Życzenia i pozdrowienia

Czyli wszystko to co nie pasuje do innych kategorii :)

Moderatorzy: Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

Awatar użytkownika
LittleLotte
Posty: 1522
Rejestracja: 10 lat temu
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

#241

Post autor: LittleLotte »

Yay, dziękuję :00:


Mówimy, jak zawsze, różnymi językami [...]. Ale rzeczy, o których mówimy, nie ulegną od tego zmianie, prawda? (Michaił Bułhakow)
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#242

Post autor: yenny »

Dla dzisiejszych jubilatów, Alexieja i Jkowalskiego - hb hb

[ Dodano: 2018-08-06, 07:52 ]
Kasik hb spełnienia marzeń

[ Dodano: 2018-08-14, 09:13 ]
Nesquik - Tobie też spełnienia marzeń i tego co najpiękniejsze hb


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#243

Post autor: kasik8222 »

Dla całej naszej łyżwiarskiej forumowej rodzinki życzenia spokojnych świąt i niezapomnianych sportowych wrażeń



<zakochany> <zakochany> <zakochany>


blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#244

Post autor: blue cat »

Ja też życzę Wam wszystkim wesołych Świąt, a w Nowym Roku wielu wspaniałych łyżwiarskich emocji :)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#245

Post autor: yenny »

Wesołych i najszczęśliwszych świąt!!! :) <śnieg> <prezent>


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#246

Post autor: blue cat »

Wesołych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego dyngusa :)


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#247

Post autor: yenny »

I ja składam Wam najlepsze życzenia - pogody, zdrowia i szczęścia w otoczeniu najbliższych. <miłość> <zakochany>


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

Re: Życzenia i pozdrowienia

#248

Post autor: blue cat »

Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt dla wszystkich Forumowiczów i fanów łyżwiarstwa - niech Nowy Rok przyniesie nam mnóstwo łyżwiarskich emocji, ale wyłącznie tych dobrych <buzki>


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Życzenia i pozdrowienia

#249

Post autor: yenny »

Wesołych świąt!


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Życzenia i pozdrowienia

#250

Post autor: kasik8222 »

Trzymajcie się ciepło w tym trudnym czasie, dbajcie o bliskich i nie oglądajcie wiadomości od rana do nocy, bo to strasznie ryje psychikę. Nie wiem dlaczego jest jak jest, ale człowiek wielu rzeczy się o sobie dowiaduje i przewartościowuje to i owo.


Awatar użytkownika
Svietka
Posty: 627
Rejestracja: 11 lat temu
Kontakt:

Re: Życzenia i pozdrowienia

#251

Post autor: Svietka »

Cześć - forum zamarło ale mam nadzieję że u Was wszystko dobrze, u mnie tak, trzymajcie się ciepło i zdrowo i tak, zgadzam się, nie oglądajcie mediów od rana do nocy, ja tak nigdy nie robiłam i jest dużo lepiej. Podczas siedzenia w domu oglądajcie dużo ulubionych łyżwiarskich przejazdów. Pozdrawiam wszystkich buziaki


Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Życzenia i pozdrowienia

#252

Post autor: yenny »

No czas taki, ze siły nawet nie ma na forum i czasu też, bo ja pracowałam do tej pory normalnie, potem lekcje z młodym i padałam wieczorem.
Też Wam życzę Wesołych świąt, zdrowia przede wszystkim. <serducho>


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

Re: Życzenia i pozdrowienia

#253

Post autor: Hortensja »

No ja tez wlasnie nie mam juz w ogole czasu, bo dziecko w domu (1,5 roku, wiec sie samo soba nie zajmie) i jednoczesnie musimy z mezem pracowac. Wiec jak maly spi to ja pracuje, czasami do nocy... Jestem wykonczona, niech to sie juz skonczy bo nie wirus mnie zabije a wykonczenie fizyczne.

Szkoda tez, ze nie dane nam bylo obejrzec MS w tym roku, zawsze to jakis promyczek. No ale jest youtube. Widzieliscie ze cale MS z Mediolanu z 2018 roku ISU streamingowalo? Mozna sobie powtorzyc :)


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

Re: Życzenia i pozdrowienia

#254

Post autor: kasik8222 »

Hortensja, ja teraz jestem przedszkolanką i terapeutką syna w jednym, mąż ma pracę zdalną, fajnie że jest w domu, ale też co chwila się irytuje, że nie może się skupić. Codziennie dostaję wytyczne co mam robić z dzieckiem, może to i dobrze, bo plan dnia trzyma mnie w pionie (pytanie na jak długo), przed epidemią myśleliśmy o nowym mieszkaniu, a teraz to już nie wiem, zazdroszczę w obecnej sytuacji każdemu kto ma domek z ogródkiem. Staram się często dzwonić do mojej starszej cioci, która mieszka sama i ma swoje choroby, gadamy o wszystkim tylko nie o polityce i gospodarce. Każdemu polecam taką taktykę, by nie zwariować.


Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 685
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Paryż

Re: Życzenia i pozdrowienia

#255

Post autor: Hortensja »

No ja jako ze mieszkam od dawna za granica mam rytual codzienny dzwonienia do mamy, w drodze do pracy, na spacerze z synem, na zakupach. Potrafie po 2 godziny dziennie z nia gadac.


"Can you argue with those placements? Of course. This is figure skating. Arguing is the best part."
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Hyde Park”