Rotacje personalne, odejścia, zmiany partnerów i trenerów

Wszystko co ogólne, zmiany, programy itd
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Knierimowie

#1

Post autor: kasik8222 »

tatianalarina pisze:Amerykańska para Chris Knierim i Alexa Scimeca-Knierim idą trenować do Aljony Savchenko. Czyli Aljona definitywnie kończy karierę zawodniczki i zaczyna nowy etap w życiu zawodowym.
Ciekawe, ciekawe... Teraz fani i media będą się jarać rywalizacją Aljony i Robina na polu trenerskim. Savchenko zawsze mówiła, że gale i show są dla niej nudne, więc ta droga zawodowa nie dziwi.


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#2

Post autor: holloko »

A Tarasowa i Morozow będą trenować u...Trankowa :shock:


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Rotacje personalne, odejścia, zmiany partnerów i trenerów

#3

Post autor: yenny »

Chyba czas na nowy sezon :)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#4

Post autor: kasik8222 »

holloko pisze:A Tarasowa i Morozow będą trenować u...Trankowa :shock:
To będzie jeszcze ciekawsze niż rywalizacja za bandą Aljony i Robina. Mozer chyba powinna pomyśleć o emeryturze. Ktoś coś wie na temat Stolbovej i Klimova?
Last edited by kasik8222 6 lat temu, edited 1 time in total.


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#5

Post autor: holloko »

Zdaje sie, ze Mozer ma problemy zdrowotne i planuje odpuscic przyszly sezon, ale jej grupa ma dzialac dalej. Stas Morozov pracuje teraz u Moskviny, ale reszta trenerow ma dzialac normalnie. Czy bedzie wiecej zmian, dowiemy sie pewnie niedlugo. S/K planowali startowac w przyszlym sezonie, ale ja to widze srednio optymistycznie. Pojecia tez nie mam co sie stanie z Szolkowym, chyba T/M byli jego jedynymi podopiecznymi?
Nawiasem mowiac, Bruno tez zaczyna trenerska przygode, jako asystent Jeana Francoisa Ballestera. I niedlugo zostanie ojcem


Efforts will lie, but will never be in vain.
joasia
Posty: 279
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Kraków

#6

Post autor: joasia »

Nie wiem gdzie o tym napisać.Przeczytałam,że ISU będzie obradować w Sewilli nad podwyższeniem wieku seniorskiego do lat 17.Oficjalny wniosek w tej sprawie złożyła Holandia. Oby ten wniosek przeszedł.


joasia
Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#7

Post autor: tatianalarina »

A tymczasem w czerwcu w Sewilli kongres ISU. Wśród propozycji podniesienie wieku seniorskiego.

MŚ w 2019 w Japonii, ech, znowu noce zarwane.


kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#8

Post autor: kasik8222 »

A Anna Pogorilaya? Ktoś coś wie o jej planach?
Właśnie sobie uzmysłowiłam, że miałam napisać "rywalizacja Aljony i ROBINA"


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2403
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#9

Post autor: yenny »

Kasia, już poprawiam :)

O, właśnie, ciekawe co z Anią. Bardzo bym chciała jeszcze ją zobaczyć.

Za podniesieniem wieku jestem jak najbardziej za. Conajmniej rok jak nie dwa. Wiem, że to nie załatwi wszystkich problemów, ale na pewno mniej karier skończy się w wieku nastu lat (kontuzje, problemy z psychiką itd)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Snowflake
Posty: 61
Rejestracja: 10 lat temu

#10

Post autor: Snowflake »

[font=Times New Roman]Rosyjskie media donoszą, że Evgenia Tarasova i Vladimir Morozov opuścili Ninę Mozer i ich nowym trenerem został...Maxim Trankov.

https://rsport.ria.ru/figure_skating/20180515/1136949071.html[/font]


Kathiea
Posty: 910
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#11

Post autor: Kathiea »

joasia pisze:Nie wiem gdzie o tym napisać.Przeczytałam,że ISU będzie obradować w Sewilli nad podwyższeniem wieku seniorskiego do lat 17.Oficjalny wniosek w tej sprawie złożyła Holandia. Oby ten wniosek przeszedł.
17? E, ja mam nadzieję, że nie. W innych sportach też młodzi zaczynają wcześniej, wystarczy popatrzeć na pływanie czy choćby ulubione Polaków skoki narciarskie. 16 latkowie normalnie rywalizują na równi z innymi.


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#12

Post autor: tatianalarina »

Chock/Bates jadą trenować do Montrealu.

[ Dodano: 2018-05-29, 12:09 ]
U Briana Orsera ruch w interesie, do jego zawodników dołączył Boyang Jin.


Awatar użytkownika
Snowflake
Posty: 61
Rejestracja: 10 lat temu

#13

Post autor: Snowflake »

tatianalarina pisze:Chock/Bates jadą trenować do Montrealu.

[ Dodano: 2018-05-29, 12:09 ]
U Briana Orsera ruch w interesie, do jego zawodników dołączył Boyang Jin.
[font=Times New Roman]
Ruch i to jaki! W tym tygodniu do jego grupy dołącza Jason Brown!

Chyba będą musieli sklonować Orsera, bo go nie wystarczy dla tych wszystkich chętnych :) [/font]


Awatar użytkownika
tatianalarina
Posty: 591
Rejestracja: 9 lat temu
Kontakt:

#14

Post autor: tatianalarina »

Snowflake pisze: Chyba będą musieli sklonować Orsera, bo go nie wystarczy dla tych wszystkich chętnych :) [/font][/size]
Albo mu załatwić ten zegarek cofający czas, który miała Hermiona, bo doby mu nie starczy.

Jason jest fajnym zawodnikiem, talentu showmańskiego mu nie można odmówić (jego riverdance zachwycali się ludzie, którzy w ogóle nie interesują się łyżwami), zapowiada się bardzo dobrze, ale w sumie od początku kariery seniorskiej tylko się zapowiada i walczy z kontuzjami. Czy Brian nauczy go skakać quady, oto jest pytanie.


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#15

Post autor: holloko »

Od Orsera odeszla Young You, a Javier bedzie trenowal na jakies cwierc etatu, jezeli w ogole. Wiec ilosciowo nie bedzie duzo wiekszego tlumu niz w poprzednim sezonie.

Jason to od lat takie duze dziecko, moze zmiana otoczenia pomoze mu odnalezc bardziej dojrzaly styl. Ciekawe czy Briana tez bedzie trzymal za raczke czy za kolanko w k&c :lol:


Efforts will lie, but will never be in vain.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o sezonie ”