Różne inne mistrzostwa krajowe

Mistrzostwa Rosji, USA, Japonii etc
AllIwant
Posty: 22
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Brzeg

#46

Post autor: AllIwant »

W ameryce łyzwy to przeciętny widz ogląda łyżwy raz na 4 lata.
I zaczyna się teraz z Adamem takie samo "piekiełko" jak z Ashley 4 lata temu. Będzie musiał się wylogować z twittera na jakis czas.
Taki przecietny widz nie rozumie, że kolejnosc w mistrzostwach USA nie decyduje o wyjeździe na IO. Hejtu jest tyle co nie miara
Związek Wprowadzi ltam zasade "body of work" i patrzą na całokształt z dwoch sezonow.
Ale co se pogadają to se pogadają. Wiadomo szkoda tego, który został pominięty i nie jedzie na igrzyska.

Ta decyzja "Mirai - Ashley" 4 lata temu byla absolutnie podważona konkretnymi argumentami i poprawna.
Ta decyzja z Adamem teraz też jest.
Trzeba jeździć dobre zawody cały sezon. Wtedy utwierdzasz związek w pewnosci, ze nie posypiesz się przy olimpijskiej presji i dają ci szansę.


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#47

Post autor: holloko »

Adam zasłużył, ale muszę przyznać, że obsadzenie srebrnego medalisty jako drugiego rezerwowego (za Jasonem, urwał nać) jest megasłabe. To po co w takim razie w ogóle organizować krajowe mistrzostwa? Niech powołaja drużynę wg aktualnego rankingu i tyle.
Ale nie mogli zostawić Vincenta w domu po raz drugi z rzędu, po tym jak w zeszłym roku zamiast niego na MŚ pojechał Jason Brown, który niby wtedy też zasłużył ale ta sytuacja zaczyna przypominać rozdawanie Oscarów.
Tak czy inaczej, Adam :00:
(Przy czym swoje zdanie można mieć, ale nic nie usprawiedliwia tego szamba hejtu. Ugh, dlatego nie lubię sezonów olimpijskich)


Efforts will lie, but will never be in vain.
joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#48

Post autor: joasia »

Oglądałam na razie z USA dziewczyny i macie rację co do Ashley, nilpopisała się, za bardzo osiadła na laurach i wmówiła sobie,ze na pewno medal zdobędzie, a tymczasem lipa.Najbardziej cieszę się, ze dobre występy dała Mirai i Karen.Mirai,pomimo słabych wyników w serii Grand Prix,wydaje się być najlepiej przygotowana fizycznie.Karen ma dla mnie dobrą choreografię i prezentację, ale niestety skoki zawodzą.Chyba powinno jej być z 2 kg mniej, nie wiem,może metabolizm się zmienił,ale i tak ona podobała mi się najbardziej. Bracie się spisała,tak jak już pisałam na punkcie filmu Kopciuszek zwariowałam więc Bradie przemawia do mnie.Tyle pkt by jej nie dali poza USA,ale i tak zasłużyła na zwycięstwo.Szkoda mi Poliny Edmunds,wycofała się, miała dobry sp.W ogóle jest dobrym rosyjsko- amerykańskim połączeniem, a urodę odziedziczyła najpewniej po mamie.


joasia
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#49

Post autor: justyna »

Maddie i Zach właśnie sprawili, że poryczałam się jak głupia przed komputerem


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa narodowe”