Pary Taneczne

Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#16

Post autor: Hortensja »

Link:



"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#17

Post autor: Svietka »

Oglądam tańce na żywo na tvp sport w internecie - bez komentarza ;) i teraz właśnie para turecka sobie jedzie. Czekam na naszych

[ Dodano: 2018-01-20, 13:03 ]
o zaczął się komentarz będzie wesoło ;)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#18

Post autor: yenny »

Ja dzięki Hortensji oglądam na yt, bo jakaś ze mnie sierota, nic co próbuję sama online podłączyć albo "idzie" jak krew z nosa, albo wcale nie działa...
:oops:

[ Dodano: 2018-01-20, 13:07 ]
Teraz byli Anna i Adam, podobają mi się, ale na litość, dlaczego upiór???

[ Dodano: 2018-01-20, 13:08 ]
Są na 3 miejscu obecnie. Ukraińcy i Turcy pojechali lepiej jak na WC, choć jak pisałam wczoraj, odbiór par zupełnie inny.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#19

Post autor: Svietka »

Podobali mi się Francuzi - ta 2 para, rok temu był Elton John teraz Queen - fajne podnoszenia

[ Dodano: 2018-01-20, 13:15 ]
http://sport.tvp.pl/35566443/lyzwiarstw ... tanecznych
link do tvp sport jakby co komentuje P. Sobczyński :D

[ Dodano: 2018-01-20, 13:49 ]
Było dobrze fajne tempo nota techniczna wyższa od Duńczyków


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#20

Post autor: Haley452 »

Natalia i Maks aktualnie 3. taniec dowolny i 2. ocena techniczna. Brawo! ok2

Szkoda, że nie udało się wejść do góry, ale z wyników widać, że mogą spokojnie walczyć i z Duńczykami, i z Hiszpanami. Do 8. miejsca zabrakło ułamków. Dosyć mocno z kolei już odskoczyli Ukraińcom.

W ogóle bardzo dobry występ dzisiaj, postęp od początku sezonu niesamowity. Tak jak zawsze miałam wrażenie, że tempem i płynnością odstawali od reszty z pierwszej dziesiątki, o tyle dzisiaj w ogóle nie było tego widać. Naprawdę mogą być zadowoleni.

A póki co najbardziej mi się podobała para francuska (Queen :00: ) i duńska.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#21

Post autor: Svietka »

Ciągle słyszę Muse...
I wydaje mi się, że PCS Anglików nieco za duże...


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#22

Post autor: Haley452 »

Tak, ja też zdecydowanie mam takie wrażenie. PCS wyższe o 2.5 pkt od Duńczyków? No chyba nie...


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#23

Post autor: Svietka »

Bardzo podobali mi się Katia i Dima, lubię ten ich FD, a podnoszenie po prostej - WOW


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#24

Post autor: yenny »

Mnie najbardziej podobała się dziś 2ga para francuska, Marie i Romain. Queen, ale nie taki oklepany, piękne i oryginalne podnoszeni i w ogóle :25: :13:

Natalia i Maks faktycznie zupełnie inaczej niż do tej pory, jak pojechali w tempie i bez błędów to program zyskuje i nabiera blasku. Bo do tej pory jechali tak strasznie ciężko.
Ale spoczywać na laurach nie mogą, bo inne pary robią postępy, owszem, kilku parom odskoczyli, do kilku się zbliżyli, ale i kilka par się przepycha i ma potencjał, choćby Marie i Roman. W sumie to Natalię i Maksa wyprzedzili Z/G i C/B których rok temu nie było przecież, ale w zeszłym roku byli przed Sarą i Kiriłem, no i byli jeszcze Tobias/Tkaczenko. Więc jak widać jest nad czym pracować, bo nikt nie odpuści. W kazdym razie brawo, bo sam dowolny był 8my.

Co do czołówki, najbardziej dziś podobali mi się Katia i Dima, ten program jest piękny, Aleksandra i Ivan - cóż, lubię ich, a właściwie jego, ona się za nim "ciągnie" na tym lodzie. Szkdoa tych twizzli Anny i Luki, bo może, może... Gabi i Guliame jak zawsze pięknie, niestety nie widziałam w tym tańcu aż takiego błysku by był to WR, na GPF pojechali lepiej.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#25

Post autor: justyna »

I rotacyjne też <3


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#26

Post autor: Dżameli »

Brawo Natalia i Maks :10: Przyjemnie się na nich patrzyło, zgadzam się z tym, że widać postęp od początku sezonu, trochę przeszkadza mi że muzyka jest pocięta z tylu kawałków, ale odbiór bardzo dobry, miałam wrażenie że dobrze się bawią w trakcie jazdy i ja się dobrze bawiłam razem z nimi :)

Konkurs Muse... Zagorski/Guerreiro mi się w ogóle nie podobali, ona się cały czas szczerzyła i cieszyła a takie emocje mi nie pasuję do tych utworów Muse... Może jestem uprzedzona do rosyjskich zawodników po tym, co się stało w parach sportowych (#hejt), ale ich Muse nie było fajne. Natomiast Włosi pojechali fantastycznie i chyba po raz pierwszy tak bardzo mi się podobali. Ale że serduszko moje bije do Coomes/Buckland no to jednak ich program jest mi najbliższy ^^ (mimo że go powtarzają). No i to podnoszenie po prostej :00: Początek podobny do podnoszenia V/M ale nie takie wulgarne hehe.

Z pary Stepanova/Bukin podobał mi się on :P a ona ładnie mu komponuje.


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#27

Post autor: blue cat »

Gratulacje dla Natalii i Maksa, bo wygląda na to że po ciężkim początku sezonu, operacji Maksa i pechowym wypadku Natalii w końcu wychodzą na prostą. Trochę paradoks, bo w stosunku do zeszłorocznych ME wynik poprawili o 8 punktów, a spadli o 2 miejsca (chociaż w dowolnym byli na 8)- no ale to pokazuje, jak rośnie poziom i konkurencja w tańcach. A nie mówiłam, że B/S wcisną się na podium? :P Szkoda, że kosztem Włochów, którzy niestety im to ułatwili. No ale niech mają, bo pojechali wczoraj dobrze. Z/G lubię ale niestety uważam, że w obu programach dali im więcej punktów, niż zasługiwali.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Mistrzostwa Europy 2018”