Rosja wykluczona z IO

blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#46

Post autor: blue cat »

Jeżeli IOC rzeczywiście podejmuje decyzje na podstawie "podejrzenia", bez udowodnienia, to jako prawnika krew mnie zalewa. Bukin dziwi mnie tym bardziej, że on przecież nawet nie był w Soczi.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#47

Post autor: justyna »

Myślę, że podadzą powody wraz z publikacją listy 28. Istnieje szansa, że Wania po prostu wpadł na ME, chociaż Jeremie mówił, że kontroli dopingowej na oczy nie widział.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#48

Post autor: yenny »

Coraz gorzej to wysztsko wygląda, tak się cieszyłam na sezon olimpijski i wszystko szlag trafia... :28:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#49

Post autor: justyna »

Dun dun dun. Podobno Katia i Dima też nie dostaną zaproszenia (nie jestem zaskoczona), ale ciekawam co teraz RusFed zrobi. Tiff i John są gotowi, ale nie maja wybranych zastępców. Jeśli Nikita nie jest zdrowy to co? Betina i Sergiej?


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#50

Post autor: blue cat »

No to z takim teamem (nie ujmując oczywiście nikomu) Rosjanie mogą raczej zapomnieć o powtórce drużynowego złota sprzed 4 lat. Bez najlepszych par tanecznych, bez bardzo dobrej pary sportowej, choćby dziewczyny Eteri na rzęsach stanęły, będzie bardzo ciężko. Stawiam na Kanadę.


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#51

Post autor: holloko »

http://tass.ru/sport/4904869

Potwierdzone - Ksenia i Fedor nie jadą na zgrupowanie przedolimpijskie w Japonii; zostają w domu by dojść do siebie i przygotowywać się do MŚ.

Nieoficjalnie gdzieś wyczytałam, że Katia i Dima zostali zaproszeni, tak samo jak cała reszta rosyjskiej ekipy poza Bukinem, a rezerwowi Z/G i A/R nadal czekają czy mają się pakować czy nie. Ale czekajmy na potwierdzenie.

A, generalnie Rosja powołała tylko po jednym rezerwowym z każdej dyscypliny - A/R, Z/G, Samarin, Konstantinowa, wszyscy zostali zaakceptowani przez MKOl - więc w razie w nie mogą na ostatnią chwilę dokoptować nikogo poza tym. Czyli jeżeli i Bobrowa, i Bukin są jednak wykluczeni (tfu tfu tfu) to w tańcach wystąpią tylko Z/G


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#52

Post autor: joasia »

To może w tym wszystkim będzie szansa na występ Kristiny i Aleksieja na olimpiadzie?I to będzie najlepszy news,bo szczerze,to jak sama trenerka mówi że w parze jest źle od psychologicznej strony,to coś musi być naprawdę.Szkoda mi Ksenii i Fiodora.
Jak jeszcze mogę wytłumaczyć sobie pokrętnie,że ma to związek z podejrzeniem o doping Ksenii,tak brak zaproszenia dla Iwana Burkina to czerwona kartka dla rosyjskich tańców na najnowsze 4lecie,bo ta para po olimpiadzie będzie póki co rosyjskim numerem 1.Także polityka rządzi,ciekawe,może ktoś z dobrych reżyserów weźmie się za film,wyszedł by z tego dreszczowiec na miarę Ghostwritera z Ewanem Mcgregorem i wreszcie byśmy się dowiedzieli o co tak naprawdę chodzi.


joasia
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#53

Post autor: justyna »

Tiffani mi napisała, ze oni jeszcze nie wiedzą co z nimi.


joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#54

Post autor: joasia »

https://rsport.ria.ru/winter2018_figure ... 84009.html

Pod tym linkiem jest informacja potwierdzająca, że na olimpiadę nie jedzie Fiodor z Ksenią i Stepanowa i Bukin. Zamiast nich do kadry weszli Kristina z Aleksiej oraz Tiffani i Dżonatan.Miejmy nadzieję, że się stawią, życzę im powodzenia!! Teraz kadra Rosji jest na sborach w Japonii. Pewnie ci, którzy dołączą do kadry olimpijskiej teraz, dołączą do swoich kolegów już w Korei. Zawody już tuż tuż.

Niestety, w drużynowym konkursie nie wystąpi Yuzuru Hanyu.


joasia
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#55

Post autor: yenny »

A wiadomo coś o Iwanie? Dlaczego jest wykluczony? :(


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#56

Post autor: joasia »

Oficjalny powód, brak zaproszenia i tyle. Nie ma wejścia na imprezę. W końcu Ksenii też nikt na dopingu nie złapał.


joasia
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#57

Post autor: justyna »

No Ksenię na dopingu to złapali
Została wymieniona w raporcie McLarena po wszystkim, tylko nie po nazwisku.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie 2018”