Finał GP

justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#16

Post autor: justyna »

Sheisse
Ten SP jest przecudowny


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#17

Post autor: holloko »

Na rozluźnienie atmosfery i poprawę humoru wklejam najlepsze podsumowanie finału w całych internetach:

:32:
W ogóle cały profil polecam, przecudowny.


Efforts will lie, but will never be in vain.
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#18

Post autor: Kathiea »

holloko pisze:Na rozluźnienie atmosfery i poprawę humoru wklejam najlepsze podsumowanie finału w całych internetach:

:32:
W ogóle cały profil polecam, przecudowny.
Dobre :D Ale to w sumie tyczy się tylko solowych konkurencji. W Parch Sportowych dawno nie było tak wysokiego poziomu. W tańcach też brakuje może tylko WeaPo.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#19

Post autor: Haley452 »

Szczerze to ja najbardziej czekam właśnie na pary, co jest dla mnie wielkim szokiem bo to zawsze była moja najmniej ulubiona konkurencja.

Ale w tym roku jest po prostu :17: :s: :viva:


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#20

Post autor: yenny »

A wyniki po sp par :17:
prowadzi Aliona z Brunem, za nimi Żenia z Wadimem, dopiero trzecie miejsce Wenjing i Conga, a Megan i Erick na 5tym miejscu :shock:
No ja wiem, ze nie są w formie, ale do Aliony i Bruna tracą ponad 7 pkt...
No i wydaje się, ze wywalenie z programu aksla, a skupienie się na dobrze opanowanych elementach uskrzydliło zarówno Alionę jak i Bruna. I tak trzymać :06:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#21

Post autor: Haley452 »

Ja dziś pracuję z domu więc jednym okiem mogę oglądać, hell yeah! :06:

Aliona i Bruno na pierwszym miejscu to balsam dla mej duszy :00: I W KOŃCU pojechali bezbłędny program, brawo! chociaż podobno Bruno pół programu przejechał z pękniętą sznurówką, stąd może trochę gorsza ogólnie jakość jazdy u niego.
ten program bardziej mi się podoba niż tegoroczny, więc chyba dobra decyzja żeby do niego wrócić.

Generalnie klasyfikacja odzwierciedla to co się działo na tafli. Tarasova i Morozov w ogóle mnie nie rajcują, wolałabym jednak S/K na podium.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#22

Post autor: Kathiea »

Po parach byłam lekko załamana, po solistach jestem rozczarowana...... Mam nadzieję, że tańce na zakończenie będą lepsze.

[ Dodano: 2017-12-07, 15:17 ]
Były. Wciąż nie wiem czemu, ale naprawdę lubię SD P/C.

Btw. ciekawe czy gdyby Yuzuru startował w GPF w tym roku, to dostałby jakiś prezent z okazji urodzin? :mrgreen:


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#23

Post autor: Haley452 »

Z dwojga złego i tak wolę przerysowany SD Tessy i Scotta niż mdły P/C.
Ed Sheeran już tak bardzo nie razi, ale ten taniec jest taaaaaki nijaki...
Na pewno nie jest to program, który będę pamiętać za kilka lat. Ale w zasadzie mało który SD w tym roku taki jest.

I tak jestem w szoku że PC dostali wyższe PCS od VM.

Mimo wszystko raczej zapowiada się złoto dla P/C. I nie mówię tu o złocie GPF.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#24

Post autor: blue cat »

Mam mieszane uczucia co do Aliony i Bruna. Z jednej strony cieszę się bardzo i lubiłam ten zeszłoroczny program, ale z drugiej jak widzę kolejny w tym sezonie odgrzewany kotlet to mam ochotę walnąć kapciem w telewizor.
Tańce to lekki szok- spodziewałam się raczej V/M na pierwszym miejscu, ale oni jeszcze nie złożyli broni. Ja bardzo lubię Eda Sheerana, jak i P/C i normalnie bym się cieszyła, gdyby oni tańczyli do Eda Sheerana- ale nie latino. Jakiś walc czy blues to są klimaty Eda, ale Ed i latino mają się do siebie tak jak piernik do wiatraka- przynajmniej dla mnie. Też już wolę short Tessy i Scotta, mimo że zdecydowanie nie jest to najlepszy taniec w ich karierze.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#25

Post autor: Haley452 »

W ogóle chciałam jeszcze powiedzieć że tabelka z rozpisanymi na żywo elementami, BV i GOE jest super cool, ale czasami bardziej się wgapiałam w nią niż w łyżwiarzy :P


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#26

Post autor: justyna »

Dla mnie gorsza od Eduardo Sheerana i tak jest Caro Emerald w SD Anastazji i Radka. To dopiero pasuje jak pięść do nosa.

Zawodyw środku dnia to zło. Zdążyłam obejrzeć tylko tańce kątem oka na rosyjskim.
Niewiele się zmieniło, ale SD Anny i Luci jest bardziej dopracowany i myślę, że powinni być przed C/B. I V/M i ShibSibsy sprawili na mnie wrażenie spiętych jak jechali, więc może dlatego takie a nie inne rezultaty. Szkoda mi Maddie i Zacha, bo pojechali zbyt słabo.


Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#27

Post autor: LittleLotte »

Maia i Alex popełnili sporo błędów, mieli problemy z timingiem i nawet w twizzlach coś się pokićkało. Chyba nigdy nie widziałam ich tak spietych, ale czasem miło widzieć ich mniej roboto-maszynową stronę i kocham ich jeszcze bardziej. Ojej, jakbym chciała, żeby zagrali wszystkim na nosie i zgarnęli złoto na IO. To byłoby zabawne, szczególnie obserwowanie reakcji na forach internetowych.

Co do niedopasowanych piosenek, to na moim osobistym podium są jeszcze Chandelier i Formidable :D


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#28

Post autor: yenny »

Do domu dotarłam późno, i do tego powaliło mnie przeziębienie. A teraz już w pracy jestem, padnięta i zła, w dordze do pracy na yt obejrzałam tańce, też mnie dziwi kolejność na 2 pierwszych miejscach, u Tessy i Scotta to na pierwszy rzut widać, ze to latino, cokolwiek by o tym tancu nie mówić, natomiast u Gabi i Guliama o tym, że to latino mówią głównie stroje. Różnica niewielka, ale ja, pomimo mojego uwielbienia dla Gabi i Guliama to nie widzę w nich tego, że są the best we wszystkim. I nie ma na to wpływu fakt, ze jeszcze bardziej lubię Tessę i Scotta, po prostu w tym sezonie Francuzi są zbyt powtarzalni. Reszta par nie zrobiła na mnie większego wrazenia, ale to może efekt tego, że ledwo żyję.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#29

Post autor: Dżameli »

A ja muszę napisać, że jestem fanką twizzli Hubbel/Donohue, a raczej dopasowania ich do muzyki (swoją drogą, cudowna samba :00: ), podobają mi się najbardziej ze wszystkich par ;) Virtue/Moir - no, to, jak oni się ruszają, zwłaszcza Tessa, tak się nie rusza nikt, ale dla mnie ich SD jest przerysowany i nadekspresyjny - jako była tancerka towarzyska mogę śmiało powiedzieć, że to się sprawdza na parkiecie na turnieju, gdzie jest kilka par i trzeba się czymś wyróżnić, ale na lodzie była dla mnie wszystkiego za dużo i momentami ich mimika przykrywała taniec :) a Papadakis/Cizeron, no ładnie, jest coraz lepiej, wyglądają ślicznie, ale Ed faktycznie z latino niewiele ma wspólnego :D

U panów zachwycam się SD Nathana Chena :00: no chłopak jest imho super! Jason Brown też mi się podobał, i Shoma (szkoda błędu, lubię ten program),i mam nadzieję że Adam Rippon pojedzie FD najlepiej jak potrafi bo to przepiękny program i się przesunie w górę tabelki :)

Pary sportowe - mam mieszanie uczucia co do Aljony i Bruna, tzn., już gdzieś ten program widziałam... :23: Ksenia jest boska. Wygląda i porusza się cudownie. Trzymam kciuki za ich Carmen. Na podium pewnie będą Chińczycy, Niemcy (pytanie w jakiej kolejności) i jedna z par rosyjskich. Kanadyjczycy mnie zupełnie nie porwali.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#30

Post autor: justyna »

Właśnie tak oglądałam te tańce i nie jestem fanką przerysowanej ekspresji. Tessa, Anna, Maia wszystkie grają twarzą aż nad to, że wygląda to bardzo, ale to bardzo sztucznie i odpychająco. Śmialiśmy się trochę z Jeremiem, że przynajmniej na sędziów to dziala w przypadku C/L. Bo dostają wyzsze oceny niż powinni.
Samba u Maddison i Zacharego jest przeprzecudowna. Timing twizzli z tym otwarciem na akcent kocham, wielbię i szanuję bardzo mocno :00: i ta seria obrotów która kończy taniec jest przeprzecudna. Aż szkoda, że tej samby u nich tam tak mało.
Eduardo Sheeran mnie nie kupił, ale dużo zyskuje prędkością. To jest takie fajne i energiczne, że ma się wrażenie, że w pierwszą sekwencję kroków Francuzi wręcz wlatują.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Seria Grand Prix”