która jest najbardziej oszałamiającą kobietą od czasów Heleny Trojańskiej (choć przyznaję się do przelotnej fascynacji Aliną Maksymenko, która jednak po zawodach traci swoją 'boskość' ;p). Wszystko mi się w niej podoba i odnoszę wrażenie, że całkiem sporo w niej kontrastów, dlatego jest tak fascynująca.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#27

Post autor: kasik8222 »



Awatar użytkownika
Alexei96
Posty: 24
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#28

Post autor: Alexei96 »

Taaak, Mama mi dzisiaj powiedziała, że rzeczą obowiązkową u niej w domu było oglądanie dziennika, "Bonanzy" oraz właśnie łyżwiarstwa. Zwłaszcza, że wtedy Związek Radziecki górował w parach sportowych (jak zawsze zresztą :-) )


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#29

Post autor: yenny »

TAk, Margarita Drobiazko jest przepiekna. Taka diva, ale w dobrym znaczeniu tego słowa, cud kobieta i faktycznie im starsza tym lepiej wygląda.

Z obecnie jeżdżących pań bym powiedziała 'starszych" podoba mi się Natalie Pechalat - jest śliczna a ta diastema między zębami dodaje jej tylko uroku. I też im starsza tym lepsza.

Anna Capelini jest ok, ale razi mnie zawsze tymi bordowymi ustami i jeszcze czasem ma zęby szminką poplamione, a tego nienawidzę.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
eastern_star
Posty: 235
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#30

Post autor: eastern_star »

@rzepecha - ta Twoja Włoszka rzeczywiście zjawiskowa. Chociaż pod pierwszym zdjęciem powinnaś dopisać "audycja zawiera lokowanie produktu", bo mi jeszcze bardziej do gustu przypadł ten Lanotte :P A Lepistoe, choć nigdy mnie szczególnie nie "przyciągnęła", i tak zawsze wydawała mi się bardziej interesująca niż Korpi.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”