Pary sportowe

Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#16

Post autor: Haley452 »

justyna pisze:Tak się zastanawiam czy rzucanie się na poczwórnego twista którego wcześniej nigdy nie wykonywali jest mądre
Nie mają teraz nic do stracenia, więc mogą się rzucać do woli.
Gdyby np. prowadzili po SP to jasne, że to byłoby niemądre. Ale w tej sytuacji?

Widziałam na Golden Skate że Bruno podobno powiedział, że nie chce, żeby Aliona wróciła do domu z kolejnym brązem. Więc stawiają wszystko na jedną kartę.

Tak jak mówiłam, nie sądzę, żeby to się udało, Aliona ma problemy żeby ustać potrójne ostatnio, a co dopiero aksel czy quad. Ale determinację i wolę walki ma imponującą.
Naprawdę mnie kusi, żeby to obejrzeć na żywo, ale nie wiem czy mam tyle samozaparcia.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#17

Post autor: kasik8222 »

Para z Korei Północnej jest naprawdę dobra. Ich fani na trybunach...No cóż, człowiek jest przyzwyczajony do czegoś innego. Dziwnie się patrzy na taki doping. Jak sobie pomyślę, że całe ich życie i kariera zależą od fochów władzy, a spróbuj nie spełnić oczekiwań to... Masakra.


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#18

Post autor: holloko »

Wyczytałam, że grupa kibicująca Koreańczykom z północy to zespół cheerleaderek. Nie żeby to wiele zmieniało, ale przynajmniej tłumaczy ich "spontaniczność"


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#19

Post autor: yenny »

Powiem tak, jestem niepoprawną optymistką i wierzę w złoto dla Aliony ;) Tzn. nie żartuję, zyczę jej tego z całego serca, mam nadzieję, że w dowolnym uda im się wszystko w 150%. Cuda się zdarzają. W końcu nie trak dawno pukałam się w czoło, jak wróciła z Brunem do rywalizacji.
Niemniej aż mnie ciarki przechodza jak pomyślę co się będzie działo...
A godziny... :19:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#20

Post autor: justyna »

Najbardziej przerażająće jeśli chodzi o koreańczyków to jest to, że Jackie Wong pisał że one zaraz po występie ich pary opuściły trybuny równym rządkiem. Zarywam nockę licząc na kolejne wspaniałe zawody i jednak trzymając kciuki za Alionę i Bruna.

[ Dodano: 2018-02-15, 03:11 ]
justyna pisze:Najbardziej przerażająće jeśli chodzi o koreańczyków to jest to, że Jackie Wong pisał że one zaraz po występie ich pary opuściły trybuny równym rządkiem. Zarywam nockę licząc na kolejne wspaniałe zawody i jednak trzymając kciuki za Alionę i Bruna.
Update
Planowany program Aliony i Bruno zmieniony do normalnej wersji z 3F i 3S i potrójnym twistem

[ Dodano: 2018-02-15, 05:29 ]
Przerywamy program by nadać ważny komunikat
Aliona Savchenko Mistrzynią Olimpijską!!!
Popłakłam się po tym jak padli na lód na koniec


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2402
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#21

Post autor: yenny »

:32: :faje: :00:
Strasznie, strasznie się cieszę. Aliona ma to na co zasługiwała, jejku, co tez musi się teraz w jej głowie kotłować. Nic nie oglądałam, tylko czytam, wynik super, więc pewnie dobrze pojechali.
Mam nadzieję, ze dziś w końcu nadrobię i sp, bo nie wszystko oglądałam i oczywiście fp.
Ale mam dzień :lol: a co mówić o Alionce :) No i Bruno, chłopak się sprężył w najważniejszym momencie ok2
Więcej napiszę, ale jak obejrzę, ale tak się cieszę, no i mój optymizm nie zawiódł ;)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#22

Post autor: kasik8222 »

http://fsnews.ru/page-al-og2018_pairs_fs.html
Nie byłam wielką zwolenniczką złota dla Bruno, ale ta historia to jest materiał na film. Jak sobie przypomnę ich pierwszy FP albo buńczuczne zapowiedzi Aljony, że zdobędą złoto... Szkoda mi jedynie, że teraz wiele osiągnięć Robina pójdzie trochę w zapomnienie.


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#23

Post autor: holloko »

Jej. Aliona. :33:

D/R z medalem olimpijskim!

Żółte kropki poza podium :32: :32:
(podwójnie szkoda mi Robina ale w tym wypadku sorry, za to że do tej szkarady dopuścił sam na siebie ściągnął ten los)

Nie powiem, pary wysoko zawiesiły poprzeczkę


Efforts will lie, but will never be in vain.
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#24

Post autor: blue cat »

Yes, yes, yes!!! :00: :25: Niestety nie widziałam na żywo ale i tak będę to długo pamiętać. Tak krótko razem, nikt chyba nie wierzył, że to się uda, wszyscy uważali, że Aliona powinna dać sobie spokój po Soczi. A tak swoją drogą, to wie ktoś, co teraz z nimi? Bo z jednej strony fajnie jest odejść, będąc na szczycie, ale z drugiej chcę ich jeszcze oglądać. Aliona jest legendą ale z każdym rokiem nie jest niestety młodsza.


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#25

Post autor: holloko »

To może filmik motywacyjny w ten piękny czwartkowy poranek:ME styczeń 2014
Z cyklu "znajdź dziesięć różnic"


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#26

Post autor: Haley452 »

Właśnie obejrzałam ostatnią grupę... i ryczę. Normalnie ryczę. Jeszcze nigdy się tak nie popłakałam oglądając łyżwiarstwo.

JEJU KOCHANY ONI TO ZROBILI!!!! ALIONA W KOŃCU MA SWOJE OLIMPIJSKIE ZŁOTO!
:06: :32: :25: :00:

Ok, rywale pomogli, ale... no nie mogę się pozbierać. Nadal nie wierzę, że to się stało. Historia jak z bajki, słowo daję.

BRAWO ALIONA, BRAWO BRUNO! ZASŁUŻYLIŚCIE NA TO!!! :25:


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

Brawo Aliona! Brawo Bruno!

#27

Post autor: tatianalarina »

Pierwsze, co zrobiłam rano, to sprawdziłam komórkę, czy Aliona jeszcze żyje, i aż kwiknęłam z radości. Brawo dla niej, brawo dla Brunona. Wielki hejt dla Eurosportu, ja wiem, że taka uroda tej stacji, ale jak się zapowiada powtórkę łyżwiarstwa o 10 rano i zamiast tego daje biatlon kobiet, nosz urwał nać... Nie każdy może wziąć urlop z pracy na czas igrzysk. A ta rosyjska strona chyba przeciążona dzisiaj, bo nic mi się nie odtwarza.


Mati
Posty: 34
Rejestracja: 7 lat temu

#28

Post autor: Mati »

W końcu wygrało łyżwiarstwo figurowe a nie kaprys sędziów, gratulacje dla zwycięzców.


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#29

Post autor: holloko »

Wieści z konferencji prasowej: S/H i S/M planują udział w MŚ. D/R kończą karierę.


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

#30

Post autor: Hortensja »

yenny pisze:Aliona ma to na co zasługiwała, jejku, co tez musi się teraz w jej głowie kotłować.
Kotluje to sie w mojej glowie- trzeba przewietrzyc swoje filozofie zyciowe. 4 lata temu wszyscy wyzywali Alione od wariatek jak oglosila ze bedzie kontynuowac, zeby zdobyc zloto i prosze jaka koncowka. Serio, trzeba wierzyc ze sie cos osiagnie i nad tym pracowac.

W sumie podium jakiego chcialam (przy nieobecnosci S/K). Nie jestem fanka jazdy D/R, ale jestem fanka ich pracy i ambicji. No i lubie ten program :)

Zal mi T/M, no ale nie wytrzymali nerwow. A Candyman nie pomogl. Ale oni maja dobra baze, jak zaczna podejmowac dobre wybory to jeszcze duzo moga osiagnac.

[ Dodano: 2018-02-15, 12:09 ]
Aha, no i niesamowicie mnie cieszy 6 miejsce i tak dobre programy M/H. Nie do konca lubie ten ich "cyrkowy" styl (mysle ze z "Amarcordu" mozna bylo wycisnac wiecej), ale kurcze doceniam, ze tak sie zebrali i pojechali 3 czyste programy.

No i M-T/M- piekny maja ten program i tez tak dobrze pojechali. W ogole kanadyjskie pary swietnie wystapily!


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie 2018”