Soliści

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#16

Post autor: yenny »

Lubię sp Kolyady, ale tego programu nie zaliczy do udanych.
Świetnie zaprezentował się Shoma w tym programie podoba mi się, jak fajnie choreografia trafia w muzykę - skoki i piruety świetnie zsynchronizowane z muzyką. Jak jedzie bezblędnie i nie ma opóźnień to jest super.
Javi też dał z siebie wszystko i bardzo mnie to cieszy w końcu to chłopak z UE :-) Prawie krajan ;)
I Boyang dał czadu, w programie było ciut więcej niż tylko skoki.

A, tak, zapmiałam o Michale, super, że i on nieźle pojechał.
Brak Denisa to mały szok, ale bywa i tak. Niestety. Yan jeździ bardzo nierówno, albo super, albo zawala i teraz niestety zawalił.
W ogóle poziom wysoki i oby tak dalej. A, i podobał mi się doping publiczności, wszystkich oklaskiwano i wszystkim kibicowano.
Last edited by yenny 6 lat temu, edited 1 time in total.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#17

Post autor: holloko »

Ogólnie polecam Eurosport Playera - trzeba się szarpnąć na kasę ale w skali roku nie wychodzi dużo a jakość, dostępność i wygoda nieporównywalne ze streamami i blokowanym youtubem. I można wyłączyć komentarze!
(Nie, nie płacą mi za reklamę :P )
(Ale jak ktoś z Eurosportu to czyta i chce mi coś odpalić... :mrgreen: )

[ Dodano: 2018-02-16, 20:24 ]
Denis Ten zakończył karierę ;( ;( :beksa: :beksa:


Efforts will lie, but will never be in vain.
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#18

Post autor: justyna »

Pakiet IPLI ze wszystkimi kanałami sportowymi to tylko 20 złoty. Zainwestowałam i się cieszę. Ola Szutenberg wyrabia się z każdym dniem, a Mariusza Siudka jako komentatora pomimo lekkich błędów językowych słucha się naprawdę dobrze.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#19

Post autor: yenny »

A więc Yuzu mistrzem olimpijskim! :06: Nie wiem co się działo dokładnie bo dopiero zacznę oglądać, przeglądam wyniki i oczy wyłażą mi z orbit. W dowolnym wygrał Natan mając 127 w TES! To jakiś kosmos. Wczoraj zawalił wszystko co mógł, dziś zapewne udało się wszystko. Kolejny przykład, że jak się chce to mozna, no i na 5te miejsce awansował. Drugi jest Shoma, trzeci Javi. Dima spadł, w fp był dopiero 13! Michał tez słabiutko pojechał. W dowolnym dopiero 18ty!
Nieci awansowali Paul Fentz i Matteo. Patrick dopiero 9ty. Oj, jest co oglądać :shock:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
iselinka
Posty: 36
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#20

Post autor: iselinka »

Jestem dumna z Yuzu. Pierwszy raz tak cieszył się z programu, który nie był czysty w 100%, więc widać, ile go to kosztowało. Wspaniały mistrz ok2

Javi był mocno rozczarowany, ale ja cieszę się, że został na podium, bo zasłużył na ten medal. Do tej pory nie mogłam polubić się z jego programem dowolnym, ale dzisiaj mnie do siebie przekonał. Szkoda błędów.

Shoma cały sezon drugi :).

Natan dał czadu, z takim dowolnym mógłby wygrać złoto, ale nie ma co gdybać - liczą się dwa programy. Nie jestem fanką tego, jak jeździ, ale najwyższa nota techniczna w historii imponuje. Mam nadzieję, że w kolejnych sezonach uda mu się posklejać programy do kupy i zdobyć medal na dużej imprezie.


justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#21

Post autor: justyna »

Mówcie co chcecie, ja tam się cieszę, że Yuzu wybrał Seimei na obronę złota, bo ten program jest po prostu perfekcyjny.
Trochę się czuję jakby Javiego wyśmigali ze srebra, ale tak czy tak super podium :D
Biedny Dima :( Tak się zestresował, że zaczął program od wpadnięcia w bandę a potem było już tylko gorzej. Pracuj na 2022 dzieciaku, będziesz jeszcze wielki. Byłam na tyle leniwa, żeby wstać na końcówkę przedostatniej grupy, więc nie widziałam przejazdu Nathana, ale taką walkę po zawalonym krótkim bardzo mocno szanuję.


iselinka
Posty: 36
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#22

Post autor: iselinka »

justyna pisze:Mówcie co chcecie, ja tam się cieszę, że Yuzu wybrał Seimei na obronę złota, bo ten program jest po prostu perfekcyjny.
Kocham ten program najbardziej na świecie i zgadzam się w stu procentach, że świetnie pasuje do złotego medalu :).

Jeszcze muszę się podzielić:



Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#23

Post autor: yenny »

Ja też się cieszę :lol: bo uwielbiam "Juzia".
Niestety link z fsrus akurat na nim się wiesza :-x Ale nic to. Obejrzałam Natana, Javiego i Shomę.
Wynik Natana imponuje, ale po obejrzeniu programu już nie tak bardzo. Chwilami miałam wrazenie, jakby jechał by odhaczyć kolejny skok. TES ogromne, a reszta - do poprawy.
Shoma ok, z błędami, walczył dzielenie - a ja bym postawiła Javiego wyżej. Różnica w odbiorze programów ogromna. Choć nie kocham tego programu Javiego, to Turandota bije na głowę.

[ Dodano: 2018-02-17, 07:02 ]
Jak się złoci medalisci z Tatianą nie wyściskają to złoto niepełne :roll:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#24

Post autor: handomi »

Hanyu ujawnił podczas konferencji, że jego kontuzja nie jest wyleczona


Mam nadzieję, że to nie zakończy przedwcześnie jego kariery


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#25

Post autor: blue cat »

Niestety nie widziałam na żywo, muszę nadrobić bo widzę że warto. Muszę przyznać, że nie wierzyłam nie tylko w złoto dla Yuzu, ale w ogóle w medal, bo ostatnie wieści na temat jego zdrowia były niepokojące. Ale gratulacje wielkie, bo naprawdę pokazał pazur. No i bardzo się cieszę z medalu Shomy. Nathan walczył dzielnie, ale niestety to nie wystarczyło. Ta epopeja Nathana przypomina mi historię Mao z Soczi- w krótkim szesnasta, w dowolnym odpaliła petardę, ale niestety obeszła się smakiem. Po wynikach widzę, że Moris zaliczył jakąś kompletną katastrofę, już sobie wyobrażam minę Eteri i nawet nie wiem, czy chcę to widzieć.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#26

Post autor: yenny »

Ja zaraz właśnie Morisa będę oglądać. Dopiero siadałam i odtwarzam nagranie z tv i rżę z komentarzy Przemysława Babiarza - hitem dla mnie jest to - wjeżdża na lód Paul Fentz, ma jechać do Gry o tron, a 1 komentator mówi "pojedzie do gry o tron", na co pan Babiarz wali "taka japońska wersja Makbeta" myślałam że opluję tv z radości :mrgreen: :lol: :mrgreen:
A już jego komenty o czerwonych światełkach i żółtych koralikach czy o 10% do skoków w drugiej części programu.... :x


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#27

Post autor: Kathiea »

Czy Poice przeżyła dzisiejszą noc? :mrgreen:

Jestem bardzo szczęśliwa z powodu Yuzuru i Javiego :sss: Trochę mniej szczęśliwa z powodu reszty moich ulubieńców, ale cóż. Nie można mieć wszystkiego w tym sporcie. Gratulacje też dla Nathana za pozbieranie się po programie krótkim, to się nazywa powrót!


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#28

Post autor: yenny »

Obejrzałam.
I kilka luźnych uwag o tych co lubię lub nie ;)
Matteo pojechał bardzo, bardzo spięty. Też odhaczał po kolei elementy, nie pokazał nawet połowy swojego uroku. Niemniej jak na swoje umiejętności całkiem przyzwoity wynik na pierwszej tak dużej imprezie. I oby było tylko lepiej.
Paul im dłużej jechał tym więcej pary tracił, jakby kondycji brakło.
No i potem Yan, Moris, katastrofalne katastrofy.

Brawo Kamil (zerkam na skoki) Punktami, ale co mi tam. Niech mu będzie ;)

[ Dodano: 2018-02-17, 14:34 ]
Były też programy nie najgorsze, ale i nie powalające - jak Misha, Keji, Adam, czy Patrick. Nawet z upadkami czy innymi błędami przyjemnie było popatrzeć, podobał mi się też Junhwan, widać rękę Orsera.

Obejrzałam jeszcze raz Nathana i znow program nie porwał. Błąd błędem, ale w tym programie nie było czuć Natana. Ot, jeździł sobie. Wielki kontrast w porównaniu do programu Yuzu, który też miał błędy, ale jak jechał. Szczerze - lepiej mi się oglądało Patricka z upadkami, niż Nathana. W programie PAtricka czuć Patricka. Nathana - jak wyżej pisałam - nie czułam. Ok, moe chciał się skupić na tym by zmazać "winę" z sp, ale mimo wszystko - nie porywał, choć oczywiście wielki ukłon za pokazanie pazura.
Szkoda trochę Boyanga, bo pokazał się bardzo dobrej strony, ale podium to tylko 3 miejsca. Dalej uważam, że można by dać punkt więcej Javiemu w PCS, i nie zniekształciłoby to wyników gdyby zdobył srebro, no ale jest jak jest. W każdym razie kolejny finał na poziomie, bez większych kontrowersji i oby tak dalej było.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#29

Post autor: tatianalarina »

holloko pisze: [ Dodano: 2018-02-16, 20:24 ]
Denis Ten zakończył karierę ;( ;( :beksa: :beksa:
Smutna wiadomość. Kiedy debiutował w Vancouver, myślałam, że oglądam następnego mistrza. Nie żeby dwa medale WM i jeden olimpijski to było coś do pogardzenia (ile dalibyśmy za reprezentanta Polski z takimi osiągnięciami?), ale pozostaje niedosyt.


handomi
Posty: 333
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#30

Post autor: handomi »

yenny pisze: Szkoda trochę Boyanga, bo pokazał się bardzo dobrej strony, ale podium to tylko 3 miejsca. Dalej uważam, że można by dać punkt więcej Javiemu w PCS, i nie zniekształciłoby to wyników gdyby zdobył srebro, no ale jest jak jest. W każdym razie kolejny finał na poziomie, bez większych kontrowersji i oby tak dalej było.
Javier nie przegrał srebra przez PCS tylko przez błąd kontrolera technicznego, który ocenił poczwórnego loopa Shomy jako dokręconego podczas gdy na powtóce widać, że tam powinien być conajmniej <, a uczciwie <<


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie 2018”