Tańce

Skinny80
Posty: 8
Rejestracja: 6 lat temu
Kontakt:

#76

Post autor: Skinny80 »

holloko pisze:Co wy mowicie, przeciez to Gailhaguet kazal V/M wprowadzac zmiany do MR na ostatnia chwile zeby ich wybic z przygotowan, Gabriella sama sobie pociela sukienke bo chciala zwrocic na siebie uwage, a Guillaume tez swiety nie jest bo nie lubi malych kotkow. Ja to wiem, ale nie podam na to zadnych zrodel, jak nie chcecie wierzyc to spoko.

...
Włóż troche wysilku , jeśli cie interesuje temat i znajdz wypowiedzi matki Gabrielli a nie sie wyśmiewasz


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#77

Post autor: Haley452 »

justyna pisze:Są też ploty, że Romain zamierza ich zabrać gdzieś do USA. Razem z Abachkiną, co by się z resztą zgrywało, bo właśnie się rozstała z Louisem.
O widzisz, a to dla mnie ciekawy news, bo Abachkina bardzo mi się spodobała w tym sezonie. Wiadomo może, co było przyczyną rozstania? ciekawe w takim razie kto zostanie jej partnerem.

A co do rzekomego pocięcia sukienki to błagam, no nie. Ja też nie lubię buńczuczności Scotta i po tym co się wydarzyło między nimi a Meryl i Charliem jestem w stanie uwierzyć, że Tessa i Scott nie są wcale takimi "sweethearts" na jakich kreują ich media, ale w pocięcie sukienki sorry ale nie wierzę. Po prostu pech i tyle.
Ale zgadzam się z przedmówcami, że gdyby nie to to pewnie Francuzi sięgnęliby po złoto. Tak się jednak nie stało, a wymyślanie teorii spiskowych w tym momencie już i tak mija się z celem bo V/M zakończyli karierę.


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#78

Post autor: holloko »

Skinny80 pisze:Włóż troche wysilku , jeśli cie interesuje temat i znajdz wypowiedzi matki Gabrielli a nie sie wyśmiewasz
Wloz troche wysilku i sam/sama obron swoje argumenty, jesli chcesz by ktos twoje rewelacje bral na powaznie ;)
Akurat o tym wszystkim naprawde czytalam, w podobnie merytorycznych do twojego postach. Kto ma racje? Komu wierzyc? Jak zyc? #drama


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#79

Post autor: yenny »

Wiecie co, ja myślałam, ze dno pewnych komentarzy już się nie pogłębi, sądziłam, że to "pocięcie sukienki przez Tessę" to jakaś głupota, ale sorki, 8/
A może to kosmiczny wir pociął sukienkę? A może ja? Tak, na pewno ja to zrobiłam. A, nie sorki, w zmowie ze mną była psycholożka co tak szyla, że nie uszyła.
A, Kopernik była kobietą :mrgreen:
Dawno nie byłam w większym szoku.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Skinny80
Posty: 8
Rejestracja: 6 lat temu
Kontakt:

#80

Post autor: Skinny80 »

Przeciz nikt nie mówi, że Tessa ani pani psycholog pociela sukienkę.! To sa własnie wasze smiieszne wyobrazenia o sabotazu. Najlepsze jest to, ze nasmiewaja sie ci którzy się cieszyli z wygranej ( niesprawiedliwie) kanadyjczyków.
Nie ma to jak być zadwolonym z nieszczęscia i pecha innych dzięki której j twoi faworyci fartem wygrali. Niezaslużenie
Ciekawe jakby to byla twoja córka, która na dodatek zostala ponizona
Wloz troche wysilku i sam/sama obron swoje argumenty, jesli chcesz by ktos twoje rewelacje bral na powaznie ;)
Akurat o tym wszystkim naprawde czytalam, w podobnie merytorycznych do twojego postach. Kto ma racje? Komu wierzyc? Jak zyc? #drama
Jakie argumenty? Ja po prostu opisywałam sytuacje w ośrodku trenerskim i jawne faworyzowanie kanadyjczyków. Wiec dlatego ten incydent który all in all bardzo im byl na reke jak sie okazalo i pomógl jest dziwny. Takie sukienki nie rozwają sie taklatwo/Wiec niesamowite szczęście mieli kanadyjczycy. Nie wiem czego oczekujesz ode mnie, jesli znasz francuski latwo wszystko znaleść


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#81

Post autor: Haley452 »

No dobra, ale skoro nie insynuujesz, że to Tessa i Scott stali za zniszczeniem sukienki, to w takim razie jaka jest Twoja puenta bo już się pogubiłam? Że Francuzi mieli pecha, bez którego pewnie by wygrali? Wszyscy tutaj się z tym zgodzili. Ale czego oczekujesz, mieli wyjść na środek, powiedzieć "sorry, to nie była równa walka, bo Gabi się rozpięła sukienka, macie tu nasze złote medale, my sobie weźmiemy te srebrne"?

W sensie, nie wiem jaki Twoim zdaniem powinnam tutaj wyciągnąć wniosek i tyle.

I to mówię ja, osoba której tak samo daleko do tego by V/M byli moimi faworytami jak do przyznania, że Alina Zagitova zasługuje na swoje PCS :roll:


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#82

Post autor: yenny »

Aaaaaaa, faworyzujący kanadyjczyków trenerzy pocieli sukienkę. :shock: Teraz wszystko jasne.
:szcze:
I rozumiem, że zalogowałeś/łąś się dziś w nocy by nas oświecić w temacie. Dziękuję!
A to uberzy Tessy i Scotta mieli obrzydzić wszystkim ich zwycięstwo, to fani Tessy i Scotta mają kręćka...


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#83

Post autor: ivi »

A to uberzy Tessy i Scotta mieli obrzydzić wszystkim ich zwycięstwo, to fani Tessy i Scotta mają kręćka...
Yenny, nawet nie porównuj. Wejdź na media społecznościowe, fora internetowe. I zobacz fani, której pary głównie piszą o korupcji i w niewybredny sposób obrażają innych. Oczywiście i wśród fanów PC są takie osoby, tak jak kilka osób piszących niewybredne komentarze na YT łamanym angielskim. Ale te liczby są nieporównywalne.


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#84

Post autor: yenny »

Ale oskarżać rywali o takie działanie??? To się w głownie nie mieści.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Skinny80
Posty: 8
Rejestracja: 6 lat temu
Kontakt:

#85

Post autor: Skinny80 »

Nie mieści ci sie w glowie? Malo widzialaś. No przeciez Tonya harding tez nie miala nic wspolnego z napadem na swoja kolkezankę .Takie rzeczy w ogole sie nie zdarzaja to tylko w filmach
Porównujesz mnie z ludzmi którzy grozili francuzom śmiercią? Spoko. Przeciez ja robie prawie to samo


Awatar użytkownika
ivi
Posty: 566
Rejestracja: 10 lat temu

#86

Post autor: ivi »

Mało kto wysnuwa takie teorie spiskowe. Zdecydowanej większości osób nie przyszłyby nawet do głowy.

[ Dodano: 2018-02-22, 20:22 ]
Skinny80, a możesz wytłumaczyć co się według Ciebie takiego stało. Bo ja do końca nie zrozumiałam. Czy to zawiniła Tessa, czy też psycholożka (według mnie to ona była bardzo blisko z P/C i cały sezon ich bardzo wspierała) i co takiego zrobiły z tą nieszczęsną sukienką. Nie znam francuskiego, więc nie wiem co wypisują francuskie portale oraz matka Gabrieli.


Skinny80
Posty: 8
Rejestracja: 6 lat temu
Kontakt:

#87

Post autor: Skinny80 »

Wiesz tu nie chodzi o to zeby oskarzac konkretną osobe albo zganiac na kogos wine. Po prostu w calej tej otoczce wokół p/c i v/m taki wypadek jest dziwny. Oczywiscie nie nieprawdopodobny.
i jesli chodzi o teorie spiskowe to jednak domena kanadyjczyków. Chyba kazdy pamięta Sochi Tylko tam przegrali bo po prostu nie potrafili.Teraz byloby to samo . wygrali ledwo co bo główni rywale nie byli w stanie w 100 procentach występować. Taka prawda o v/m. Super farta mieli jednak

[ Dodano: 2018-02-22, 20:39 ]
ivi pisze:Mało kto wysnuwa takie teorie spiskowe. Zdecydowanej większości osób nie przyszłyby nawet do głowy.

[ Dodano: 2018-02-22, 20:22 ]
Skinny80, a możesz wytłumaczyć co się według Ciebie takiego stało. Bo ja do końca nie zrozumiałam. Czy to zawiniła Tessa, czy też psycholożka (według mnie to ona była bardzo blisko z P/C i cały sezon ich bardzo wspierała) i co takiego zrobiły z tą nieszczęsną sukienką. Nie znam francuskiego, więc nie wiem co wypisują francuskie portale oraz matka Gabrieli.
Nikt ci nie powie co sie dokladnie stalo,.Nigdzie nie napisałam ani nie zainsynuowałam , ze to Tessa lub psycholog cos zrobili.Matka Gabrielli twierdzi ze rano na treningu bylo wszystko okej, problem pojawil sie na rozgrzewce gdzie sukienka sie po prostu popsula , w takim momencie. Zaczeli szyc ,ale pewnie nie bylo czasu na dokladniejsza robote


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#88

Post autor: holloko »

Skinny80 pisze:Jakie argumenty? Ja po prostu opisywałam sytuacje w ośrodku trenerskim i jawne faworyzowanie kanadyjczyków. Wiec dlatego ten incydent który all in all bardzo im byl na reke jak sie okazalo i pomógl jest dziwny. Takie sukienki nie rozwają sie taklatwo/Wiec niesamowite szczęście mieli kanadyjczycy. Nie wiem czego oczekujesz ode mnie, jesli znasz francuski latwo wszystko znaleść
Okej, skoro tak łatwo znaleźć to nie powinno być dla ciebie wielkim problemem wrzucic linka na poparcie swoich słów o sytuacji w ośrodku trenerskim. Nie każdy zna francuski.

Skinny80 pisze:Nikt ci nie powie co sie dokladnie stalo,
No nieee, a ja tak liczyłam na to że objawisz nam Prawdę, a to tylko sianie zamętu. Po co? :tired:


Efforts will lie, but will never be in vain.
Skinny80
Posty: 8
Rejestracja: 6 lat temu
Kontakt:

#89

Post autor: Skinny80 »

Popros kogos kto zna francuski tutaj skoro jestes taka leniwa


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#90

Post autor: yenny »

Zrobilam to.co trzeba było.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie 2018”