Odejścia na emeryturę, rozstania i zmiany partnerów, tremeró

blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#31

Post autor: blue cat »

Ja bym jeszcze mimo wszystko chciała zobaczyć wielki powrót Gracie i mam cichą nadzieję, że tak będzie, bo na razie żadna deklaracja o końcu kariery nie padła. Ale nawet jak zdecyduje się zostać jednak trenerką, to będę kibicować jej podopiecznym.


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#32

Post autor: mavie »

Ksenia Stolbova zamieściła dzisiaj swoje zdjęcie z nogą w gipsie, dla niej ten sezon już się skończył. W trakcie Olimpiady gruchnęła wiadomość o jej odejściu z rywalizacji amatorskiej po tym sezonie. Ksenia i Fiodor podobno zaprzeczyli tym pogłoskom.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#33

Post autor: yenny »

Zobaczymy, ja bym ich z chęcią jeszcze pooglądała.
Tessa i Scott chyba już ostatecznie się żegnają, po Soczi mówili, że na razie zawieszają, zobaczą, teraz już raczej deklaracje o koncu kariery są. W końcu ich celem były 2 olimpijskie złota i to się spełniło.
Chyba Megan i Erick nie jadą już na MŚ.
Wiecie może czy Aliona coś postanowiła?


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Mati
Posty: 34
Rejestracja: 7 lat temu

#34

Post autor: Mati »

yenny pisze:Chyba Megan i Erick nie jadą już na MŚ.
Nie nie jadą, zastąpią ich Liubov i Dylan, a za Patricka Chana który zakończył karierę do Mediolanu poleci Nam Nguyen.


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#35

Post autor: holloko »

Ksenia :beksa: Czy można mieć większego pecha niż oni mają? :beksa:

Jeśli chodzi o to kto jedzie lub nie jedzie na MŚ:
- Javi nie jedzie, zamiast niego Javier Raya
- V/M nie jadą, zamiast nich Soucisse/Firus
- Nam Nguyen za Patricka, jak wyżej podano :)
- Yuzuru raczej nie jedzie, bo nadal ma kontuzję i tym razem chce ją wyleczyć ;)
- Wakaba jedzie zamiast Kaori, ale takie były plany JSF
- Smart/Diaz jadą zamiast H/K ale to też było wiadomo
- mam trochę wątpliwości czy B/S już nie zakończyli kariery
- widziałam gdzieś plotki, że I/M nie wiadomo czy pojadą

MŚ będzie pożegnalnym występem Capellini/Lanotte i wieść niesie, że również Kostner.


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#36

Post autor: yenny »

Włosi lepszego miejsca na pożegnanie nie mogli sobie wymarzyć. Przed własną publicznością.
Cieszę się, że jedzie Wakaba.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#37

Post autor: blue cat »

A wiecie może co z WeaPo? I z Ashley Wagner? Jakieś decyzje zapadły?


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#38

Post autor: holloko »

Weaver/Poje raczej na MŚ jadą, tzn. nie ma żadnych wieści na razie żeby mieli nie jechać ;)
Ashley jest pierwszą rezerwową, więc może pojechać jeżeli Bradie, Mirai lub Karen zrezygnują. Pytanie, czy jest gotowa, bo ostatnio chyba mało zajmuje się łyżwiarstwem.

Podobno Weaver/Poje rozważali dociągnięcie do MŚ w Montrealu w 2020, a Ashley generalnie zaprzeczała że to jest jej ostatni sezon - ale żadnych bardziej lub mniej oficjalnych informacji na ten temat ostatnio nie widziałam.


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#39

Post autor: Haley452 »

Aliona i Bruno planują jechać na MŚ, przynajmniej zgodnie z tym wywiadem:


W sumie nic dziwnego, złota MŚ jeszcze nie mają. Powiedziała, że pojadą, a później zobaczą co dalej.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#40

Post autor: kasik8222 »

Ashley, pomimo wielu różnych pozasportowych aktywności, nie wygląda na taką, która myśli o końcu kariery. Gracie odpadła, a inne dziewczyny się na igrzyskach nie popisały, więc pewnie tu widzi swoją szansę. Generalnie nie lubię MŚ w roku olimpijskim. Wszyscy jadą "na oparach". Pamiętam Yagudina w 2002 roku, chciał być pierwszym, który w jednym sezonie zgarnie złoto ME, IO i MŚ. Moja mama powiedziała wtedy po jego występie na MŚ: "To jest niby ten sam program, a jednak nie ten sam" (chociaż czysto pojechany).


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#41

Post autor: blue cat »

Ja mam trochę mieszane uczucia co do MŚ po igrzyskach, bo z jednej strony wielu zawodników z czołówki sobie odpuszcza, ale z drugiej w ich miejsce mogą wejść ci, którzy normalnie raczej by nie wywalczyli miejsca na MŚ w swoim kraju. Po cichu liczę, że może któraś z Rosjanek się wycofa, bo bardzo chciałabym zobaczyć Stasię Konstantinovą albo Polinę Tsurską. No i fajnie byłoby, gdyby pojechała Ashley, dała czadu z "La La Landem" i udowodniła, że chce walczyć dalej.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#42

Post autor: Haley452 »

Tak, ja też chętnie bym zobaczyła Ashley zamiast którejś z Amerykanek, ale nie sądzę, żeby odpuściły.

Konstantinovą to chcę na MŚ tylko po to, żeby na MŚJ mogła pojechać Gubanova :P generalnie mam niesmak co do tej zawodniczki, któremu ona sama niestety nie jest winna, ale jeśli federacja jednocześnie ciśnie dziewczynę jako nie wiadomo jakie objawienie, a z drugiej strony do 18 roku życia trzyma ją w juniorach, to coś niestety tutaj jest nie tak. Zaraz się okaże, że Kostornaia przejdzie do seniorów szybciej niż ona :roll:

Chociaż nie ukrywam, że jest ciekawszą zawodniczką niż np. Sotskova. Ale w sumie wątpię, żeby któraś z Rosjanek zrezygnowała z MŚ, chyba, że Żenii się odnowi kontuzja.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#43

Post autor: holloko »

Konstantinovą to chcę na MŚ tylko po to, żeby na MŚJ mogła pojechać Gubanova
Popieram! :) W ogóle rozumiem parcia RusFedu na Stasię - znaczy, lubię ją, ale skuteczność skoków ma prawie żadną. Natomiast to jak uwalają Gubanowa... aż przykro.

Z bardzo ważnych wiadomości: Emmi Peltonen nie jedzie na MŚ, zamiast niej wysyłają Vivekę Lindfors.


Efforts will lie, but will never be in vain.
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#44

Post autor: blue cat »

A ja lubię i Stasię, i Gubanovą, więc najlepiej by było, gdyby pojechały obie :)


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#45

Post autor: holloko »

Han Yan zakończył karierę. :beksa:

Taki niespełniony talent ... i do tego nie zdążyłam go zobaczyć na żywo :beksa:


Efforts will lie, but will never be in vain.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólna dyskusja”