Brian Joubert

Miejsce, w którym możesz dać upust swojego uwielbienia dla danego łyżwiarza/łyżwiarki/pary!

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#16

Post autor: Poice »

rzepecha pisze:
Margaretka pisze:Szczerze mówiąc, to wolałbym, żeby Vale jeszcze chociaż z jeden sezon pojeździła solo. Jej kariera wydaje się rozkwitać. Uwielbiam jej energię na lodzie.
Tak, to piękne i bardzo inspirujące, że w tym wieku wciąż się rozwija i uczy nowych rzeczy :)
Część zawodniczek właśnie w wieku 25+ osiąga szczyty. Vale jest jedną z nich, więc niech jeszcze pojeździ :D


fox1984
Posty: 28
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#17

Post autor: fox1984 »

Brian w związku pierwsze słyszę. A pary sportowe to temat bumerang powraca w każdym sezonie olimpijskim. Mało realne do wykonania.


Awatar użytkownika
Margaretka
Posty: 18
Rejestracja: 11 lat temu

#18

Post autor: Margaretka »

^ jest z kimś - o ile to jeszcze aktualne to w kolejności po Vale jest Manika Auxire, która startowała w konkursach miss. :P

a tak a propos zmienności Briana to....kilkanaście dni temu pojechał do Morozova, który zaoferował mu pomoc, a efektem tego jest nowy program krótki :faint: do muzyki z "Cirque du Soleil."


Viva La Vida!
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#19

Post autor: kasik8222 »

Takie "pary sportowe" to można odstawiać na galach i w zawodach profesjonalistów (których jest coraz mniej). Coś takiego odstawiła kiedyś Yuka Sato z mężem Jasonem Dunjenem i Tania Szewczenko ze swoim chłopakiem Normanem Jeachke. Obaj panowie występowali wcześniej w parach. Panie musiały się "przestawić" ze zmiennym szczęściem.


fox1984
Posty: 28
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#20

Post autor: fox1984 »

A to nie wiedziałam, coś tam gdzieś mi się obiło o uszy z jakąś młódką na jakimś obozie letnim między Val a Val :P
Błagam tylko nie pomysły Morozova !!


Awatar użytkownika
Margaretka
Posty: 18
Rejestracja: 11 lat temu

#21

Post autor: Margaretka »

Morozov podobno namawiał Briana jeszcze na zmianę programu dowolnego :shock: i to wszystko na miesiąc przez igrzyskami!!!

* pozwolę sobie na małą prywatę - fox1984, my się znamy z pewnego forum :mrgreen:


Viva La Vida!
Awatar użytkownika
olcia
Posty: 470
Rejestracja: 11 lat temu

#22

Post autor: olcia »

Według mnie zmiana programów na miesiąc przed najważniejszymi zawodami to kompletna pomyłka, jeśli coś mu nie leżało w nowym programie to mógł to wcześniej zmieniać a nie za przysłowiowe 5 dwunasta.


Awatar użytkownika
Haley452
Posty: 655
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

#23

Post autor: Haley452 »

Margaretka pisze: a tak a propos zmienności Briana to....kilkanaście dni temu pojechał do Morozova, który zaoferował mu pomoc, a efektem tego jest nowy program krótki :faint: do muzyki z "Cirque du Soleil."
OMG pierwsze słyszę!!! tzn nie o pracy z Morozovem, tylko o zmianie SP! Muszę zdecydowanie częściej czytać fora zagraniczne :P

Akurat jego tangowy SP był moim zdaniem świetny, to z LP był problem. O dios mio, już się boję co tam wynikło z tej współpracy z Morozovem...


"Perfection is not just about control. It's also about letting go."
fox1984
Posty: 28
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#24

Post autor: fox1984 »

Margaretka pisze:Morozov podobno namawiał Briana jeszcze na zmianę programu dowolnego :shock: i to wszystko na miesiąc przez igrzyskami!!!

* pozwolę sobie na małą prywatę - fox1984, my się znamy z pewnego forum :mrgreen:
Chyba wiem z jakiego Małgosiu :P Asia :D
Ps. A czy to pierwszy raz :D toż to jego specjalność :D


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#25

Post autor: rzepecha »

Margaretka pisze:Morozov podobno namawiał Briana jeszcze na zmianę programu dowolnego
Trzeba było mu Matrixa dać, bo w tym go jeszcze nie widzieliśmy.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#26

Post autor: kasik8222 »

;) Niezły tekst


Awatar użytkownika
Margaretka
Posty: 18
Rejestracja: 11 lat temu

#27

Post autor: Margaretka »

fox1984 pisze:Chyba wiem z jakiego Małgosiu :P Asia :D
Ps. A czy to pierwszy raz :D toż to jego specjalność :D
:hug:

Jestem niezmiernie ciekawa tego nowego programu krókiego. To z treningu z Budapesztu:


żebyście nie wykrakały tego Matrixa :P


Viva La Vida!
fox1984
Posty: 28
Rejestracja: 10 lat temu
Kontakt:

#28

Post autor: fox1984 »

rzepecha pisze:
Margaretka pisze:Morozov podobno namawiał Briana jeszcze na zmianę programu dowolnego
Trzeba było mu Matrixa dać, bo w tym go jeszcze nie widzieliśmy.
Oj tam, oj tam :P dobry Neo nie jest zły :D ale ile można


Awatar użytkownika
rzepecha
Posty: 429
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław/Szczecin

#29

Post autor: rzepecha »

Wywiad z Brianem po zakończeniu kariery
http://video.yandex.ru/users/ollynn/view/1/

Niestety, francuskiego nie rozumiem, ale i tak się wzruszyłam, kiedy głos mu się łamał.


Awatar użytkownika
Poice
Posty: 1545
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

#30

Post autor: Poice »

rzepecha pisze:Wywiad z Brianem po zakończeniu kariery
http://video.yandex.ru/users/ollynn/view/1/

Niestety, francuskiego nie rozumiem, ale i tak się wzruszyłam, kiedy głos mu się łamał.
Brak mi słów. Cudna kariera,. Igrzyska zawsze są wzruszające, gdyż odchodzi tylu wspaniałych łyżwiarzy. :keep:
Zna ktoś francuski i mógłby przetłumaczyć? :D


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Strefa Fana”