Tańce

Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#31

Post autor: yenny »

Super, że Natalia i Maks bardzo dobrze pojechali, pomiędzy nimi i Rosjanami i Hiszpanami ułamki punktów różnicy. Dobrze, ze idą do przodu i przyciężka jazda z początku sezonu idzie w niebyt.
nie mogę się doczekać jak zacznę oglądać, ech, godizny transmisji to masakra, dziś ledwo po 4tej do pracy wstałam, a co mówić jakbym jeszcze miała wstać wcześniej :tired: kocham łyżwy, ale i spanie ;)
Last edited by yenny 6 lat temu, edited 1 time in total.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#32

Post autor: ivi »

Czy ktoś ma link do programu Natalii i Maksa?


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#33

Post autor: Dżameli »

ivi pisze:Czy ktoś ma link do programu Natalii i Maksa?
na stronie Eurosportu na FB można zobaczyć :) Link do SP :)


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#34

Post autor: ivi »

Dzięki, znalazłam. Naprawdę dobry występ Polaków, trzymam kciuki za dowolny.

Obejrzałam relację z tańca krótkiego w BBC, gdzie w studiu komentowała Jayne Torvill. Powiedziała dokładnie o V/M to co ja o nich myślę. Są wspaniałymi łyżwiarzami, mają niesamowitą "unison" (jak my to tłumaczymy to słowo na polski? jedność?) ale "overperform" (i znowu nie mogę znaleźć polskiego słowa). Są nieco za agresywni i gdyby stonowali z tym nieco, ich jazda absolutnie nic na tym nie straciłaby a wręcz przeciwnie. Oczywiście dodała, że absolutnie zasłużyli na wygraną w tańcu krótkim.

Strasznie mi było dzisiaj szkoda Francuzów. Taki pech w najważniejszych zawodach ich kariery. Ale i tak pokazali klasę w takiej sytuacji. Liczę ne świetny występ w programie dowolnym. Walka o złoto będzie zażarta, zresztą tak jak i o brąz.


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#35

Post autor: Kathiea »

Haley452 pisze:Jeśli chodzi o SD, to Tessy i Scotta jest przesadzone, a Gabi i Guillame'a mdłe.
O, właśnie tak! Nie mogłam się patrzeć na Tessę, bo było właśnie wszystko tak przesadzone. To mi się zazwyczaj kojarzyło z parami rosyjskimi, ale sędziom się to podobało. Gabi w ogóle nie do końca była sobą :( Zgadzam się z Justyną, dla mnie jest bohaterką, poradziła sobie z sytuacją najlepiej jak się dało. Ale tak, ich taniec jest trochę mdławy. Za to nie mam żadnych wątpliwości, który taniec dowolny wolę: francuski! Czekam na nowy rekord, nawet jeśli łącznie przegrają z Kanadyjczykami, to przynajmniej Kanadyjczycy wciąż nie będą ich w stanie pobić w dowolnym, tak jak na MŚ :)


Awatar użytkownika
mavie
Posty: 242
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#36

Post autor: mavie »

Gabi ma na ogół takie ładne stroje, a ta sukienka z SD od początku mi się nie podoba i do tego taka wpadka. Strasznie mi jej szkoda, najważniejszy występ w życiu i będzie na długo zapamiętany nie z tego powodu co powinien.
Tessa i Scot byli w swoim żywiole, ale przyznam, że dzisiaj mnie nie porwali. O dziwo wszystko może się jeszcze wydążyć, zarówno walka o złoto jak i o brąz będzie bardzo zacięta. Moi ulubieńcy Weaver i Poje nisko, za to Kaliszki w coraz lepszej formie i to akurat najbardziej mnie cieszy.


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#37

Post autor: Dżameli »

Czy wiecie gdzie można obejrzeć taniec krótki? Eurosport usunął całą transmisję z Playera :-/ "ze względu na ochronę prywatności". Help :23:


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#38

Post autor: kasik8222 »

Taka uwaga ogólna. Denerwuje mnie, że w polskich mediach, jak już coś się pojawi o łyżwiarstwie to zawsze jest to coś w stylu: A tej było widać majtki, a tej kawałek piersi, a Korpii taka piękna, a Annissina wrzuciła do internetu film z porodówki". Noż kurde...Na tej podstawie kibic rzucający okiem na tę dyscyplinę raz na 4 lata wyrabia sobie zdanie. Jakby kogoś interesowało to materiał o Kaliszkach z DDTVN (drugi film, ten niżej)
https://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/ ... 51034.html i sorry, że może nie w tej zakładce co trzeba, ale może więcej osób obejrzy


landka
Posty: 1
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#39

Post autor: landka »

Dżameli pisze:Czy wiecie gdzie można obejrzeć taniec krótki? Eurosport usunął całą transmisję z Playera :-/ "ze względu na ochronę prywatności". Help :23:
tutaj: http://sport.tvp.pl/igrzyska/35828447/p ... ram-krotki


Awatar użytkownika
Dżameli
Posty: 125
Rejestracja: 8 lat temu
Lokalizacja: Warszawa

#40

Post autor: Dżameli »

landka pisze:
Dżameli pisze:Czy wiecie gdzie można obejrzeć taniec krótki? Eurosport usunął całą transmisję z Playera :-/ "ze względu na ochronę prywatności". Help :23:
tutaj: http://sport.tvp.pl/igrzyska/35828447/p ... ram-krotki
Ooo dziękuję! :) nie pomyślałam o TVP!


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#41

Post autor: Haley452 »

Dopiero teraz nadrobiłam taniec krótki.

Jejku, ale mi żal Francuzów, taki pech! W dodatku na samym początku programu, wyobrażam sobie, że Gabi pewnie przez cały program jechała mając z tyłu głowy myśl, że za chwilę pierś jej wyskoczy na wierzch... no i niestety mimo szczerych starań, to było widać. Dlatego przepraszam, ale ich wyższe PCS od Tessy i Scotta to jakiś żart. Przerysowany styl Kanadyjczyków nie musi wszystkim odpowiadać (mi zresztą też nie), ale Francuzi ewidentnie nie byli sobą (i nic dziwnego).

Natalia i Maks z zawodów na zawody coraz lepiej, nie ma śladu po tej przyciężkiej jeździe z początku sezonu, było lekko i w dobrym tempie, ładnie interpretowali muzykę, nawet uważam, że można im było trochę więcej dać w PCS. Ale dowolny przez cały sezon był ich mocniejszą stroną, więc trzymam kciuki, może uda się troszkę wskoczyć do góry, różnice są maleńkie.

A z mniej poważnych tematów to IMO najpiękniej wyglądała Kaitlyn. WOW, co za strój, co za kobieta, co za seksowna para :00:


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
justyna
Posty: 786
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#42

Post autor: justyna »

Zapięcie od sukienki...


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#43

Post autor: yenny »

YES YES YES :06:
Na zawsze zostanę zapamietana jako w srodkach kom.publicznej jako ta kwiczaca z radosci wariatka :06:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#44

Post autor: Svietka »

Jednak złoto dla Kanady :) cieszy mnie to udany powrót jak Aliony.
No i widzisz Yenny - wygrali twoi ulubieńcy - a bałaś sie ze wszystko juz ustawione ;) szkoda że H/D spadli...


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#45

Post autor: yenny »

Cdn

[ Dodano: 2018-02-20, 05:35 ]
Svietka,bo jakby to nieszczesne zapiecie to wynik mógłby byc inny. Wecej napiszę pozniej. Mowilam,ze te ZIO to realizacja niemozliwego,więc się spelnialo :-) kocham Tesse i Scotta :00:

[ Dodano: 2018-02-20, 05:37 ]
W kazdym razie emocje byly takie,ze nie.mogę, Gabi i Guliama ogladalam w tv,potem niestety musialam juz jechac,ale sie dzieje,yes

[ Dodano: 2018-02-20, 05:43 ]
Madison i Evan zaliczyli jakas katastrofę, Natalia i Maks w fd byli na 15,ale utrzymali 14 pozycje ok2

[ Dodano: 2018-02-20, 05:46 ]
Wiecie,ja wczoraj celowo nic nie pisalam, bo emocje tak buzowaly,ale cala ta sprawa z sukienką... ech,bylo,lolejny cud na ZIO
Szkoda Mad i Zacha,ale Szibsow tez lubię,więc ich braz mnie tez cieszy

[ Dodano: 2018-02-20, 06:04 ]
Na fnrus są juz filmiki,obejrzalam Tesse i Scotte i w środkach kom.publicznej zostanę ten na wieki wieków beksa -wyje jak durna, bezcenna mina Scotta,czytal i nie kumal,dopiero jak uslys "first place " :-)

[ Dodano: 2018-02-20, 06:08 ]
http://fsnews.ru/forums-m-posts-q-1561-d-15.html


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie 2018”