Skate America

Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Skate America

#1

Post autor: LittleLotte »

Wielkie emocje.
Ostatni etap.
Czy Shibutani zbliżą się do ocen wierchuszki wierchuszek?
Meagan i Eric czy Aliona i Bruno?
Czy Nathan przeskoczy sam siebie?
Czy Vika i Nikita utrzymają się na nogach przez całe dwa programy?
Czy Ashley Wagner nas czymś zaskoczy?

To i jeszcze więcej - tylko w Lake Placid!
Od jutra, czasu lokalnego 18:23, a więc czasu polskiego 00:23, chyba że moje wybitne zdolności matematyczne znów zawiodły.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#2

Post autor: yenny »

A gdzie to oglądac? Na Euro dziś nic... :-/


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#3

Post autor: LittleLotte »

Może kanał FS Live ma YouTube będzie miał transmisję? W każdym razie, polecam zaopatrzyć się w Eurosport Player, nie kosztuje dużo, a mają większość programów.

[ Dodano: 2017-11-24, 22:35 ]
Umknęło mi uprzednio, że Maxim ma Flamenco w krótkim. Czy to oznacza, że wrócił do swojego programu sprzed 4 lat? To bylby najwspanialszy powrót tego sezonu. Uwielbiam ten program.


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#4

Post autor: justyna »

Błogosławmy ten dzień
Z planowanych zawartości programów wynika, że Aliona i Bruno wycofali Th3A


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#5

Post autor: LittleLotte »

Bruno zdał test językowy! :06: :37: :25: :09:

[ Dodano: 2017-11-25, 00:19 ]
Poza tym - surprise, surprise - Karen Chen, nasza slodziutka, malutka Karen wzięła przykład ze starszej koleżanki i wskrzesza oba zeszłoroczne programy.

[ Dodano: 2017-11-25, 00:28 ]
Nazwisko pani referee brzmiało mi cokolwiek swojsko - Aniela Hebel-Szmak, zapytałam więc wujka Google co wie o tej pani. Rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania...


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#6

Post autor: Haley452 »

Jeśli ktoś nie śpi i ma ochotę oglądać to tu:


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#7

Post autor: justyna »

Grrrrrr Bruno :/


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#8

Post autor: blue cat »

Poza tym - surprise, surprise - Karen Chen, nasza slodziutka, malutka Karen wzięła przykład ze starszej koleżanki i wskrzesza oba zeszłoroczne programy.

Powinni tego zabronić albo odejmować punkty. Naprawdę. To już przestaje być śmieszne. Zaczynam coraz bardziej lubić tańce, bo tam przynajmniej w krótkim nie ma możliwości wskrzeszania zeszłorocznych programów.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#9

Post autor: yenny »

Jestem za! Odgrzewam - od razu odejmujemy -5. Za lenistwo.
Brawo Megan i Eric, im bliżej ZIO tym bardziej skoncentrowani. Im bliżej do ZIO, tym bardziej zdenerwowany Bruno - kiepsko widzę złoto dla Aliony, choć trzymam za to kciuki.
Maksim Kovtun - :-?


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Snowflake
Posty: 61
Rejestracja: 10 lat temu

#10

Post autor: Snowflake »

[font=Times New Roman]Kovtun wycofał się z dalszego udziału w Skate America, bo uszkodził prawą stopę w wyniku upadku w trakcie SP.[/font]

[font=Times New Roman]Informacja ISU[/font]


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#11

Post autor: Kathiea »

S/M pokazali, że się totalnie liczą w walce o złoto IO, i muszę przyznać, ze ten dowolny to majstersztyk. Ale i tak nie będę im kibicować, choć twist jest nieziemski! :P


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#12

Post autor: justyna »

Adamie Ripponie! <3 <3 <3

Danny Samohin to chyba przeklęte dziecko. Bożesz ty mój oby ten bark był tylko wybity. Jak będziecie nadrabiać zawody NIE oglądajcie FS Daniela dla własnego zdrowia psychicznego.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#13

Post autor: Haley452 »

Ja właśnie go nie widziałam i teraz muszę przyznac, że z ciekawości obejrzę :P

Aliona i Bruno :00: :00: :00:
Jejuniu, jak ja bym chciała dla nich tego złota. Słowo daję, muszą się tylko ten jeden raz spiąć i pojechać czysto. Tym razem nawaliła Aliona, generalnie nie pamiętam kiedy ostatnio wykonali czysty FS.
Ale zastąpienie aksla lutzem było jedynym słusznym wyborem i w ogóle szacunek dla Aliony za tego lutza, widać że po 30 też się można uczyć nowych rzeczy, przecież z Robinem zawsze mieli flipa.

Przykro mi tylko, że Vanessa i Morgan wypadli z GPF...


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#14

Post autor: justyna »

Adam też ma wybity bark...#skatetragica


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#15

Post autor: yenny »

Obejrzałam pary - szok, Megan i Eric się posypali, a Aliona z Brunem spieli tyłki i poszło prawie doskonale. Program Aliony i Bruna jest mega, to jedyny tegoroczny program na jakim mam autentyczne ciary i zachwyca mnie od pierwszej figury do ostatniej. W ogóle jest to jeden z moich ulubionych programów w parach, biorac nawet pod uwagę programy G/G czy Artura Dymitriewa z partnerkami. Aliona jest cudowna, a Bruno się bardzo stara i naprawdę, jak pojadą tak jak pojechali, jak wyeliminują błędy - złoto może być ich. zyczę im tego, a właściwie jej - z calego serca. Chińczycy niech jeszcze 4 lata cieszą moje oczy swoją jazdą, młodzi są. A Megan i Erick? Cóż, nigdy nie byłam ich fanką, nie życzę im źle,ale jak mam wybierać pomiędzy nimi a Niemcami czy Chińczykami to wybór jest prosty.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”