Pary poza lodem

Co nam w duszy gra czy tam po lodzie jeździ ...

Moderatorzy: yenny, Hortensja, kasik8222, LittleLotte, Haley452, Kathiea, Poice

blue cat
Posty: 751
Rejestracja: 8 lat temu
Kontakt:

#61

Post autor: blue cat »

To jest jego ex??? toż to dziecko...
Widać lubi dużo młodsze panie, ciekawe na kogo teraz czas, może Żenię albo Julkę Lipnicką? Ten sam wiek co jego aktualna żona. A tak poważnie (bo nie życzę tego Żeni ani Julce), pewnie to właśnie różnica wieku zabiła ten związek, o ile to prawda. Oby wyciągnął wnioski.


Awatar użytkownika
holloko
Posty: 431
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

#62

Post autor: holloko »

Jakie wnioski? To nie pierwsza jego podopieczna na koncie, i nie pierwsza nastolatka. Ilinykh była nawet jeszcze młodsza :roll: Jedyna nadzieja w tym, że wygląda na to, że jego trenerska gwiazda nieco gaśnie i może wkrótce zabraknie mu kolejnych [s]ofiar[/s] kandydatek do nauczania indywidualnego. W sumie nawet nie jestem pewna, czy poza Weaver/Poje ma jeszcze kogokolwiek.
Ciekawostka: jego córka Annabelle ma lat 17. Ciekawe czy się boi zapraszać koleżanki do domu :x


Efforts will lie, but will never be in vain.
Awatar użytkownika
yenny
Posty: 2401
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#63

Post autor: yenny »

Wiecie, to jak w kawale.
Żeni się 80 latek z 18 latką. Wszyscy pytają:
- Dziadku, co ty wyprawiasz, co będzie za 10 la?
A dziadek na to:
- Jak to co? Pogonię staruchę! :lol:

A co do samego Morozowa, to po śmierci Denisa chyba faktycznie tylko Kaitlyn i Andrew mu zostali. A i tak są tak tylko chyba w połowie u niego.
Przeczesałam internety i nigdzie nie ma informacji o nowych podopiecznych.

A wie ktoś może co ostatecznie z Angeliką i Pasqualem? Są razem czy nie?


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu - potem pokona doświadczeniem ;).
kasik8222
Posty: 2951
Rejestracja: 11 lat temu
Lokalizacja: Wrocław

#64

Post autor: kasik8222 »

Swego czasu podopiecznych miał tyle, że zastanawiałam się kiedy on śpi. Jego życie prywatne...No cóż, prawa nie łamie, ale ja i tak tego wszystkiego nie rozumiem.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólnie o łyżwiarstwie”